Bill Gates podplatil média 319 miliony dolarů, aby prosazoval své zájmy

Bill Gates podplatil média 319 miliony dolarů, aby prosazoval své zájmy

MintPress zveřejnil závěry rozsáhlého vyšetřování Nadace Billa & Melindy Gatesových, které odhalilo, že miliardáři a eugenici, a konkrétně Bill, přispěli mainstreamovým médiím nejméně 319 miliony dolarů na podporu jeho genocidních snah.

Mezi příjemci Gatesových peněz z úplatků jsou CNN, NBC, NPR, PBS a The Atlantic. Mezi Gatesovy mezinárodní příjemce patří The Guardian, The Financial Times, The Daily Telegraph, Le Monde, Der Spiegel, El País a Al-Džazíra.

„Peníze jsou obecně směřovány k tématům blízkým srdcím Gatesových,“ píše server Humans are Free.

„Například dotace CNN ve výši 3,6 milionu dolarů šla na „zprávu o rovnosti žen a mužů se zvláštním zaměřením na nejméně rozvinuté země, která přinesla žurnalistiku o každodenních nerovnostech, jimž ženy a dívky na celém světě čelí“, zatímco Texas Tribune obdržel miliony „na zvýšení povědomí veřejnosti a zapojení do problematiky reformy vzdělávání v Texasu“.Gates své úplatkářské příspěvky dlouho maskoval jako „dobročinné dary“, ale kočka je konečně venku z pytle, že nic z toho, co ten chlap dělá, neprospívá nikomu jinému než jemu samotnému a jeho sadistické touze po globálním vylidňování.

Také nejrůznější investigativní žurnalistické skupiny, včetně washingtonského Mezinárodního centra pro novináře, dostávají od Gatese pravidelně velké sumy peněz.

„Nadace také dává peníze na přímé školení novinářů po celém světě, a to formou stipendií, kurzů a workshopů,“ vysvětlují zprávy.

„Dnes je možné, aby se jednotlivec díky grantu nadace Gatesových vyškolil na reportéra, našel si práci v deníku financovaného Gatesem a patřil do tiskového sdružení financovaného Gatesem.“

Mezi Gatesovy oblíbené otázky kontroly patří zdravotnictví, školství a globální rozvoj. A aby si v každé z těchto sfér udržel pozici škrtiče, Gates také hází obrovské sumy peněz na akademickou půdu.

Gates je také posedlý snahou zabránit lidem, aby měli děti. Jen v Indii Gates přispěl více než 5,7 milionu dolarů na eugenickou organizaci nazvanou Population Foundation of India, která prosazuje sexuální a reprodukční „zdraví“ a „plánování rodiny“.

„Dohromady tyto Gatesem sponzorované mediální projekty dosahují celkové částky 319,4 milionu dolarů,“ odhalil server Humans Are Free.

Mějte na paměti, že nic z toho není vyčerpávající. Je jisté, že Gates má své všetečné ruce a nečestné zisky v mnohem větší míře než tohle všechno. Při bližším zkoumání by se mohlo zdát, že Gates ovládá velkou část světa, jak ho v současnosti známe.

Gates je nechvalně známý tím, že nechává svůj dosah chapadel skrytý. K veřejné spotřebě se uvolňují jen určité části jeho programu, a to vše proto, aby to vypadalo, že je nějaký dobrotivý filantrop, když přesný opak je pravdou.

„Ve srovnání s ostatními technologickými miliardáři se Gates profiluje jako mediální kontrolor poměrně málo,“ tvrdí organizace Humans Are Free.

„Koupě The Washington Post zakladatelem Amazonu Jeffem Bezosem za 250 milionů dolarů v roce 2013 byla velmi jasnou a zřejmou formou mediálního vlivu, stejně jako založení First Look Media zakladatelem eBay Pierrem Omidyarem, společnosti, která vlastní The Intercept.“

Pokud jde o dosah a kontrolu Gatesových a dalších miliardářů nad směřováním světa, očividně dochází k několika vážným střetům zájmů. Kdyby jen více lidí bylo ochotno klást nepříjemné otázky, možná bychom se konečně vymanili z jejich autoritářského programu.

Další související zprávy o Billu Gatesovi a jeho snaze o globální nadvládu najdete na Evil.news.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*