Bill Gates opět popírá, že vakcíny jsou krytím pro globální mikročipování lidí

Bill Gates opět popírá, že vakcíny jsou krytím pro globální mikročipování lidí

Zatímco milióny lidí po celém světě sdílejí informace a videa, že posedlost Billa Gatese očkováním je zástěrka globálního mikročipového programu, zakladatel společnosti Microsoft a miliardář opět pocítil potřebu tato obvinění odmítnout a současně usiluje o větší cenzuru příspěvků na sociální síti.

V rozhovoru mezi Gatesem a CNBC byla tato otázka vznesena moderátorem Andrewem Rossem Sorkinem, což Gatese přimělo popřít, že by vakcíny proti koronaviru měly být použity k implementaci sledovacích zařízení do lidí.„Velmi nesprávné věci, které velmi dráždí … se mohou na sociálních sítích šířit mnohem rychleji, než je pravda, a my jsme vždy zažívali, že u vakcín … sociální sítě to mohou ještě zhoršit …“ prohlásil Gates.

„Tyto společnosti v oblasti sociálních sítí jsou schopny vidět, co se říká na jejich platformě a oddělovat věci, které jsou naprosto špatné, a odstranit je z platformy,“ přidal.

„Jak to rozdělíte a nakreslíte tu čáru … to jsou složité problémy. Bylo to šíření mnoha věcí … a jak dosáhnete rovnováhy? “ pokračoval Gates.

Gates se rovněž zeptal, zda bylo nebylo „vhodné“, aby Facebook zabránil lidem sdílet odkazy a informace prostřednictvím své platformy pro zasílání zpráv Whatsapp.

Gatesovy poznámky byly zaznamenány, když BBC News uvedla, že „očkovací pasy“ fungující prostřednictvím Gatesem financovaných digitálních tetování by se mohly stát nezbytnou součástí cestování po světě.

Ve zprávě BBC se uvádí, že „Tato technologie již existuje a byla vyzkoušena na živých zvířatech a lidské mrtvole,“ řekla vědkyně Ana Jaklenec z Massachusetts Institute of Technology. Jejich metoda používá náplasti s mikro jehlou, které mohou podávat jak vakcínu, tak stříkat neviditelný inkoust pod kůži dané osoby a ukládat záznam o očkování. “

Vložení permanentního tetování se záznamem o vakcíně do kůže lidí je v podstatě to samé jako „mikročip“, přesto Gates a ti, kteří za tím stojí, používají orwellovskou rétoriku, aby tvrdili, že je to „konspirační teorie“.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*