Bill Gates navštěvoval nudistické párty, najímal sexuální pracovnice a setkával se s pedofilem – tvrdí zdroje

Bill Gates navštěvoval nudistické párty, najímal sexuální pracovnice a setkával se s pedofilem – tvrdí zdroje

Nejenže se Bill Gates opakovaně stýkal s usvědčeným pedofilem, ale mezi přáteli byl také znám jako „špinavý úchyl“, který si podle nových tvrzení najímal sexuální pracovnice a navštěvoval nahé večírky.

Novinář James Wallace napsal v 90. letech dvě knihy o Billu Gatesovi, v nichž odhalil vlasové detaily Gatesova sexuálně zhýralého života jako svobodného muže.

V novém rozhovoru Wallace přiznává, že Gates nebyl „žádný sborista“, když si myslel, že ho nesledují kamery.

„Spousta těch děcek z Microsoftu tenkrát byli mladí kluci v tričkách potřísněných pizzou, dva nebo tři dny pracovali na softwarovém kódu,“ řekl deníku Daily Mail bývalý investigativní reportér Seattle Post-Intelligencer.

„Pak pořádali pěkně divoké večírky, na kterých chodili do Seattlu pro striptérky a vozili je k Billovi domů.“

V roce 1997 Wallaceova druhá kniha o miliardáři Overdrive: Bill Gates a Race to Control Cyberspace popsala obnažené sexuální večírky v Gatesově Laurelhurstu, washingtonském domově, ještě otřesněji.
Wallace napsal, že mainstreamová média držela historky o zvrácenostech Billa Gatese v tajnosti výměnou za exkluzivní historky o technologiích.

Ta „neinformovalo o divokých rozlučkách se svobodou, které předseda Microsoftu pořádal ve svém domě v Seattlu a kvůli nimž Gates navštěvoval jeden z nahých nočních klubů v Seattlu a najímal si tanečnice, aby k němu domů chodily plavat nahé s jeho přáteli v jeho krytém bazénu“.

Wallace napsal, že Gatesovo „záletnictví“ také zatížilo jeho rodící se vztah s nyní již odcizenou manželkou Melindou.

„Ačkoliv Gates začal chodit s Frenchovou [Melindino jméno za svobodna] v roce 1988, nějakou dobu pokračoval v hraní na poli, zvláště když byl pracovně mimo město, když často balil novinářky, které se zabývaly Microsoftem a firemním průmyslem,“ napsal autor.

„Jeho záletnictví bylo dobře známo, i když ne dobře hlášeno, protože Gates a Microsoft krmili autory průmyslových článků pro takové listy, jako jsou New York Times, a nikdo z nich nechtěl, aby se tento tok informací zastavil.

„Frenchová si byla dobře vědoma jeho záletnictví, a proto jejich vztah vřel a ochladl. V jednu chvíli se skoro na rok rozešli, údajně proto, že se Gates odmítl jakkoliv zavázat. Když se však v roce 1992 dali znovu dohromady, tak se sblížili a jejich vztah zesílil.“

Gatesův dlouholetý přítel a bývalý manažer Microsoftu Vern Raburn potvrdil tvrzení knihy v rozhovoru pro DailyMail.com a odhalil, jak údajné záletnictví technologického miliardáře sahala až k „nevěře“ během jeho raného vztahu s Melindou, který začal v roce 1988.

Raburn přiznal, že Gates „rád pařil“ a nebyl Melindě věrný, když spolu začali chodit, ale byl „velmi hrdý na to, že nic z toho neudělal“ od té doby, co se pár vzal.

„Být nahý v bazénu není nic žádný problém,“ řekl podnikatel v leteckém a kosmickém průmyslu. „Je rozdíl být nahý v bazénu s celou partou jiných lidí a být nahý v bazénu s někým jiným, nebo v posteli s někým jiným.“

Zakladatel Eclipse Aviation však dodal, že podle jeho nejlepšího vědomí byl Gates Melindě věrný i po jejich sňatku v roce 1994.

„Nic z toho jsem nikdy neviděl. Určitě před svatbou, jo. Bill rád pařil. Ale nic z toho jsem po svatbě neviděl,“ řekl.

„Vlastně jsem s ním jednou večeřel. Řekl, že je velmi hrdý na to, že nic z toho neudělal od té doby, co se oženil.“

Sedmdesátiletý muž, který Gatese znal desítky let a byl jedním z prvních zaměstnanců Microsoftu, řekl, že softwarový guru a jeho žena se v posledních letech možná rozešli a „ne vždy měli stejné zájmy“ ve své multimiliardové charitativní nadaci Billa a Melindy Gatesových.

Uvedl, že manželé jsou „dobří lidé“ a dodal: „Upřímně doufám, že Bill a Melinda budou nakonec šťastní. Sám jsem si prošel rozvodem asi před 12 lety. Každý, kdo vám řekne, že se dobře rozvedl, lže, jako když tiskne.“

Uprostřed rozchodu superbohatého páru, který byl oznámen, se začaly šířit zvěsti, že se Gates vrátil ke svému starému špatnému chování.

Kanál TMZ informoval, že si Melinda pronajala Calivigny Island v Grenadě za 132 tisíc dolarů na noc pro celou rodinu – kromě Billa.

TMZ uvedl, že jeho žena a rodina jsou na něj kvůli blíže nespecifikované údajné události „rozzuření“ a že se pár snažil měsíce vyřešit rozvodovou dohodu.

Ačkoliv jejich rozvodové dokumenty neuvádějí předmanželskou smlouvu a místo toho odkazují na současnou soukromou rozvodovou smlouvu, Wallace řekl serveru DailyMail.com, že manželé ve skutečnosti dostali předmanželskou smlouvu v 90. letech.

Ve své knize autor napsal, že se Gates vyhýbal tomu, aby se Melindy osobně zeptal na podpis, místo toho přiměl svého blízkého přítele a bývalého ředitele Microsoftu Steva Ballmera, aby ji přesvědčil.

„Podle informovaných zdrojů však Gates ve skutečnosti podepsal předmanželskou smlouvu s Frenchovou [Melindino jméno za svobodna],“ napsal Wallace.

„Gates se nemohl sám Frenchové zeptat, a tak přemluvil svého kamaráda Ballmera, aby ji přesvědčil k podpisu. Ballmer jí podle těchto zdrojů vysvětlil, že dohoda je pro dobro společnosti.“

Spekulace kolem jeho vztahu s jeho bývalou přítelkyní, kapitalistkou ze Silicon Valley Ann Winbladovou bezprostředně následovaly po oznámení Gatesova rozchodu.

Navzdory rozchodu v roce 1987 trávil Gates s Winbladovou každý rok společně víkend po celou dobu manželství s Melindou.

Miliardář a filantrop dokonce údajně nechal dohodu formalizovat před svatbou v roce 1994.

Zprávy vždy popisovaly současný vztah zakladatele Microsoftu s jeho ex jako čistě platonický.

V úterý se na čínských sociálních sítích objevila další bizarní a nepodložená teorie: že měl poměr s 36letou tlumočnicí, která pracuje pro Nadaci Billa a Melindy Gatesových.

Tato tvrzení spojovala Gatese se Zhe „Shelly“ Wangovou, překladatelkou ze Seattlu a bývalou letuškou, která pro charitu začala pracovat v roce 2015, mimo jiné v její překladatelské činnosti na volné noze.

Na čínské sociální síti Weibo Wangová údajně tato tvrzení odmítla.

„Myslela jsem, že pomluvy samy od sebe pominou, ale nečekala jsem, že se ty pomluvy budou šířit stále bláznivěji,“ napsala údajně Wangová.

„Kolik knih můžu přečíst, tak proč trávit čas nepodloženými pomluvami? Chtěla bych všem poděkovat za jejich zájem a pomoc při rozptylování fám prostřednictvím soukromých zpráv v uplynulých 24 hodinách.“

Dalším problematickým bodem Gatesova manželství mohla být jeho pověstná intenzita a cílevědomé zaměření na práci, jak Wallace řekl serveru DailyMail.com.

Wallace řekl serveru DailyMail.com, že i jako multimilionář po prvních úspěších Microsoftu ho jeho bývalé přítelkyně označily za šetrného k životnímu prostředí.

„[Gates a jeho tehdejší přítelkyně] měli být na softwarové konferenci v Seattlu a měli zpoždění,“ řekl Wallace. „Ale Gates jezdí po všech těchto blocích poblíž konference, protože nechce platit za parkování u parkoviště, chtěl najít taxametr, do kterého by mohl dát pár čtvrťáků.

„Tohle je chlápek, který už je multimilionář, jeho firma už je veřejná a on jezdí po městě a hledá parkovací automat, do kterého by mohl dát čtvrťáky, protože říká: ,Nechci platit za parkovací automaty, stojí to moc peněz.‘

Jiné přítelkyně popisovaly softwarového guru jako odměřeného k Wallaceovi.

„Mohl by dělat dvě nebo tři věci najednou. Jeli by dál, on by na ni mluvil a jeho mysl by zpracovávala software,“ řekl autor serveru DailyMail.com.

Winbladová řekla Wallaceovi v rozhovoru pro jeho knihu z roku 1997, že rané vztahy s Gatesem byly spíše „zkouškou“ než románkem.

„Tohle není jen náhodná volba,“ řekla autorovi o Gatesově návrhu Melindě. „Vztah s Billem od začátku je zkouška. Jsi dost chytrý? Máte dost zdravého rozumu? Zvládneš to tam? Jsi dost sportovní?

„Melinda je Billova volba. Mohl si vybrat jakoukoli ženu jako manželku na celý život. Vybral si ji, a to znamená, že je to výjimečná žena.“

Wallace řekl, že pochybuje, že by se Gates vrátil ke svým nahým bazénovým večírkům. Ale i ve věku 54 let se šéf Microsoftu bavil.

V roce 2010 byl vyfotografován „ve stylu Paris Hilton“ na banketu se skupinou mladých žen na večírku filmového festivalu Sundance pod záštitou společnosti Microsoft.

Page Six informoval, že miliardář „kroužil ve VIP boxu do dvou do rána“ a že „všichni ho fotili, dokud ho jeho ochranka nevyvedla zadními dveřmi poté, co dal číšnici spropitné 500 dolarů“.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*