Bill Gates : Jak zabránit přelidnění? Vakcínami !

Bill Gates : Jak zabránit přelidnění? Vakcínami !

Multimiliardář a zakladatel Microsoftu Bill Gates před časem otevřeně přiznal, že vakcíny a současná zdravotnická politika mají za cíl snížení populace planety. Uvedl to na setkání s elitní organizací TED.

Dnes žije na světě okolo 7 miliard lidí. Nebude trvat dlouho a bude jich 9 miliard. Pokud vykonáme dobrý kus práce, tak díky vakcínám, „správné“ zdravotní péči a reprodukčnímu zdravotnictví, můžeme populaci snížit o 10 – 20 procent.“

Tímto dosadil znaménko „rovná se“ mezi očkování a úbytek populace.

V přednášce se Bill Gates zajímal i o téma globálního oteplování, podle kterého emise CO2 způsobuje člověk. Ten je dle Gatese i přímo odpovědný za údajné oteplování planety. Gates rovněž nabídl možnost, jak emise CO2 snížit : snížením lidské populace.

Na záběru, kde Gates popisuje neobvyklou rovnici tvrdí, že očkovací látky mají sloužit k tomu, aby se snížil počet obyvatel Země, čímž se sníží i emise CO2.

Stejný cíl má i současný systém zdravotní péče a reprodukčního zdravotnictví.

Později během prezentace Gates vyzdvihl očkování ještě jednou: „Je to něco co miluji“, řekl o vakcínách.

Video zde :

Jeden z nejbohatších lidí na planetě je již poměrně dlouho znám tím, že štědře dotuje různé potratové programy. Ty mají také za úkol snížit růst populace a dokonce přiznává, že stejný cíl (snížení počtu populace) můžou zabezpečit nové vakcíny. Potvrdil tak informace a výzkumy, podle kterých vakcíny obsahují látky snižující plodnost, nebo přímo vyvolávají sterilitu.

Krom toho můžou vyvolat i mnoho dalších nemocí jako je autismus, nebo porucha imunity, dokonce v některých případech i smrt.

Důvodem, proč byl Gates ve svém projevu tak otevřený je zřejmě výběrem publika. Přednáška se totiž konala v rámci konference TED (Technology, entertainment,design). Jedná se o elitní neziskovou nadaci specializující se na přednášky známých osobností.


Kromě Gatese na nich vystupují například Bill Clinton, AL Gore, nebo Gordon Brown.

V úplně jiném světle tak zní prohlášení manželů Gatesových, kteří poskytují miliardy dolarů na vývoj očkovacích látek.

Nápady na cílenou depopulaci pomocí sterilizace obhajoval v knize Ecoscience z roku 1977 i poradce amerického prezidenta Obamy, John P. Holden.

Poznámka svobodnenoviny.eu : Jedná se o přednášku starého data, ale myslíme, že je třeba tyto věci připomínat, jelikož se na ně velice rychle zapomíná a jsou čím dále tím více aktuální.

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Bill Gates : Jak zabránit přelidnění? Vakcínami !

  • Do teraz som si tohoto človeka vážil, ale po prečítaní toho, čo podporuje, u mňa skončil. Vakcínami znižovať stav populácie, no nehnwvajte sa, to je silné kafe…..47,000 detí po očkovaní vakcínami dostalo obrnu, preto on chodí všade po svete aby používali vakcíny na ničenie a znižovanie populácie. Preto sa všade musíme zaoberat, ci homosexuáli možu adoptovať deti. Oni to preto presadzujú, lebo homosexuáli už deti nebudu mať, len tie, ktore si adoptujú. Znižovanie populácie. Je mi z toho nanič.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*