„Bílí lidé jsou zlí a rasističtí“ říká somálský migrant obviněný z násilného napadání mnoha švédských žen

„Bílí lidé jsou zlí a rasističtí“ říká somálský migrant obviněný z násilného napadání mnoha švédských žen

Somálský migrant ve Švédsku, který byl zatčen za násilné napadení mnoha žen, ospravedlňoval své chování tvrzením, že „běloši jsou zlí a rasističtí“.

V červenci zadržel 23letý Mohammad (úřady pravděpodobně skrývají jeho příjmení) ženu, která byla na návštěvě galerie Pallas v centru Borås, a srazil ji k zemi poblíž eskalátoru.

Podle deníku FriaTider pak právní obžaloba uvádí, že Mohammad si svou frustraci z „rasismu“ vybil tím, že v bezprostředním okolí zmlátil několik lidí, mužů i žen.

Policejní zpráva uvádí, že Mohammad byl při zatýkání velmi agresivní a prohlásil, že „bílí lidé jsou zlí a rasističtí“ ve snaze legitimizovat jeho násilné chování.„Křičí a mluví nesouvisle o holocaustu a o tom, jak by měli umírat běloši a že by měl šuk… a zabíjet bělochy,“ řekl jeden z policistů, který byl při zatýkání přítomen.

V červenci 2020 Mohammad napadl další dvě ženy a zároveň vyhrožoval zabitím svým sociálním pracovnicím, které obvinil z toho, že jsou nacistky a rasistky.

„Při policejním výslechu Mohammad podle zprávy prohlásil, že „nepřijímá žádná obvinění a že za všechno může rasismus“.

Mohammad nemůže být deportován, protože mu bylo v roce 2015 uděleno švédské občanství, přestože spáchal řadu trestných činů.

„Já a mnoho dalších se pravděpodobně divíme, proč mu bylo po jeho prvních zločinech dovoleno zůstat ve Švédsku?“ zeptal se Joakim Lamotte.

Jak jsme letos zdůraznili, Švédsko se z jedné z nejbezpečnějších zemí v Evropě stalo jednou z nejnebezpečnějších, a to z velké části díky masovému nekontrolovanému přistěhovalectví.

Zpráva z roku 2018 zjistila, že 99 ze 112 gangových násilníků mělo zahraniční původ.

Když byl zkušený švédský policejní vyšetřovatel Peter Springare dotázán na demografii osob odpovědných za násilné zločiny, nebral si servítky.

„Tak jdeme na to; tohle jsem tenhle týden řešil od pondělí do pátku: znásilnění, znásilnění, loupež, napadení s přitěžujícími okolnostmi, znásilnění a znásilnění, vydírání, vydírání, napadení, násilí proti policii, vyhrožování policii, drogová kriminalita, drogy, zločin, trestný čin, pokus o vraždu, znovu znásilnění, vydírání a špatné zacházení,“ napsal.

„Podezřelí pachatelé: Ali Mohammed, Mahmod, Mohammed, Mohammed Ali, znovu, znovu. Christophere… co, je to pravda? Ano, švédské jméno se dostalo na okraj drogového zločinu. Mohammed, Mahmod Ali, znovu a znovu,“ dodal.

Springare poté uvedl země původu podezřelých.

„Země, které tento týden zastupují všechny zločiny: Irák, Irák, Turecko, Sýrie, Afghánistán, Somálsko, Somálsko, opět Sýrie, Somálsko, neznámá, neznámá země, Švédsko. U poloviny podezřelých si nemůžeme být jisti, protože nemají žádné platné doklady. Což samo o sobě obvykle znamená, že lžou o své národnosti a identitě.“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*