Bidenův ministr zdravotnictví: „Je to absolutně věc vlády“ sledovat neočkované Američany

Bidenův ministr zdravotnictví: „Je to absolutně věc vlády“ sledovat neočkované Američany

V rozhovoru s moderátorkou CNN Briannou Keilerovou, Bidenův ministr zdravotnictví Xavier Becerra prohlásil, že federální vláda má plné právo vést seznam očkovaných a neočkovaných Američanů.

jeho prohlášení přišlo poté, co Keilarová požádala Becerru, aby oslovil ty, kdo říkají: „Do toho vládě nic není, aby sledovala, kdo byl nebo nebyl očkován.“Becerra odpověděl: „Brianno, možná bychom měli zdůraznit, že federální vláda utratila biliony dolarů, aby během této pandemie udržela Američany naživu, takže je to rozhodně její věc.“

„Je věcí daňových poplatníků, jestli budeme muset dál utrácet peníze, abychom se pokusili lidem zabránit dostat COVID a pomoci znovuotevřít ekonomiku,“ prohlásil Becerra bez špetky ironie.

Vláda je zodpovědná za uzavření ekonomiky na prvním místě!

Pokračoval: „Naším úkolem je snažit se zajistit, aby Američané mohli prosperovat, Američané se mohou svobodně sdružovat… a klepání na dveře nikdy nebylo protizákonné. Nemusíte odpovídat, ale doufáme, že ano, protože pokud jste nebyli očkováni, můžeme pomoci rozptýlit některé z těch pověstí, které jste slyšeli, a snad vás nechat očkovat.“

Je-li tedy úkolem vlády zajistit, aby se „Američané mohli svobodně sdružovat“, proč jsme ve světě strávili poslední rok a půl „v izolaci“ a „v karanténě“, držíce se dva metry od sebe, jak nám nařizují vládní mandáty?

Rozhovor přichází jen několik dní poté, co Bílý dům ohlásil vakcinační „úderné síly“, které budou chodit ode dveří ke dveřím a připravovat osvětový program.

Zakladatel Infowars Alex Jones, který zůstal věrný svému titulu „věštec z Austinu“, 30. dubna předpověděl, že Bidenova administrativa nakonec zavede nucená očkování pomocí tlaku vrstevníků a obav o bezpečnost veřejnosti.

Mnozí Američané si stále pamatují varování Ronalda Reagana před „devíti nejděsivějšími slovy v anglickém jazyce“, která zněla: „Jsem s vládou a jsem tu, abych pomohl.“

 

Samozřejmě, mnoho občanů chodilo na internet, aby se vysmívali Bidenově administrativě, že je vůbec napadlo přijít do jejich domovů ve snaze nechat je očkovat.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Bidenův ministr zdravotnictví: „Je to absolutně věc vlády“ sledovat neočkované Američany

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*