Bidenových šest měsíců v úřadu: Tato agenda má do Ameriky přivést komunismus

Bidenových šest měsíců v úřadu: Tato agenda má do Ameriky přivést komunismus

Kapitalismus se všemi těmi bradavicemi a pupínky je způsob, jakým se lidé organizují z vlastní vůle. Je to ekonomická svoboda. Socialismus a jeho děti – komunismus a fašismus – lze podstrčit obyvatelstvu jen pomocí tyranského nátlaku a brutální síly.

Dean Koontz v knize Icebound shrnul komunismus a napsal:

„Bylo to nesmyslné, bezvedomé šílenství… ale nic, co kdy komunisté udělali, nedávalo smysl, nikde na světě.…Jejich ideologie nebyla nic jiného než šílený hlad po neomezené moci, politika jako kultovní náboženství odtržená od morálky a rozumu a jejich krvavé běsnění a bezedná krutost nemohla být nikdy analyzována a pochopena nikým, kdo nebyl jejich šíleným přesvědčením.“

Ještě tam nejsme, ale jak se nás snažili varovat naši přátelé z Venezuely, jsme na dobré cestě a jdeme v jejich stopách. Jsme teď ponořeni do „nesmyslnosti, bezvědomí, šílenství“, zatímco naši politici fušují do „šíleného hladu po neomezené moci“.Jižní hranice Ameriky je otevřená. Podle americké celní a pohraniční stráže jen v červnu do Spojených států přešlo téměř 190 tisíc lidí a toto číslo se za šest měsíců od doby, kdy Bidenova administrativa zvrátila všechny politiky z Trumpovy éry a odmítla prosadit stávající imigrační zákon, zrychluje.

Při tomto tempu není vyloučeno, že vstřebáme dalších 30 milionů ilegálních imigrantů, tedy asi 10 procent současné americké populace, pokud bude Joe Biden sloužit dvě volební období. To je invaze. Americká armáda by měla být seřazena prakticky bok po boku po celé délce jižní hranice.

Ale kdo by pak volil demokraty? Jediní přistěhovalci přicházející do této země z jihu, kteří by nakonec ve velkém počtu nevolili demokraty, jsou kubánští uprchlíci. Jsou také obecně jedinou skupinou s oprávněnými žádostmi o azyl – a jsou jedinou skupinou, od níž se Bidenova vláda odvrací. Jejich osud je něco, o čem asi nechcete přemýšlet, ale slouží účelům Bidenovy administrativy, jejímž cílem je dovézt co nejvíce budoucích voličů demokratů.

Kanadská hranice je nyní uzavřena kvůli COVIDu, ale ilegální přistěhovalci proudící přes jižní hranici se svými deseti procenty koeficientu nákazy jsou převáženi na náklady daňových poplatníků do amerického vnitrozemí. Pokud se to nedá označit za nesmyslné, bezvědomé šílenství, tak nevím, co by se dalo.

Lidé, kteří tahají za nitky tohoto šílenství, jsou možná komunisté, ale často jsou převlečení za něco jiného. Jakmile rozbijí ústavu a střední třídu, pak imigrace zcela jistě vyschne. Bude-li to dost zlé, začne masový exodus a tehdy si levice sundá masky a dokončí Trumpovu hraniční zeď.

Kde jsou republikáni? Vím, že se k tomu nepřihlásili. „Kongresman“ má být docela pohodová práce. Životní plat vyšší třídy, nejlepší zdravotní péče, jakou země může nabídnout, a vlastní policejní sbor s rozpočtem přes půl miliardy dolarů ročně na ochranu několika stovek lidí. Snaží se někdo snížit rozpočet městské policie? Naopak, zvyšuje se.

Bohužel pro zhýčkané egoisty v Kongresu, dobré časy nemohou pokračovat. Levičáci chtějí vypálit zemi a pak ji přestavět na komunistickou díru třetího světa, jak to udělali na tolika jiných místech po celém světě. Republikáni si musí začít vydělávat na přemrštěné výplaty, jinak ponesou zodpovědnost za zánik velkého státu.

Dlouho jsme čekali, až jim naroste páteř a postaví se levici. Někteří, kteří odhadli závažnost situace, se tlačí proti demokratům, ale většina jich stále sedí na rukou nebo se aktivně staví proti jakékoli snaze zkrotit všechno to šílenství.

Levičáci už dávno vědí, že své utopické sny mohou uskutečnit jen s nekonečnou přehlídkou existenciálních krizí. Globální oteplování bylo právě takovou krizí, prakticky překypující potenciálem, dokud se všechny hrozivé předpovědi žalostně nenaplnily.

Lidé na severu stále vědí, jak vypadá sníh, i když měl zmizet ze scény už před dvaceti lety. Od Ala Gora už toho moc neslyšíme. Poté, co zbohatl prodejem uhlíkových odpustků, se uchýlil do ústraní, aby se těšil ze své masivní uhlíkové stopy, která pravděpodobně převyšuje stopu mnoha malých států.

Dvanáctiletý scénář soudného dne AOC přijde a odejde a nic se nezmění. Bude tvrdit, že demokraté problém vyřešili v mžiku a nová třída automatů na veřejné školy propukne v pláč se slovy: „Díky Gaio.“

Pokud její Zelený Nový úděl (což je vlastně stará Agenda 21) vstoupí v platnost nebo se pařížským klimatickým hoaxerům podaří odčerpat americké bohatství, možná se dočkáme soudného dne pro Ameriku, ale svět bude v pořádku. Chudší a mnohem méně svobodná, ale jinak v pohodě. Kubánci průměrně vydělávají 17 dolarů měsíčně, ale jejich „úžasná“ zdravotní péče a „báječné“ vládní bydlení jsou zdarma, takže je na co se těšit.

Změna od „globálního oteplování“ ke „změně klimatu“ byla navržena tak, aby krizi zachránila. Myslící lidé se od té doby škrábou na hlavě. Klima se mění tak dlouho, jak dlouho existuje Země.

Před pouhými 12 000 lety byla velká část planety zahalena ledem. Před tisíci lety, během malého vrcholového optima, byly průměrné teploty mnohem vyšší než ty dnešní.

Měli bychom děkovat našim šťastným hvězdám za změnu klimatu, ale levice naučila naše děti nenávidět Ameriku a kapitalismus, protože my jsme ti, kdo řídí tento neexistující problém. Další šílenství.

Pokud jen na okamžik pomineme všechny očividné podvody spojené s posledními volbami, pak byste mohli snadno dokázat, že COVID stál Donalda Trumpa volby v roce 2020. Když jsme vstoupili do politické sezóny 2020, dostali jsme se z nejnižší míry nezaměstnanosti za poslední generace na jednu z nejvyšších v historii. Ekonomika se v podstatě zhroutila díky covidovým lockdownům.

Nyní se zdá, že lidé, kteří Trumpovi doporučovali uzavření, se podíleli na nebezpečném výzkumu, který probíhal ve wuhanských laboratořích. NIH, WHO i KS Číny se chovají, jako by toho měly hodně co skrývat, a není nerozumné věřit, že to dělají.

Může to znít jako „most příliš daleko“, když si pomyslíme, že celá epizoda mohla být zorganizována tak, aby svrhla prezidenta Spojených států, ale včerejší bláznivé konspirace se stále mění v dnešní šílenou realitu.

Kdo by věřil, že Hillary Clintonová a demokraté dokážou vykonstruovat falešné důkazy, předložit je médiím a že Ministerstvo spravedlnosti, FBI a CIA stráví tři roky snahou sesadit Trumpa, zatímco budou dobře vědět, že případ je postaven na lžích?

Ukázalo se, že je to horší než ta nejdivočejší konspirační teorie, ale dodnes za to nikdo nenese odpovědnost.

I když nemůžete uvěřit, že to celé byla léčka, je zřejmé, že jakmile se COVID koule rozjela, média a Deep State ji použili ke zničení Trumpa. Hádám, že spiknutí je asi trochu přehnané. To by koneckonců bylo „nesmyslné, bezmyšlenkové, šílené“ a „bezedná krutost“.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*