Bidenovo volební vítězství znamená urychlení neomarxistické revoluce

Bidenovo volební vítězství znamená urychlení neomarxistické revoluce

Politici Demokratické strany nedávno prohlašovali, že by chtěli pojmy jako „matka“, „otec“, „syn“ a „dcera“ nahradit více „genderově neutrálními“ slovy jako „rodič“ a „dítě“.

Ředitelka Centra mezinárodního práva Institutu Ordo Iuris Karolina Pawłowska se k tomuto vývoji vyjádřila a zároveň poukázala na to, co vítězství Joea Bidena znamená pro západní společnost.

„Bohužel vidíme, že spolu s prohrou prezidenta Donalda Trumpa v Americe dojde k rychlým a negativním změnám týkajícím se fungování politického divadla. Jejich cílem je podkopat základní sociální instituce rozmarům radikálních aktivistů,“ uvedla v rozhovoru pro portál Dorzeczy.pl.Pawłowská se domnívá, že tyto kroky mají vést k hlubokému sociálnímu inženýrství v USA, jehož hlavním cílem je učinit člověka zcela bezmocným vůči veřejným institucím tím, že zbaví lidstvo jeho základních struktur. Varovala, že tento jev je nebezpečný a díky Bidenovu vítězství se situace může obrátit k horšímu a tyto změny budou zavedeny mnohem rychleji.

Právníčka zdůraznila, že Biden se podřizuje tlaku radikálních požadavků týkajících se ochrany lidského života a rodiny. To bude mít dopad nejen v USA, ale povede to i ke změně politiky USA na mezinárodní scéně.

Pawłowská vysvětlila, že v posledních několika letech byla ochrana života, rodiny a základních práv jednou z klíčových oblastí zahraniční politiky USA, která byla vyjádřena v jejích akcích v Organizaci spojených národů. Připomněla, že USA spolu s Brazílií, Polskem a Maďarskem iniciovaly v OSN koalici nazvanou „Partnerství pro rodiny“. Jeho vrcholnými úspěchy bylo schválení takzvaného ženevského konsensu o Octtovi. 22, 2020, který stanovil, že potrat nemůže být nikdy považován za lidské právo, že každý život by měl být chráněn a že rodina je základní společenskou buňkou, na které stojí společnost.

„Vzhledem k současné situaci je téměř jisté, že USA opustí toto spojenectví a přejdou na druhou stranu. Změna prezidenta v USA pravděpodobně silně ovlivní OSN, kde jsou radikální koncepce často tématem úvah a rezolucí,“ řekla Pawłowská.

Právnička hovořila také v souvislosti s tím, že zástupce demokratů zakončil modlitbu, která slavnostně zahajovala zasedání Kongresu USA slovy „amen“ a „awoman“. Amen se ani nezmiňuje o mužích, ale je latinsky „budiž“.

Zdůraznila, že cílem takového vyprávění je vytvořit dojem, že žijeme ve světě založeném na mužském útlaku a nadvládě, což je třeba ukázat i ve slovech, která používáme každodenně. „V případě slova „amen“ se jedná o totální zneužití, neboť se nespojuje s muži a znamená „budiž“, řekla a dodala, že pocit systematické diskriminace má být vytvořen v náboženském kontextu a začleněn do společenského povědomí národa.

Pawłowská zdůraznila, že neomarxistické teorie používají různé otázky ve fungování určitých sociálních skupin k vysvětlení potřeby provádět sociální inženýrství. To je stejná rétorika, jakou používali marxisté, kteří tvrdili, že zrušení soukromého vlastnictví pomůže vytvořit dokonalý svět.

„Moc dobře víme, že k tomu nedošlo,“ dodala.

Odhaduje se, že během 20. století bylo na celém světě pod komunistickou nadvládou zabito na 100 milionů lidí.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Bidenovo volební vítězství znamená urychlení neomarxistické revoluce

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*