Biden: Malé podniky nedostanou žádnou podporu, pokud nejsou vlastněny menšinami, nebo ženami

Biden: Malé podniky nedostanou žádnou podporu, pokud nejsou vlastněny menšinami, nebo ženami

Demokratický prezidentský kandidát Joe Biden se ve videu zveřejněném na Twitteru zavázal, že malým podnikům vlastněným černochy, Latinoameričany, Asiaty a domorodými Američany, tedy podnikům vlastněným ženami, poskytne úlevu.

Biden pronesl tyto poznámky ve videu, které podrobně popisuje plán jeho režimu na obnovu ekonomiky po roce ochromujících uzavírek kvůli COVIDu, z nichž mnohé podpořil sám Biden.

„Naší prioritou budou malé podniky ve vlastnictví černochů, Latinoameričanů, Asiatů a původních Američanů, podniky ve vlastnictví žen a konečně rovný přístup ke zdrojům potřebným k znovuotevření a obnově,“ prohlásil Biden a falešně z toho vyvodil, že menšiny a ženy mají menší přístup ke zdrojům než běloši.„Ale budeme se společně snažit pomáhat malým podnikům v nízkopříjmových komunitách, ve velkých městech, malých městech, venkovských komunitách, které se potýkají se systémovými překážkami pomoci,“ pokračoval Biden.

Biden pak vyzval diváky, aby si vykouzlili sympatickou představu maminky a tatínka drobného podnikatele, který patrně nesmí být běloch nebo musí být žena, aby měl šanci dostat úlevu od Bidenovy administrativy.

Zdálo se, že nově zvolený prezident si později v projevu protiřečil a zároveň se zavázal pomoci podnikům, které „byly zasaženy nejtvrději“, což by statisticky vzato představovalo většinu amerických malých podniků, které vlastní bělošské rodiny ze střední třídy, Evropy a Středního východu.

Předzvěstí rasově diskriminačních názorů Bidenovy administrativy vůči bělochům bylo vidět, když stát Michigan v prosinci potvrdil Bidenovy sporné hlasy voličů požadavkem, aby účastníci povstali kvůli něčemu, co se nazývá „černošská národní hymna“:

Demokratičtí činitelé v Michiganu nařídili, aby se celé plénum postavilo a zůstalo stát při „černošské státní hymně“ během pondělního ceremoniálu, aby potvrdilo hlasy šestnácti demokratických voličů pro Joea Bidena a Kamalu Harrisovou.

Oficiální jednání pak bylo zastaveno kvůli melancholickému ztvárnění písně „Lift Every Voice and Sing“, která byla Národním sdružením barevných v roce 1919 prohlášena za „černošskou národní hymnu“. Vláda Spojených států oficiálně uznává jakoukoli „černošskou národní hymnu“, neboť jedinou federálně uznávanou národní hymnou je „Prapor posetý hvězdami“.

Republikáni v Senátu i ve Sněmovně reprezentantů již vyjádřili dychtivost spolupracovat s Bidenovou administrativou na uzákonění dalších politik, které marginalizují Američany střední třídy.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Biden: Malé podniky nedostanou žádnou podporu, pokud nejsou vlastněny menšinami, nebo ženami

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*