Bible, Korán, BhagavadGita aneb koncentrované STRACHY A ZLA a tyto „kniho-zbraně“ konečně mizí! – už bylo na čase..

Bible, Korán, BhagavadGita aneb koncentrované STRACHY A ZLA a tyto „kniho-zbraně“ konečně mizí! – už bylo na čase..

Mj. i tyto knihy jsou přirozenou součástí mého studia již po mnoho let. Existuje mnoho výkladů, rovněž mnoho mystifikací a ještě více pravd či polopravd, ale především dokonalý systém lží. Každopádně jsem zjistil, že čím dál více jdeme v našem vývoji, tím více se mění výklad některých totálně zaběhlých dogmat, které tyto knihy v sobě mají a tak, jak je vidíme a vnímáme my. Neřekl bych přímo, že jsou tato díla „k ničemu“, ovšem s ohledem na měnící se a stále se vyvíjející vnímání světa lidskými bytostmi, jde o díla, která pravděpodobně nikdy nebudou mít svůj jistý a pevný výklad.

Pomíjím také i to, že tato díla jsou napsána speciálním „jazykem větví“ a tedy je nelze číst tak, jak jsme zvyklí číst normální díla, která alespoň zhruba korespondují s naší vlastní úrovní vědomí. Řekl bych také, že je umí číst tak max. 0,00003% lidí z populace planety Země a sám se za toho, kdo je číst skutečně umí, rovněž neprohlašuji, spíše se je teprve učím číst. Hlavní překážky také vidím v tom, že je v nich mnoho změněno, vynecháno, doplněno a upraveno tak, aby se nepodařilo nikdy nikomu pochopit, o co ve skutečnosti šlo a jde. Rovněž také, tyto knihy se podle mého názoru, ani neměly dostat na veřejnost, protože plně doslova nahradili ozbrojení společnosti „ručními palnými zbraněmi“, velmi nebezpečnými kniho-zbraněmi, nyní v rukou již nás, šílenců..

pismo-smrt

Souběžně studuji poslední objevy kvantové fyziky (především však její spirituální části), které naprosto vyvracejí některá fakta a dogmata, kterým jsme my lidé, v těchto „Svatých knihách“, dali ABSOLUTNÍ PRIORITU a začali podle nich řídit své životy. ALE KDO ZAČAL KOMU ŘÍDIT ŽIVOT ? OPRAVDU MY SAMI SOBĚ ?

Jsem stále v přesvědčení, že tyto knihy byly napsány mudrci (i více mudrci na 1 dílo), kteří je psali v jisté úrovni rozšířeného vědomí, přiblížili se na dotek POUZE K JEDNOMU z mnohých jistých aspektů „Jednoty“, která právě zrovna odpovídala jejich aktuálnímu stupni naladění, vědomí a moudrosti. Toto své vnímání poté dokázali přepsat do podoby „stravitelné“ a vznikla tato díla. Rozhodně je velmi nebezpečné brát tato díla jako dogmatický „návod na život“ a ještě nebezpečnější je brát je jako SKUTEČNÝ PRINCIP SVĚTA. Nebylo by na tom, ovšem myslím nic špatného, kdyby:

1.)  Nedošlo k záměrné manipulaci a změny původního obsahu

 

2.)  Nedošlo k cílenému, nikoliv univerzálnímu, výkladu tohoto změněného obsahu, masám

 

3.)  Nedošlo k masovému rozšíření těchto „kniho-zbraní“ mezi širokou veřejnost

 

Došlo tak k několika-stupňovým lžím, v důsledku kterých se lidská společnost dala a stále dá velmi snadno ovládat.

Tyto knihy byly napsány ve stavu vědomí, do jakého teprve směrujeme. Z tohoto pohledu tyto knihy vnímám jako NEFYZICKÝ OBRAZ, JAKO SYMBOLICKÉ ZOBRAZENÍ. Je to pouze JEDEN z pohledů, nikoliv jako něco, co se stalo anebo podle čeho bychom mohli a tzv. „měli“ stavět principy chodu společnosti. Naše vědomí vždy utváří realitu, nikdy tomu není opačně. Právě tímto je zajištěna krása rozmanitosti a zachován skutečný akt tvoření, ÚPLNĚ NOVÉHO TVOŘENÍ, které vůbec nedokážeme předpovědět. Mnoho věcí v nich je rovněž z oblasti „mikrokosmu – tedy vnitřní a nejniternější sféry nás samých“, ale věci jsou podávány tak, že pro nezasvěcené to může vybudit nejrůznější falešné dojmy a pochopení, jakoby něčeho, co jde vysvětlit JEN dějem v realitě, tedy v makrokosmu – tedy chybně mimo nás a naše nitro. Tady dochází snad k nejvýraznější kolizi a toto je především smrtícím účinkem těchto „kniho-zbraní“.

Každopádně, čím dál více mi nekoresponduje „všeobecný“ výklad obsahu těchto „svatých knih“ s obsahem a posledními výsledky kvantové fyziky, resp. spirituální části kvantové fyziky.

Myslím si, že jsme jako lidská společnost tak zabředlí do falešné hloubky těchto děl, že nedokážeme vnímat onu rozmanitost, o kterou se každý den necháváme, touto naší iluzí, připravovat. Jsem již však na 100% přesvědčený o tom, že tato díla jsou v rukou stávající vládnoucí elity jednou, nikoliv jedinou, skutečnou zbraní hromadného ničení. Nejenom to. Tato díla a tak, jak jsou elitami vykládána přes své nohsledy a nejrůznější „ismy a usmy a „..ství““ a systémy pseudo-náboženství, jsou dokonalými pouty a mřížemi našeho vědomí a rozvoje lidské bytosti.

Myslím si také, že život sám o sobě je natolik komplexní a zároveň různorodá záležitost, že jakkoliv se snažit jej zavřít do klícky v podobě knihy, je totálně nemožné dokonce ani v nejbláznivějších snech a našich přáních. Z tohoto důvodu bych tato díla ve formě, v jaké jsou dnes veřejnosti prezentována, zařadil co nejdříve do skupin knih a oddílů jako: 1.) SCI-FI nebo 2.) HUMORNÉ nebo 3.) KONSPIRAČNÍ nebo 4.) BÁJE A POVĚSTI – tady bych je však doporučil číst jen lidem nad 90 let věku a s podpisem, že se vzdávají své zodpovědnosti v ohledu svých činů, které by mohli potenciálně vykonat na základě působení faktů těchto knih.

Co mne vede k těmto konstatováním ? Moje osobní hluboké vhledy, které v této době absolvuji. Vnímám vše kolem jako měnící se. Nic není pevné a nic není konečné. Nic nelze vztáhnout k ničemu a HNACÍM MOTOREM reality jsou myšlenky a rozvoj a růst vědomí samotného.

Vnímám čím dál více, že to, co jsme se rozhodli přijmout za „svoje bohy“ tj. u mnohých z nás i tyto svaté knihy a ty lidi, organizace, uskupení, spolky či sekty, nadnárodní koncerny, kteří jimi dnes opravdu mistrně manipulují a straší veřejnost, se dostávají konečně na scestí. Jakoby se jim jejich moc začala vymykat z rukou. Cítíte to také ?. Cítím to každý den, cítím to a vnímám to ze zpráv, emailů, které dostávám, vnímám to na politické scéně, domácí i zahraniční a nadešel konečně čas se posunout na vyšší level úrovně lidského vědomí. A bude toto procitnutí KRÁSNÉ, to vám přátelé a čtenáři moji, garantuji.

Jsem velmi rád, že jsme zvládli a absolvovali „ve zdraví“ tuto temnější etapu života planety, trvala 26.000 let!. Čekají nás opravdu skvělé vyhlídky, vím, že to, co budeme příští období prožívat, bude něčím naprosto NÁDHERNÝM. Jak se nejlépe na toto období připravit ? Odpustit. Odpustit všem za všechno a všemu a každému. Je to velký krok, musíme při něm potlačit své ego. Toto ale nikdo již neohrožuje a tak se tomuto procesu můžeme plně oddat a „pravdy“ nyní nehledat v jakýchkoliv knihách, ale především v sobě sama..

 

Pro svobodnenoviny.eu MIO

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Bible, Korán, BhagavadGita aneb koncentrované STRACHY A ZLA a tyto „kniho-zbraně“ konečně mizí! – už bylo na čase..

  • Z tých komentárov pod článkom by to vyzeralo, e niesme tak ďaleko, jak v skutočnosti už našťastie sme. A už nás nič nemože zastaviť.. 🙂

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*