Bezpečnostní analytik: Evropští politici nechtějí připustit, že Západ je ve válce

Bezpečnostní analytik: Evropští politici nechtějí připustit, že Západ je ve válce

Český bezpečnostní analytik Lukáš Visingr uvedl, že Evropa zažije „horší“ teroristické útoky a že většina politiků kontinentu nechce přiznat, že Západ je ve stavu války.

V rozhovoru pro zpravodajský kanál ČT24 Vising uvedl:

„Když tato nová generace (vyškolených bojovníků ISIS, kteří se vracejí) začne útočit, myslím, že nás čekají daleko horší věci.“Bezpečnostní analytik později dodal:

„Hlavním problémem je politický systém, protože většina evropské politické reprezentace si pořád nechce přiznat základní skutečnost, že Západ je prostě ve válce a že by se podle toho měla chovat. I zpravodajské služby velmi často dodávají informace, ale ti politici zcela evidentně nemají prostě odvahu, nebo odhodlání, nebo nervy či žaludek na to, aby jednali tak, jak by bylo skutečně adekvátní, ty reakce jsou v naprosté většině případů naprosto neadekvátní.“

Poslechnětě si celý rozhovor níže:

(Česká televize/Youtube.com)


Loading...

Podobné články

3 Komentáře “Bezpečnostní analytik: Evropští politici nechtějí připustit, že Západ je ve válce

  • USA jde o existenci. V globální ekonomice není místo současně pro silnou Evropu a silné USA. Jeden musí z kola ven. Proto nás nutí do protiruských a protičínských postojů, proto financují „neziskovky“ exodus a nahrazení evropského obyvatelstva primitivy s myšlením středověku. Chaos v Evropě je šance na udržení USA jako hegemona. Pro USA by bylo záchranou, kdyby nás nahnali do války proti Rusku. pak by zbrojní průmysl USA vydělával.

  • Tento bezpecnostni analytik vübec nevi, ze CR je v NWO hegemona USA a ze politici musi drzet hubu, jinak by od neho pres ni dostali.
    A to je to priserne nebezpeci v jakem se nalezame. Mame zde cenzuru medii, ktera kopiruji americky prolhany mainstream, ktery nam zatajuje zlociny USA, zamlcuje dulezite informace. Na druhe strane neustale provokuje Rusko k valce, ponizuje ho kde muze a sankcemi neustale oslabuje, aby ho destabilizovalo. O tom se nikde nesmi psat, je to studena, zatim informacni valka, ktera muze kazdou chvili prejit do horke valky, kde nase existence i cele Evropy a sveta jsou ohrozeny.
    Toto si malokdo uvedomuje. O to hroznejsi bude procitnuti.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*