„Bezcharakterní“ Donald J. Trump mění charakter Ameriky

„Bezcharakterní“ Donald J. Trump mění charakter Ameriky

Tak jsem to zadal strécovi Googlovi a ten na mě vyplivl toto číslo: Přibližný počet výsledků: 19 700 (0,30 s). To není tak málo a zdá se, že „bezcharakterní Trump“ je opravdu populární. Zbývá se jen dozvědět, v jakém směru.

Nejprve tedy je třeba definovat, co to je „bezcharakterní“. Nejsem ani humánně a ani humanitárně vzdělán a tak mohu jen hádat. Napadla mě třeba Jiřina Švorcová. Zarytá komunistka, které jsme se všichni smáli a nenáviděli ty její recitace.

Ovšem, pozor. Ona zemřela, tak jak žila a pokud vím, tak nikdy, ani po té slavné „revoluci“ neotočila. To mnozí jiní, mezi kterými vyniká krycí jméno štetináč, se otočili o poctivých 180°. Někdo píše 360°, ale to je hloupost, to by ocitl na tom samém místě.

Nakonec, i ten štětináč to může vokecat, proč ne? Řekne: SSSR byl mírumilovný demokratický stát, který ctil všechna lidská práva a mimo jiné i bezdůvodně věnoval Krym Ukrajinské sovětské socialistické republice, kterou jsem měl tak rád.

Ale zato to hnusné, diktátorské Rusko, které zabraňuje 4% exhibicím a jiným „lidskoprávním“ kravinám a nakonec protiprávně vyslyšelo hlas krymského lidu a vzalo ho pod svá křídla, což se prostě nedělá. Co Chruščov rozdělil, ať Putin nespojuje.

Ale štětináč je jen jeden ze statisíců, ba možná miliónů obracečů kabátů, kteří to stihli velmi, velmi rychle, když se ten kšeft uskutečnil. Byl velmi jednoduchý až prostý.

Dal by se popsat slovy: Miláčku, teď nás vyženou z těch prostých komunistických komůrek, ale za to dostaneme skvělé, restituované a hlavně privatizované apartmány se vším pohodlím a fabrikou na lucerny navrch. Postačí jen správně hlasovat.

A jak do toho všeho rumrejchu zapadá Dodald Trump? Asi tak, jako kuna do kurníku. Tak si to tedy alespoň představují jeho odpůrci. Jako hnusné, krvelačné zvíře, které bez rozmyslu kouše kolem sebe a zabíjí vše užitečné.

Užitečné ovšem jen z pohledu levicových agitátorů, kteří se po porážce socialismu sovětského typu rozhodli budovat socialismus amerického typu. Odhaduji, že vše začalo buď v padesátých nebo šedesátých letech minulého století:

Pozitivní diskriminace, někdy také podpůrná akce (anglicky: affirmative action) odkazuje k politice která bere v úvahu faktory jako „rasa, barva kůže, náboženství, pohlaví, sexuální orientace, zdravotní postižení nebo národnost“[1] při zvážení podpory znevýhodněných skupin „v oblastech zaměstnání, vzdělání a podnikání.“[2] Opatření pozitivní diskriminace byla nejprve aplikována ve Spojených státech v navaznosti na Hnutí za občanská práva. Někteří kritikové této politiky upozorňují na fakt, že zvýhodňování určité skupiny nutně diskriminuje ostatní skupiny obyvatel, jiní upozorňují na nákladnost, neefektivnost a chybná východiska takovéto politiky.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Pozitivn%C3%AD_diskriminace

A vše toto má zcela neklamné rysy levicové agitace. Jistěže není na závadu hmotně podpořit při studiu nadané dítě z chudé rodiny, ale není přece možné, aby někdo byl zvýhodňován na základě sexuální orientace.

To je prostě jen jedna z ptákovin (prosím nebrat to eroticky, stejně jako slovo píčoviny) levicového proudu. Z vaničkou se vylévá i dítě. Tam, kde společnost podporuje „znevýhodněné“ studenty, tam, na druhé straně tito studenti osírají výuku a vědí, že je nevyhodí.

Další oblastí levicové, a to velmi silné, agitace je tzv „globální oteplování“, přejmenované, protože se zrovna moc neoteplovalo, na „změnu klimatu“. A to už projde, protože někdy je zima, jindy vedro, někdy sucho, jindy povodeň, jako ostatně od věky věků.

Pobavila mě dnes zpráva, že nahrávací studia firmy Universal v Abbey Road pojednou teď jen na „zelenou energii“. Tedy slunce a vítr, šlapací kola zatím vynechali. A co budou dělat, když bude bezvětrný, zamračený zimní den?

Pošlou nějaké novodobé Beatles domů? Ale určitě nepošlou. Točit se vesele bude dál a to vše proběhne čistě účetně. Stejně, jako když se v Německu nebo u nás účtuje, kolik energie bylo z obnovitelných zdrojů vyrobeno. Ovšem většinou na hovno, protože klasické zdroje to stejně museli jistit.

Takže, doufejme, že Donald Trump zatočí nejen s těmito pijavicemi, které pod záminkou ekologie vysávají finanční prostředky a ničí životní prostředí, ale že taky dostojí svým slibům a narovná vztahy s Ruskem.

Ať je Amerika silná. Ať drží v ruce silný jaderný klacek. Tomu Putin rozumí a nevadí mu to. Kéž nám toto vzájemné jaderné odstrašování vydrží dlouhá, dlouhá léta. Ale nasazování psí hlavy Rusku a jeho prezidentu Putinovi, nech mi moji slovenští přátelé prominou, je kokotina.

A na závěr si ještě tipnu, zda nový americký velvyslanec bude taky šaškovat v tom průvodu, zčásti heterosexuálních exhibicionistů Prahou. Z neznámých důvodů se nazývá Prague Pride, já ale rozumím jen první části.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*