Bezbřehá humanita či lidskost (je to totéž) jsou jen kroky k naší záhubě

Bezbřehá humanita či lidskost (je to totéž) jsou jen kroky k naší záhubě

Nic jiného. A to platí jak v malém, tak ve velkém. Ve velkém jsme si to prožili loni, kdy, „z humanitárních důvodů“ bylo nejen v roce 1999 bombardováno Srbsko (to už ale bylo dávno, ještě na života propagátora těchto věcí).

A hlavně pak v loňském roce, kdy jsme si jako hloupý domácí psíček lehli na záda a bezbranní jsme očekávali nápor miliónu běženců, kteří, nebo spíš jejich převaděči, začichali jedinečnou příležitost a po stotisícových jednotkách pronikali přes hranice EU.

Celá ta záležitost se podobala nechtěnému kabaretu, kdy je potřeba pomoci a její poskytování tím nejhrubším způsobem karikováno. Protože, co si jako laik myslím pomoci bližním? Dle mého, „komunismem“ zkresleného mínění, mají pomoc dostat nejprve lidé zmrzačení válkou.

Lidé, kteří jsou válkou oslabení a nemocni, sirotci. matky vdovy s osiřelými dětmi a samozřejmě také stařří lidé. A co nám to vloni táhlo Balkánem až do Německa? Možná nějaké matky s dětmi, ale hlavně mladí a zdatní muži.

Tací muži, kteří vlastně zabrali místo v Německu těm starým, válkou oslabeným, nemocným, sirotkům atd, protože ti by se na takovou dlouhou cestu nikdy nevypravili a pokud by to udělali, tak by patrně vůbec nedošli k cíli.

Takže, celé to humanitární gesto vyznělo stejně směšně a také naprázdno, jako kdyby někdo v pivnici hlučící jako úl vykřikl: Kdokoli z vás, kdo má potíž vypít za hodinu tři piva, za mnou. Takovým lidem Německo poskytuje pivní azyl. A už by se hrnuly davy.

A nejsměšnější na celé té věci je, a tím se asi současné Německo opravdu od toho nacistického Německa liší, je, že zatímco když Maďarsko loni na podzim začalo, celkem opožděně? stavět ploty a kameramanka, která zabránila běženci v útěku před policií. Tedy udělala správnou věc.

Tak, jak ty ploty, tak ta kameramanka byly vysmíváni a proklínáni po celé pravdoláskové Evropě. tak letos probíhá ta stavba různých plotů bez komentářů a připomínek hlavně z Německa. Ale, kdyby ty ploty stály už loni, tak celá situace vypadala jinak.

A co v malém? Tam je to ještě horší. Tam nás naše bezbřehá humanita vzala do kleští a my jsme rukojmími mladých, resp. dětských vrahů. Vím, že jich není mnoho, ale o to spíše bychom se měli starat o to, aby takto deviantní jedinec byl izolován od společnosti.

Kdysi to byl dětský vrah z Kmětiněvsi, který do dospělého života odešel s naprosto čistým trestním rejstříkem a papírová MF DNES psal o dalším čtrnáctiletém vrahovi, který musí být být ve dne v noci ve Výchovném ústavu v Boleticích střežen, aby neublížil spolubydlícím.

Přečtěte si toto:

James Patrick Bulger (16 March 1990[1] – 12 February 1993) was a boy from Kirkby, Merseyside, England, who was murdered on 12 February 1993, at the age of two. He was abducted, tortured and murdered by two ten-year-old boys, Robert Thompson (born 23 August 1982) and Jon Venables (born 13 August 1982).[2][3] Bulger disappeared from the New Strand Shopping Centre in Bootle, while accompanying his mother. His mutilated body was found on a railway line two-and-a-half miles (4 km) away in Walton, Liverpool, two days after his murder. Thompson and Venables were charged on 20 February 1993 with Bulger’s abduction and murder.

The pair were found guilty on 24 November 1993, making them the youngest convicted murderers in modern English history. They were sentenced to custody until they reached adulthood, initially until the age of 18, and were released under new identities and on a lifelong licence in June 2001. In 2010, Venables was sent to prison for violating the terms of his licence of release, and was released on parole again in 2013.

https://en.wikipedia.org/wiki/Murder_of_James_Bulger

Mladí vrazi, kterým bylo v době spáchání té vraždy na dítěti necelých 11 let, byli odsouzeni za vraždu v roce 1993 a propuštěni na podmínku v roce 2001.

A to mělo tu zcela nepochybnou výhodu, že to byli propuštění vrazi, o kterých byl jasný záznam toho, co spáchali, zatímco naši dětští vrazi jdou do života s rejstříkem čistým, jak „dětská prdelka“.

 

(Ilustrační obrázek Foto: DPA)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Bezbřehá humanita či lidskost (je to totéž) jsou jen kroky k naší záhubě

  • Mělo by se začít tím, že stát nebude podporovat finančně Neziskovky a ty zrušit.Stát ušetří peníze, nebudou sem ilegálně neziskoivkama tahat imigranti.To jen na začátek.A hned by bylo líp.

  • Co to je za zvrácenost a jaký divný úřad na ochranu osobnosti, který chrání vrahy, zloděje apod. Když někdo páchá vážné zločiny nemůže mít právo na ochranu osobnosti, aby mu byla zakrývána tvář a u zloděje, který krade nemůže být použito video kde je jeho čin zaznamenán. Když někdo spáchá zločin není možné, aby ho společnost chránila tím, že bude mít právo na anonymitu. A co jeho oběti. Ty mohou být známy. Pachatelé zločinů mají být ukázány svému okolí, aby si na ně ostatní lidé dali pozor. A u mladistvých to platí také možná, že se jejich rodiče budou o ně více zajímat a budou se snažit napravit to co zanedbali. Je jasné, že příliv imigrantů byl dlouhodobě plánován, aby napomohl nastolení NWO. Hodí se jim to. Proč pan Soros financuje neziskovky, které propagují příjem uprchlíků? Komu ten příliv vyhovuje ? ty chudáci, kteří jsou chudí nemají vůbec šanci, aby se do Evropy dostali, neboť si to nemohou dovolit. A jaké hrozné chování k dětem a k ženám tato cizi kultura předvádí? To se máme vrátit do středověku?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*