Bez Ruské federace nelze porazit Islámský stát

Bez Ruské federace nelze porazit Islámský stát

V Paříži proběhl krvavý teroristický útok, kterému předcházel útok na ruský Airbus A321, při němž zahynulo 224 lidí.

Bohužel se naplnilo to, co nedávno prohlásila francouzská tajná služba. A to, že není schopna zajistit bezpečnost svým občanům, neboť ve Francii se nachází tolik migrantů, že je nelze všechny uhlídat. Krvavá jatka v Paříži jasně a zřetelně ukázala, že kdyby západní Evropa nepraktikovala politiku otevřených dveří vůči migrantům, tak by se s největší pravděpodobností žádné teroristické útoky nestaly.

Žel musíme konstatovat, že dle mnohých evropských politiků, ale i komentátorů například České televize, bychom si měli zvykat na islamistický terorismus.

Ruský letoun Su-25 na základně Hemeimeem v Sýrii (AP)
Ruský letoun Su-25 na základně Hemeimeem v Sýrii (AP)

Ale položme si otázku, proč bychom si měli zvykat na islamistický terorismus? To si máme zvyknout na krvavá jatka z dílny Islámského státu v Evropě? Toto nám chce sdělit Evropská unie a její činovníci, kteří neustále vítají další desetitsíce migrantů v Evropě? Migrantů, mezi nimiž jsou bojovníci Islámského státu?

Tento stav naopak vyhovuje USA. Evropa, místo toho, aby se spojila s Ruskou federací v boji proti terorismu, se neustále spojenecky odvolává na Spojené státy, které stojí za vznikem a financováním Islámského státu. Jaký to tragický paradox.

Záleží jen na Evropě, jak se zachová. Buďto se spojí s Ruskou federací a společně porazí Islámský stát a další teroristické organizace anebo bude neustále spoléhat na USA. A v tomto případě může očekávat, že terorismus v Evropě budou neustále pokračovat.

To, co se stalo v Paříži, zanedlouho může být i v Berlíně, ale i v Praze a dalších evropských městech.

 

 

Petr Cvalín

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*