Bestiální sebevražda mladé dívky. Česká justice našla nové dno

Bestiální sebevražda mladé dívky. Česká justice našla nové dno

Libanonec, mladá hezká dívka a její kamarádka. Alkohol a drogy. Výsledek mrtvá dívka v bytě Libanonce s 13 bodnými ranami, otokem mozku a řeznými ranami na předloktích. Verdikt soudu ? Sebevražda. Libanonec byt prodal a je neznámo kde.

Z otevřených zdrojů jsem se dozvěděl o tragické události, ke které došlo v září 2014 v Praze – Letňanech, v bytě Libanonce Ahmada Hassana Ibrahima.Co přesně se v bytě odehrálo není zřejmé. Faktem je, že na místě byla mrtvá dívka se 13 bodnými ranami, otokem mozku a řeznými ranami na předloktích.

Předcházet jí měla noc strávená v restauraci s její kamarádkou a jejím libanonským přítelem. Alkohol a kokain byly prý součástí zábavy.

Výrok naší justice ? Sebevražda. Libanonec již byt prodal a je neznámo kde. Naprosto šokující rozuzlení …

Zmařený mladý lidský život a zoufalí rodiče, kteří se marně snaží najít alespoň nějakou spravedlnost pro svoji mrtvou dceru.

Situace v naší zemi se stala natolik neúnosnou ve všech směrech, že ani jako bývalý policejní rada Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu služby kriminální policie a vyšetřování se již neodvážím tuto kauzu komentovat, abych se nestal objektem zájmu orgánů činných v trestním řízení.

Ale vůbec nepochybuji o zdravém rozumu čtenářů, kteří si nepochybně udělají správný úsudek.

Profesně i lidsky se ptám : Kam až může klesnout ubohost orgánů činných v trestním řízení v naší zemi ?

Vidím jediné řešení. Úplně nová politická garnitura, jednající ve prospěch lidí v rámci tzv. „činné kompetence“ !

PS: Na všechny čtenáře apeluji, abyste velmi zvážili text svých případných komentářů, abyste nezpůsobili sami sobě trestní stíhání. Je totiž nová doba. Bát se musí slušní lidé !!!

(Aneta R. Foto: Facebook)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*