Bestiální Saudská vražda protirežimního novináře. Pohled emeritního policejního rady ÚOOZ.

Bestiální Saudská vražda protirežimního novináře. Pohled emeritního policejního rady ÚOOZ.

Je mi doslova nevolno z reakce „západního“ světa, včetně naší vlády. Tím spíš při porovnání s případem Skripalových.

V kauze Skripal polovina světa (toho, co si říká západní civilizace), včetně nás, okamžitě a bez důkazů obvinila Rusko a bleskově vyhostila jeho diplomaty. Odborná veřejnost žádné důkazy o vině Ruska dodnes neviděla, ale to je řadě „dobrodějů“ z politické a veřejné scény jedno.

Viníka si vyrobili, tak ho budou donekonečna dehonestovat.Saudská kauza, kde byla bestiální vražda protirežimního novináře na konzulátu v Turecku zadokumentována a odvysílána, vedla pod tíhou důkazů k přiznání Saudů k tomuto neskutečnému činu.

Turci překvapivě otevřenou prezentací celé věci, která jasně ukazuje aktivní zapojení státních struktur Saudské Arábie včetně tajných služeb a zneužití diplomaticky chráněného výsostného území konzulátu, nepochybně přispěli k odhalení a bleskovému vyřešení této nevídané a předem pečlivě připravené brutální vraždy.

Vražedné komando i konzul utekli do své země a je mizivá naděje, že budou vydáni do Turecka k trestnímu stíhání.

A reakce těch „spravedlivých“ z kauzy Skripal ? Koktání, prázdné verbální proklamace a nic.

Náš ministr zahraničí stáhl jednoho našeho diplomata. To má být adekvátní trest pro Saudskou Arábii ?

To je ubohost tak šílená, že nemám slov.

Okamžité přerušení diplomatických styků se Saudskou Arábií, okamžité vyhoštění všech Saudských diplomatů a zaměstnanců jejich administrativy a okamžité tvrdé sankce. Na vše a bez pardonu s tím, že našim poškozeným podnikům to stát zaplatí.

Stát platí spoustu nesmyslů v řádech desítek miliard, počínaje politickými neziskovkami a konče dotacemi Agrofertu, takže zdroje pro pomoc našim poškozeným firmám tady jsou.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*