Berlínští politici svolali zvláštní schůzku kvůli obavám, že se organizovaní arabští zločinci infiltrovali k policii

Berlínští politici svolali zvláštní schůzku kvůli obavám, že se organizovaní arabští zločinci infiltrovali k policii

Křesťanská demokratická unie (CDU) a Svobodná demokratická strana (FDP) vyzvaly k mimořádnému zasedání berlínské vlády kvůli obavám, že organizované arabské gangy pronikly do policejních řad.

Členové konzervativní CDU, jenž vede Angela Merkelová a členové strany FDP vyjádřil vážné obavy poté, co slyšeli uniklou audio nahrávku od Berlínské policejní akademie.

Audio nahrávka, kterou nahrál instruktor Berlínské policejní akademie, obsahuje informace, které vedly mnohé k domněnce, že příbuzní organizovaných zločinců se možná stali policisty, píše deník Die Welt.    

Mluvčí CDU Burkard Dregger uvedl, že berlínský ministr vnitra Andreas Geisel za sociální demokraty musí brát vážně obvinění z infiltrace.„Požadujeme zvláštní schůzi Výboru pro vnitřní věci kvůli negativnímu vývoji na Policejní akademii,“ řekl Dregger.

Uniklá nahrávka také zaznamenala řadu problémů s policejním náborem nových členů s migračními kořeny a uvedl, že mnozí z rekrutů měli vážné potíže se čtením a psaním v němčině.

Neidentifikovaný instruktor také uvedl, že někteří rekruti dokonce vyhrožovali násilím vůči ostatním důstojníkům a varoval, že budou zkorumpovaní, pokud budou nasazeni v ulicích.

Policie uvedla, že záznam zvuku je legitimní, a to brzy po zveřejnění původního článku a později dokonce připustila, že někteří kandidáti na policejní důstojníky pocházeli z kriminálního prostředí.

Berlín je zaplaven zločineckými gangy, zejména organizovanými arabskými klany, které se v posledních letech zmocnily velké části obchodů s drogami ve městě. Klany byly dokonce obviněny z návštěv azylových domů, kde přijímaly migranty jako pouliční prodejce drog.

Migrantské gangy také přeměnily několik oblastí Berlína na to, co někteří nyní nazývají no-go zóny, jako je oblast kolem metra Alexanderplatz, kde policie nyní zvyšuje svou přítomnost v pokusu obnovit pořádek v problémové oblasti.

Stanice metra Kottbusser Tor, označována místními jako „Kotti“, je také dlouhodobým místem pro obchodování s drogami a v loňském roce si dlouholetý drogový dealer stěžoval, že oblast převzali převážně migranti.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: Reuters)
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*