Berlínská policejní akademie manipulovala se zkouškami pro migranty

Berlínská policejní akademie manipulovala se zkouškami pro migranty

Berlínská policejní akademie snižuje standarty pro některé nově přijaté osoby, aby umožnila přistěhovalcům přidat se do jejích řad, podle německých médií.

Anonymní informátor označený jako důstojník „“Lee Roy“ odhalil tyto šokující skutečnosti v nedávném rozhovoru.„Samozřejmě je všeobecně známo, že berlínská policie potřebuje personál, a proto se snaží v tuto chvíli zaměstnat kohokoliv, a tak přivírá oči,“ tvrdí Roy.

„Chtějí zvýšit počet migrantů pracujících pro berlínskou policii,“ uvedl. „Je to promyšlená politika, a proto zde existuje tlak odshora až dolů.“

„A tak to museli promyslet: jak dostat do agentury více migrantů, když nedokážou zvládnout aktuální testy? A tak dostali testy s vyplněnými odpověďmi, aby mohli v každém případě testy absolvovat.“

Roy tvrdí, že někteří žadatelé o azyl vyfotografují otázky v testech a zveřejní je online, nebo přes WhatsApp.

Roy také tvrdí, že někteří rekruti, kteří ve zkoušce neuspějí, jí mohou dělat neustále tak dlouho, dokud neprojdou.

Na otázku ohledně těchto obvinění, mluvčí policie Thomas Neuendorf vyjádřil svou frustraci nad tím, že „anonymní“ informátoři „obviňují svět“, což lze „velmi, velmi těžko vyvracet“.

Mluvčí uvedl, že dotčené osoby, jako je Lee Roy, by měly „vysvětlit tyto problémy“ vedení akademie – což je krok, o němž Roy věří, by byl konec jeho kariéry jako důstojníka.

Když byl dotazován na zvýšené „složky migrantů“ z policie, Neuendorf popřel existenci „kvót“, ale dodal, že skutečně policie zaměstnává migranty, kteří mohou použít své cizí jazyky a kulturu, aby „zneškodnili“ mnoho incidentů.

Neuendorf potvrdil, že i když mají účastníci testů zakázáno používat studijní pomůcky nebo elektroniku ve zkušebních místnostech, je velmi pravděpodobné, že tak stejně činí.

„Za čtyři až pět let uvidíte v ulicích důsledky toho, co se právě teď děje,“ upozornil Roy.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Berlínská policejní akademie manipulovala se zkouškami pro migranty

  • Německo je náš soused ! Německa policie muže zasahovat i u nás v Čechách !!! Tak že se máme na co těšit až na České území vlitne islamska policie !!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*