Bělobrádku, ženete mě k soudu za pravdu ? OK, jdeme do toho, omluvu ani stažení mých článku nečekejte !!!

Bělobrádku, ženete mě k soudu za pravdu ? OK, jdeme do toho, omluvu ani stažení mých článku nečekejte !!!

Vliv agresivní americké politiky na náš stát je již v plném proudu. Neustále mě o tom přesvědčuje svou agresí vůči mé osobě místopředseda vlády Bělobrádek, který mi prostřednictvím pražské advokátní kanceláře poslal dopis – výzvu před žalobou, abych odstranila všechny své články, kde ho zmiňuji a veřejně se mu omluvila.

Pane Bělobrádku, jak jste si vůbec s ohledem na můj postoj a konzistentní názory, které zásadně neměním, podle toho, jak se to momentálně hodí, mohl někdy myslet, že bych se já, sklonila před vámi, tak zlým a bezcharakterním člověkem, který naši zemi jen systematicky škodí. Máte kolem sebe desítky poradců a nikomu z vás nedošlo, že to nikdy neudělám a to ani v případě, že mě budete zastrašovat soudy a vydírat případnými exekucemi ? Budíte ve mě pocit člověka, který je úplně mimo realitu a totálně zoufalý.

Národ vás nemá rád a vy se snažíte najít viníka, místo toho, abyste se nad sebou zamyslel, vyhrabal v sobě poslední zbytek sebereflexe a zachoval se, alespoň jednou v životě, jako chlap. Místo toho, abyste se mnou veřejně diskutoval, což je férová nabídka z mé strany, protože by si lidé mohli vytvořit na nás dva vlastní úsudek, jste mi vzkázal přes novináře, že jednáte jen s vlivnými businessmany a vrcholnými politiky.

Nela Lísková Foto: Facebook Nely Lískové
Nela Lísková Foto: Facebook Nely Lískové

Pýcha předchází pád, pane Bělobrádku… .

Jestliže nám chcete dokazovat, že si z pozice své moci, můžete dovolit vše, tak vám jen připomínám, že i já vaše teplé místečko platím ze svých daní a že se mi osobně například váš výlet s rodinkou vládním speciálem vzhledem k tomu, že tady mnozí nemají, co jíst a jak si zaplatit léčbu vůbec nelíbí. O vašich dalších aktivitách nemluvě. Nejste osobnost a politik, jen politikaříte a hrabete pod sebe, pokud to jde. Nevíte , co je to skromnost, slušnost a nemáte charakter. Jen zoufale kopete kolem sebe, protože si zřejmě uvědomujete, že jste již dávno nevolitelný. Takto by se křesťan a demokrat neměl chovat a už vůbec ne, když působí ve vrcholné politické funkci.

Za co si vás mají lidé vážit ? Za to, že po vzoru americké administrativy, která vám dává instrukce, chcete zničit každého slušného člověka, který si dovolí vám veřejně oponovat a nesouhlasit s tím, jak kriminalizujete spolu s celou vládou naši zem a do jakého neštěstí jste nás díky imigrační politice uvrhli ? Za to, že jsme všichni i díky vám v ohrožení života muslimskými teroristy ? Kdybyste chtěli a nesloužili jste satanovi made in USA, tak toto vše v naši zemi nikdy nedopustíte. A se mnou se chcete soudit, protože jsem vám sdělila, že jste vlastizrádce ?

Ano, jste vlastizrádce nejhrubšího zrna a většina vlády spolu s vámi. Protože jednáte výhradně v zájmu USA a to je v plném rozporu se zájmy našeho státu. Vědomě ohrožujete životy, zdraví a majetky občanů. Toto se pochopitelně netýká pana prezidenta, kterého si náš národ velmi váží a ctí jeho postoj a směr, jakým vede naši zemi. Zamyslel jste se vůbec někdy nad tím, kolik lidských životů budete mít díky vpouštění muslimských teroristů do naši země na svědomí ? Jistě první případy se zametou pod koberec a informace se nepustí ven, ale toto nelze praktikovat do nekonečna. A vy už s těmito muslimskými teroristy dokonce počítáte i v politice, soudě dle vašeho vyjádření, že je vám jedno kolik muslimů bude v poslanecké sněmovně ?

Chcete se se mnou soudit ? Jsem připravena…

 

 

Nela Lisková

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • · Edit

  Já bych navrhoval abychom šli Nelu podpořit k soudu a případně budeme jako svědci, že to Bělobrádek v Parlamentních listech citoval

 • Bělobrádek je typický příklad sosajícího parazita. A když se bude ČR náhodou potápět bude první kdo bude zbaběle utíkat.

 • Je mně z toho Bělohrádka špatně. Jak může taková zrůda vládnout naší zemi. Je to služebník satana, Fuj.

 • · Edit

  MILÁ paní Lisková, především Vám musím složit poklonu za Vaší statečnost a upřimnost s jakým odhodláním hájíte Náš ČESKÝ lid Oním zaprodancům. Právě Oni/Farizeové/by Nás prodaly i ve jménu Boha za 30 stříbrných/$/ třeba i SUtanovy. Jejich pokrytectví nezná mezí a nemá zábrany. Právě takovýchto chytrých a stečných lidí jako jste Vy se Oni se bojí, bojí se totiž Pravdy a Svobodného slova/Pravda vítězí/. Chtělo by to více takových statečných lidí jako jste Vy, ono jich více je ale v českých cenzurovaných medií je nenajdeme!!!!! Držíme Vám palce celá rodina! JÍŘÍ OMASTA

 • · Edit

  Již dříve KDU prohlásilo, že to není křesťanská strana, aby se lidé nepletli!!!
  Asi jsme na to zapomněli, že nezastupují křesťany!!!

 • · Edit

  Navrhuji podpisovou akci. Podepíšeme souhlas se všemi výroky Nely Liskové ať má pan US agent a kolaborant Bělobrádek víc adeptů na žalobu. Co vy na to? 😉

 • Pan Dr Bělobrádek někde o sobě řekl,že je doktor-veterinář a že toto zaměstnání nemůže vykonávat z důvodu své nemoci. Zajímalo by mě,jak tedy může vykonávat důležitější a odpovědnější práci !A co na to pověstné “ boží mlýny “ ,nemá strach ?

 • · Edit

  Stydím se za vládu České země,,,,,,stydím se za Tebe Černobrádku,,,,,,,,,,,

 • · Edit

  Milá paní Lisková, pravidelně čtu všechny Vaše články a příspěvky, tento však hodnotím jako zcela věcný a přímý zásah do černého v osobě soudruha Bělohrádka. Je opravdu velmi smutné jak nás mohou systematicky takto zrazovat. Ale i oni mají už své místo jisté a jestli se těší, že oklamou nás spoluobčany kteři jim dali důvěru, tak Boží spravedlnost už určitě neošálí. Dále Vám držím palce a zůstávám věrným čtenářem.
  Váš J. Liška

 • Bělobrádek je lidovec. Církve u nás podlehly světským svodům – mamonu. Soudí se o peníze, o majetek a duše věřících je už vůbec nezajímají. Tím se katolíci odsoudili k zániku a nahradí je Muslimové, jejichž víra je pevná. Hrabivost církví nás vede do záhuby. Nevolte lidovce – ohnou se vždy podle větru, byli ve všech vládách od roku 1918, kromě války. Za komunistů kandidovali na jednotné kandidátce Národní fronty. Věřící by neměli poslouchat funkcionáře, ale svůj rozum. Tito lidé nemají žádný charakter.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*