Bělobrádku, vyzval jste mě do ringu? Přijímám!

Bělobrádku, vyzval jste mě do ringu? Přijímám!

Vážení občané, již dlouhodobě systematicky svými veřejnými vyjádřeními poukazuji na skutečnost, že je naše vláda s ohledem na její aktivity a trestné činy, které páchá spolu s americkou administrativou na našem národu, jen banda kriminálních živlů. Ale to většinou už víte… .

Pan Bělobrádek patrně nemůže rozdýchat má vyjádření na jeho adresu. Vydal prohlášení, kde je prohlásil za hoax (lež) a mě za lhářku a neúspěšnou kandidátku, která prošla několika politickými stranami. Místo toho, aby se choval jako chlap a politik, zachoval se opět jako zbabělec a lhář. Pro informaci a uvedení jeho výroků na moji adresu jen dodávám, že si za každým svým slovem stojím. Ostatně čerpala jsem z veřejně dostupných zdrojů, takže jestli lhali autoři těchto zdrojů, měl my se pan Bělobrádek obrátit na ně. Ale z jeho hysterické reakce je evidentní, že „trefili hřebíček na hlavičku“ a potrefená husa začala kejhat …

Nikdy jsem nebyla členkou žádné politické strany, kromě ČSSD, kde jsem byla pár měsíců a znechucena poměry, intriky a mafiánskými praktikami jsem se vydala na svou, tedy nezávislou cestu. Ano, neuspěla jsem ve volbách na primátorku Ostravy. No a co? Aktivně hájím zájmy svého národa, poukazuji na všechna svinstva, která naše vláda páchá, nebojím se jim do očí a veřejně sdělit, jak to vnímáme my, vlastenci, intenzivně pracuji na humanitární pomoci pro východ Ukrajiny pro civilní obyvatelstvo postižené válkou, kterou podporuje i naše vláda z našich daní, nerozkrádám stát a neohrožuji zdraví, životy a majetky občanů České republiky, tak jak to dělá pan Bělobrádek a celá naše vláda vlastizrádců.

Nela Lísková Foto: Facebook Nely Lískové
Nela Lísková Foto: Facebook Nely Lískové

Takže mi z tohoto vychází jediné. Já jsem vlastenec a pan Bělobrádek lhář a zločinec. Já hájím zájmy naši země a našeho národa. Pan Bělobrádek hájí jen zájmy USA, Saudské Arábie, a Německa, potažmo EU a ty jsou plně v rozporu se zájmy naši země. Cestuje si na výlety s rodinou vládním speciálem, zatím co důchodci a nejen ti, živoří na hranici přežití. Jestliže hájí zájmy muslimských teroristů, je stejně jako ostatní politici zodpovědný za četná znásilnění a zabíjení žen muslimy v Evropě. Nelegální migranti plánovali uskutečnění noci znásilňování v Helsinkách. Kolem tisícovky nelegálních migrantů původem z Iráku mělo v úmyslu uskutečnit sérii útoků na ženy během silvestrovské noci v hlavním městě Finska i toto je práce politiků, kteří to tolerují.

Umožnit volební právo a plnou účast muslimským teroristům se podílet na vývoji politické situaci v naši zemi je další trestný čin. Svými rozhodnutími proti zájmům našeho státu nás, občany České republiky přímo ohrožuje na zdraví a na životech. My platíme politiky a proto očekávám, že by se měli jako vzorní „zaměstnanci“ s nadstandardními příjmy a nesčetnými bonusy chovat. Místo toho se chovají jako nenažraná banda kriminálníků, kteří už neví, kde, co rozkrást, pokud jsou u koryta a ještě to jde ! Ale to vše, my občané vidíme ! Dochází vám to pane Bělobrádku, že to všichni vidíme a vnímáme vaše chování, jako vlastizradu ?

Osobně zastávám názor, že patříte s celou vládou do vězení a to jsem velmi umírněná. Vaše vláda je bezkonkurenčně nejhorší od roku 1989. Takže jestli vás oprávněně kritizuji, protože jste zločinec a já mám právo na to poukazovat, tak byste měl držet ústa a krok a zamyslet se na tím, co nás vede k tomu, že jako národ vámi a celou vládou pohrdáme na nejvyšší možnou míru. Jen doufám, že zbaběle neutečete dřív, než vás  za vaše zločinecké aktivity poženeme k plné zodpovědnosti. Ale ty nemovitosti různě po světě  za nakradené peníze asi máte vy, vlastizrádní činitelé, nakoupeny přesně za tímto účelem, že ? Víme…

Je mi doslova ukradené, jakou lež, vykonstruovanou kauzu nebo jinou levárnu na mě vymyslíte. Já se před takovými, jako jste vy, hrbit nebudu a lidé vás tak nenávidí a nevěří vám, že budete stejně, jako v tomto případě jen k smíchu nebo lépe řečeno k politování hodný ubožák. Takže, co ? Zbyl vám ještě kousek sebereflexe a půjdete se mnou do přímé konfrontace , veřejně před národem ? Já jsem připravena …

 

Nela Lisková

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Paní Nelo, obdivuji vaši statečnost, s vašimi postoji plně souhlasím a stojím za vámi. Takové lidi, jako jste vy, budeme potřebovat do politiky, a pokud by se zadařilo dát dohromady tým slušných a čestných představitelů naší vlasti, tak šanci na její zachování máme snad slušnou. Pan prezident je jednou z mála skutečných osobností naší současné politické scény, bohužel se svými omezenými pravomocemi toho sám moc nezmůže a ještě navíc mu ta banda nechutných prodejných hajzlů jde po nohavicích, kdykoli se jakkoli projeví. Upřímně závidím Slovákům jejich premiéra pana Fica, který opět dokázal, že je opravdovým zástupcem hájícím zájmy svojí země a svého národa. Zato ten náš sralbotka koná ve své funkci kroky přesně opačné, a jeho klaku by slušelo pojmenovat „vláda“ národní zrady. Jeho vinou nyní máme, i co se týče Visegrádské čtyřky, doslova z ostudy kabát. Přesto všechno věřím ve vítězství zdravého rozumu a že snad ještě nějakou šanci máme.

 • Milá paní Lisková ,kéž by bylo možné Vás naklonovat .Souhlasím s každým Vaším slovem i názorem .Bělobrádek je slizoun ,jako většina členů KDÚ. V Brně je jejich chování stejné .Dlouho nebyli u moci a podařilo se jim jejich vetření obnovit např.tím ,že další slizoun Juránek kontaktoval studenty ,aby mu dali hlas. Co dodat.
  Ráda Vám pomohu ,bude-li toho třeba .Jste skvělá .
  Zdraví Marie

 • Souhlasím s Paní Lískovou.Jako národ vámi a celou vládou pohrdáme na nejvyšší možnou míru!!!

 • Výborně paní Lisková. To co převážná část národa cítí vy krásně sdělíte a máte trumfy v ruce, protože trumfem je vždy pravda. Vaše popovídání s panem Bělobrádkem face to face by bylo velice zajímavvé. Byla bych ráda kdyby se tento rozhovor mohl uskutečnit veřejně v TV, ale to dnešní TV, která slouží politikům zřejmě ani by nechtěla připustit. Dovedu si i představit jakou by vám dali asi třetí moderátorskou personu , která by rozhovor usměrňovala a to by byla ta nejasertivnější persona, která by nebyla nestranná, ale určitě by měla nějaký politický úkol. Ale myslím si, že jasné argumenty, které máte v rukou a které i mnoho lidí, kteří se trochu zajímají o politiku, znají . Rovněž mně rozčiluje proč asi politici, kteří sedí v Bruselu musí mít tak veliké platy, vždyť je to jen placený kompars, který je instruován kdy zatleskat.- Držím Vám palce a vážím si Vás.

 • Skvěle paní Lísková.

  Obdivuji Vaši statečnost s kterou jdete do koinfrontace s těmi šmejdy.

  Držím Vám palce. Vydržte.

  Luděk

 • pan Bělohrádek a jemu podobní lokajové USA a NATO jsou vlastizrádci našeho národa!!!Plný souhlas s paní Liskovou!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*