Bělobrádek versus Stropnický

Bělobrádek versus Stropnický

Nemám ráda Stropnického z více důvodů.

Za prvé je herec. Drž se ševče svého kopyta. Jednoho komedianta už jsme ve vedení země měli a nedopadlo to dobře. Ten korupční mor už se tu táhne od 90. let.

Za druhé svého syna protlačil na magistrát hlavního města a taky to nedopadlo dobře (mladíček měl asi ambice být primátorem).

Za třetí by si měl ukáznit svou ženu, (stejně tak, jako prezident Zeman musel ukáznit svou dceru Kačku), aby nevykládala madam Veronika v médiích nesmyslné a trapné řečičky, jako že jaký přínos mají utečenci pro naše ženy. Ne každá žena je jako její Agáta, které je naprosto jedno, kdo na ni vleze.

stropnicky a belobradek

Ale jedno si u mě Stropnický polepšil. To, že novinářům nelhal v případu Fajád a o jeho výměně za „unesené“ Čechy.

Zato Bělobrádek je pěkný lhář a podvodník, kacíř a půjde do pekla. Jak může křesťanský demokrat, lidovec, pánbíčkář tak strašně podvádět a lhát. Zná bibli? Zná desatero? Jo, kam vítr, tam plášť.

Cituji: Informace týdeníku Respekt, že Česká republika zaplatila za Češky unesené v Pákistánu výkupné ve výši šest miliónů dolarů, není podle vicepremiéra Pavla Bělobrádka (KDU-ČSL) správná. „To, že někde něco vyjde, neznamená, že by bylo něco zaplaceno,“ prohlásil v úterý šéf lidovců. Konec citace.

Popřel tedy náš milý křesťan Bělobrádek razantně, že bylo vyplaceno výkupné za Hanu Humpálovou a Antonii Chrásteckou. Mimochodem, částku odsouhlasil při svém krátkém vládnutí v kabinetě předseda vlády Jiří Rusnok, a Jan Fischer jako ministr financí,(a ne Zeman, jak na internetu koluje). Také únik informací nepocházel z prezidentské kanceláře, ale z BISky – proč také ne, vždyť ji svého času BISku úkolovala ta, co dřela jako kůň – Nagyová, takže kdo ještě sází na BISku, že jsou tam poctivci, tak je přinejmenším snílek.

Co se týče Fajáda a chlapů „z Libanonu“, tak na to byste odpověď dostali spíše od Pelikána, který v tom má prsty. Teda spíše nedostali, protože se zachová podle hesla Dr. Plzáka a bude zatloukat, zatloukat a zatloukat. On by totiž byl zřejmě v nebezpečí Pelikánův konvertující bráška. Takže bych se v tomhle případě spíše ptala – není to střet zájmů a ohrožení bezpečnosti naší země? Kdo by měl být popotahován a obviňován? Že kancléř prezidenta Mynář neprošel prověrkou se propírá dodnes, ale prověřil někdo Pelikána?

Bělobrádek tedy doporučil Stropnickému, aby zvážil setrvání v rezortu. Já být Bělobrádkem, tak zavřu pusu a ani nedutám. Stále si pamatuji jeho řeči v Karviné a na jeho sliby horníkům, že se konečně postará o schválení jejich předčasných důchodů. Být vámi, Bělohrádku, tak už na Karvinsko nejedu.

Samozřejmě se se svou troškou přidal i pomstychtivý Khárl Schwarzenberg, v prezidentských volbách neúspěšný kandidát. Čestnému předsedovi topky vadí, že se Stropnický i Zeman vůbec vyjadřovali o Hanče a Tonče a Češích v Libanonu. Prý by měli odstoupit oba – za ohrožení republiky.

Chtěla bych panu Bělobrádkovi připomenout, že KDU-ČSL a jeho samotného volili hlavně starší lidé a důvěřovali mu. A on své voliče obelhal. A kdo lže, tak taky krade. A do pekla se hrabe.

Khárlovi bych doporučila setrvání v čerstvě povlečené postýlce a otevřeném oknu dokořán. Tak se spí úplně nejlépe a přestat se montovat do politiky. Už na to máte právo.

 

Loading...

Podobné články

4 Komentáře “Bělobrádek versus Stropnický

 • Vzpoura proti NWO vyžaduje vytvoření nových národních elit!

  „…Autor ví, že moc je tu pro moc. Že základem moci je udržení moci za každou cenu.
  A kdo má moc, tvoří minulost, současnost i budoucnost. A především může (a aby si moc udržel musí) zabránit vzniku nových elit. Jak? To přece dobře známe. Demoralizací.
  Vznik nových elit je závislý nejenom, ale především na vědění (vzdělání). A jestliže současný pán drží klíče ke skutečnému komplexnímu vzdělání…“

  http://aeronet.cz/news/koncepce-systemu-odmitnuti-noveho-svetoveho-radu-na-principech-zachovani-socialni-bezpecnosti/

 • Bohužel je to všechno verbež.Ta nám ale drží uzdu u huby.Jde z toho strach ale bude daleko hůře.

 • Je to boj mezi špiony, jeden Obamovo, druhý Merklové. Je to špinavá politická hra o naší českou svobodu. Samozřejmě že pan Sobotka se usmívá, nebot on je ten třetí co z toho těží. On a jeho strana sociální /demagogická/, holt se blíží volby. Pozor však nato, je tu ještě Náš PREZIDENT, s náší lidovou podporou!!!!

 • Stroupnický je herec a hraje svou roli. Scénář má od Babiše. Babiš si ho vybral proto, že se od scénáře příliš neliší a nevnáší do toho své. Lidovci jsou zase kreatury, které byly ve všech vládách – i za komunistů. Jen si hlídají, aby církev dostávala dost a to jim stačí. Vládne nám pakáž, která nás ožebračí. Sobotka k tomu jen sekunduje, protože si jen hlídá, aby byl ještě zítra ve funkci. Nic neumí, jen je celý život v politice. Politici jsou křiví, falešní a krutí. Klidně se na nás budou z televizních obrazovek usmívat a přitom připravovat, jak by nás ještě více okrádali a ovládali. Moc a peníze – to je vše, o co jim jde.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*