Belgie: Muslimský migrant sexuálně napadl dospívající dívku ve vlaku

Belgie: Muslimský migrant sexuálně napadl dospívající dívku ve vlaku

Soud v Západních Flandrech v Belgii odsoudil muže z Afghánistánu na osm měsíců vězení za sexuální napadení mladé dívky ve vlaku.Začátkem tohoto týdne byl Irfanullah M. ve věku 33 let usvědčen z napadení šestnáctileté dívky ve vlaku mezi zastávkami Roeselare a Kortrijk v lednu roku 2019, píše deník Het Laatste Nieuws.

Poté, co Irfanullah M. zjistil, že šestnáctileté dívce ve vlaku chybí tři eura za jízdné, nabídl, že to za ní dorovná. Ale jeho úmysly nebyly čisté. Krátce nato se vedle dospívající dívky posadil, začal jí obtěžovat a dokonce jí napadl.

Podle svědectví oběti se Irfanullah M. pokusil dívku líbat a osahával jí na prsou a hýždích sexuálně sugestivním způsobem. Po útoku poslal muž dívce žádost o přátelství na Facebooku, což policii umožnilo jej snadno identifikovat….

„O ničem nevím,“ řekl 33letý Afghánec soudci. „Mám ženu a děti. Nikdy jsem neudělal nic špatného. Mohu se odvolat? “…

Proč se to pořád děje? Přeživší muslimského znásilňovacího gangu ve Velké Británii již dříve uvedla, že jí násilníci citovali Korán a věřili, že jejich činy jsou ospravedlněny islámem. Není proto žádným překvapením, když muslimští migranti ve Francii znásilnili dívku a natočili si vše na video, zatímco chválili Alláha a odvolávali se na Korán.

 

(Ilustrační obrázek Foto: Pixabay)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*