Belgie: Migrant ze severní Afriky zatčen za použití falešného taxíku ke znásilnění mladé ženy

Belgie: Migrant ze severní Afriky zatčen za použití falešného taxíku ke znásilnění mladé ženy

Muž z Afriky byl zatčen v souvislosti se znásilněním mladé studentky žijící v Bruselu, která tvrdí, že se představil jako falešný taxikář, aby jí nalákal do vozidla poté, co odešla ze studentského křtu.

Dvacetiletá oběť, studentka univerzity Libre de Bruxelles, uvedla, že pachatel – muž, kterého popsala jako severoafrického vzhledu – jí znásilnil asi před týdnem a půl poté, co ji vyzvedl, zatímco se představil jako řidič taxi pro službu sdílení Collecto, píše deník L’Avenir.Následující den oběť také zveřejnila své zkušenosti na Facebookové stránce „ULB Confessions“, aby varovala ostatní potenciální oběti.

„Myslím, že se prochází kolem Jefke (Ixelský hřbitov) a hledá opilé dívky, které chodí samy. Zastaví se a předstírá, že je Collecto taxi. Vysvětluje, že vás vezme kamkoli. Ale vezme dívky dál od Bruselu, do svého domu, aby je znásilnil, “ řekla oběť.

Poté, co dívka varovala na sociální síti, objevily se další oběti, které vyprávěly podobné zkušenosti ve stejné oblasti.

Bruselské státní zastupitelství potvrdilo, že 44letý muž, který je označován jako YB, byl zatčen a obviněn ze znásilnění dospělé osoby se zbraní a z násilí nebo hrozby zbraní v oblasti Ixelles v Bruselu, informovala RTL.

Není to poprvé, co se migranti vydávali za řidiče taxi, aby nalákali nic netušící ženy do svých vozidel, aby je mohli znásilnit.

Začátkem tohoto roku byl Mohammed Awais, ve věku 28 let, odsouzen k devíti letům vězení v Londýně poté, co se představil jako řidič Uberu a vyzvedl opilou ženu, kterou poté znásilnil.

V srpnu byl v Bordeauxu zatčen 26letý nelegální přistěhovalec z Bangladéše poté, co znásilnil studentku univerzity, když pracoval jako doručovatel pro Uber Eats.

Když přišel ke dveřím s jídlem, migrant vtrhl do jejího bytu, když si uvědomil, že je unavená. Poté jí údajně znásilnil a uprchl ze scény.

 

(Ilustrační obrázek Foto: Pixabay.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*