Belgická vláda obhajuje webovou stránku, v níž vyučuje 7leté děti orální sexuální techniky

Belgická vláda obhajuje webovou stránku, v níž vyučuje 7leté děti orální sexuální techniky

Webová stránka sexuální výchovy v Belgii strhuje kontroverzi za to, že doporučuje 7letým dětem učit se orální sexuální techniky.                

Webová stránka „Vše o sexu“ obsahuje mimo jiné grafické ilustrace sexuálních hrátek a sexuálních hraček, stejně jako detaily týkající se kontroly porodnosti a pohlavních chorob.

I když je webová stránka určena pro 15leté děti, její obsah byl nyní navržen pro děti ve věku sedmi let.

Studenti se dozvěděli adresu webové stránky poté, co ji viděli uvedenou ve vládou podporované příručce „Průvodce mládeže“, která byla dána základním školám ve vlámském regionu.

Frederic Leire, rodič, který hovořil s deníkem Daily Mail, uvedl, že jeho sedmileté a devítileté dítě příručku obdržely během školního vyučování.

„Je skvělé, že existuje taková webová stránka, ale nemyslím si, že děti budou klást otázky, jako kolik je sexuálních pozic a zda potřebují léky pro sexuální potěšení,“ uvedl Leire.Vlámský ministr kultury a mládeže Sven Gatz na druhé straně webové stránky obhajoval a obvinil dotčené rodiče, že projevují „nový druh prudernosti“.

„Jsem zastáncem otevřené diskuze o sexualitě, bez tabu,“ řekl Gatz. „A to je přesně to, co dělá tato webová stránka s explicitními kresbami.“

Tento skandál je jen jedním z poslední řady podobných případů, kdy jsou čím dál tím mladší děti vystavovány sexuálnímu obsahu.

V roce 2015 školní vůdci na „Demokratické škole Gaia“ v Minnesotě obhajovali výlet, který byl určen pro jedenáctileté žáky a zahrnoval návštěvu místního sex shopu.

Chicagská škola také pobouřila rodiče v roce 2013 po zavedení povinných kurzů sexuální výchovy pro pětileté děti.

 

(Infowars/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: Infowars)
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*