Belgická policie: Marocký migrant znásilnil až 250 žen od roku 2015

Belgická policie: Marocký migrant znásilnil až 250 žen od roku 2015

Sériový násilník z Maroka – který své oběti také okradl a zdrogoval – mohl napadnout až 230 lidí od roku 2015, tvrdí belgičtí vyšetřovatelé.

Toto odhalení o 36letém migrantovi, který je podle deníku La Dernière Heure ve vězení posledních pět měsíců, za trestně činy, včetně znásilnění, přepadení, zpronevěry, krádeží, bylo zveřejněno minulý týden belgickou policií.

Vzhledem k tomu, že počet známých obětí Maročana vzrostl z 19 na 22, policie odhalila, že muž známý v tisku jako Fouad K. měl kontakt s 230 ženami za 11 měsíců na základě záznamů z jeho mobilního telefonu. Násilník používal internetové profily k nalákání žen, aby se s ním sešly, a vyšetřovatelé žádají další oběti, aby se přihlásily.

Na seznamkových portálech, jako je Badoo a Twoo, Fouad K. se představoval jako Ital pod jmény Raf, Rafke, Rafaello, Roberto, a Raphael Bastiaans. Za použití fotografie cyklisty k polapení žen, Maročan tvrdil, že byl IT technik pracující pro Telenet, největšího poskytovatele kabelové širokopásmové služby v Belgii.

Ale na portále Redlights, webové stránce pro „sexuální služby“, kde inzerují eskort, Maročan vystupoval pod názvem „Mark Gigolo“ a napsal ve svém profilu: „Nudíš se, je tvůj manžel často pryč, jste odděleni, hledáš náklonnost, napiš mi a užijeme si spolu hezké chvilky.“

Fouad K se setkával se svými oběťmi v jejich domovech, nebo v autě na parkovištích, kde ženám nabízel něco k pití – policie uvedla, že nápoj „obsahoval (bez jejich vědomí) silná sedativa a extázi, velmi nebezpečnou kombinaci, která může být fatální.“

Po požití směsi obohacené o „tekutou extázi“, kterou marocký migrant obvykle smíchal s ovocnou šťávou nebo limonádou, ženy ztratily vědomí.

„On věděl, že tato droga byla účinná dvě až tři hodiny. Pokud se žena probudila dříve, neváhal, aby ji omráčil. Ale to se dělo jen zřídka. Většinou byl jíž dávno pryč (když se oběť probudila), ale ne bez toho, aby odcizil hotovost, platební karty, smartphony atd.“ uvedl deník La Dernière Heure.

Belgický deník také uvedl, že Maročan, jehož skutečné povolání byla práce závozníka, se oženil v roce 2014, ale jeho žena netušila o trestné činnosti svého manžela.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu  Foto: Breitbard.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*