Belgičané tvrdí, že byla jejich země napadena: 74% vidí islám jako nesnášenlivé náboženství

Belgičané tvrdí, že byla jejich země napadena: 74% vidí islám jako nesnášenlivé náboženství

Nová studie v Belgii odhalila šokující výsledky. Téměř tři čtvrtiny Belgičanů vidí islám jako nesnášenlivé náboženství a většina respondentů má pocit, že byla jejich země napadena.Průzkum s 4 734 osobami naznačuje, že 74% respondentů považuje islám za nesnášenlivé náboženství a 71% považuje islám za neslučitelný s hodnotami belgické společnosti.

Podle studie také 60% Belgičanů považuje islám za hrozbu pro identitu země a dvě třetiny se domnívají, že jejich země je pod pokračující invazí. Pouze 13% respondentů vidí islám jako „faktor kulturního obohacování“ pro svou zemi.

Počátkem munulého týdne zveřejnil Gatestone Institute článek o manipulaci s údaji o migraci v Belgii. Podle institutu „vniká falešný dojem, že přistěhovalci migrující do Belgie jsou většinou Evropané, zatímco tomu tak ve skutečnosti není.“

(Ilustrační obrázek Foto:REUTERS/Yves Herman)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Belgičané tvrdí, že byla jejich země napadena: 74% vidí islám jako nesnášenlivé náboženství

  • 74% je stále málo, jak píše anaj, je třeba přitvrdit. Pak by z toho mohlo být třeba referendum. Ačkoli těch 74% je zcela jistě slaboduchých, předpokládám, že je to stejné jako u nás. Jednou to bude docela slušná mela. ondra

  • Islámisté ve svých řáděních a kriminalitě musí ještě více přitvrdit , aby se lidem Evropy, rozsvítilo v hlavě hlavně těm zabedněncům u nás havlárně, umělcům, kteří se třesou na reklamy a dotace, mládeži, která je silně ovlivněna výukou v duchu multy kulty a spousta jiných zabedněnců, kteří neumí uvažovat o 2 tahy dopředu . Lidská blbost vede k sebedestrukci.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*