BBC tvrdí školákům, že existuje „více než 100“ pohlaví

BBC tvrdí školákům, že existuje „více než 100“ pohlaví

Veřejně financovaná stanice British Broadcasting Corporation (BBC) nyní učí žáky základních škol, že existuje více než 100 pohlaví.

V rámci své video série „Teach“ BBC instruuje žáky ve věku 9–12 let, že „nyní existuje více než 100, ne-li více, genderových identit.“Deník Breitbart.com napsal: Publicistka deníku Telegraph  Celia Waldenová napsala ostrou recenzi o tomto programu, který označuje za „škodlivý nesmysl“, který otravuje dětskou mysl a za produkt moderního „vyprávění o genderové rozmanitosti Císařovy nové šaty“.

BBC si libuje v „šíření dezinformací“, píše Waldenová, čímž zrazuje svou novinářskou povinnost „nejednat s výstřelky, ale s fakty“.

Tím, že „úmyslně pokřivuje jejich mysl, BBC přispívá k tomu, aby nová generace dětí „byla tak sebou posedlá, jako tito údajní dospělí“.

Sebevyjádření již neznamená „oceňovat individualitu a produkovat něco širšího kulturního významu,“ stěžuje si Waldenová, ale „složit se do sebe a chovat se nestydatě sobeckým způsobem“.

Na to, co nás pravděpodobně zanechalo s generací ztracených, zmatených a rozzlobených mladých dospělých ptajících se na otázku, ne kterou je pro nás velmi obtížné odpovědět: „ Jak jste to dopustili?“ Píše.

 

(Ilustrační obrázek Foto: Pixabay.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*