Bavorský vůdce: Obejdeme Merkelovou a deportujeme vlastními silami neúspěšné žadatele o azyl

Bavorský vůdce: Obejdeme Merkelovou a deportujeme vlastními silami neúspěšné žadatele o azyl

Bavorský ministr-předseda Markus Söder navrhl, aby region využíval své vlastní letadla k deportaci neúspěšných žadatelů o azyl a nelegálních přistěhovalců, než aby čekal na to, až deportaci provede německá federální vláda.

Söder, vedoucí postava Křesťanské sociální unie (CSU), přednesl své připomínky v tomto týdnu, když uvedl, že region by mohl používat menší letadla a rychleji provádět deportace, informoval německý časopis Focus.  

„Díky tomu můžeme organizovat deportace mnohem efektivněji a cíleněji,“ uvedl Söder a dodal, že by to učinilo pokusy o žádosti o azyl v Bavorsku mnohem méně atraktivní pro migranty, kteří mají malou šanci na schválení žádosti o azyl.Tento návrh je součástí většího plánu na zvýšení tlaku na neúspěšné žadatele o azyl a nelegální migranty, aby opustili zemi s tím, že bavorská policie je speciálně vycvičena pro deportace a nové záchranné prostředky jsou plánovány tak, aby zajistily, že přistěhovalci nepůjdou před datem deportace do ilegality.

V návaznosti na plány vůdce CSU a federálního ministra vnitra Horsta Seehofera bude Bavorsko také zavádět tzv. „Kotvová centra“ pro nově příchozí migranty, kteří podstupují proces žádosti o azyl.

„Chceme nabídnout program, který pomůže lidem vrátit se domů,“ dodal Söder.

Zatímco na konci roku 2016 kancléřka Angela Merkelová tvrdila, že deportace budou pro její vládu nejvyšší prioritou, k mnoha plánovaným deportacím v letech 2017 a 2018 prostě nedošlo kvůli různým problémům.

Pokud jde o deportace radikálních islámských extremistů, zpráva německého ministerstva vnitra na žádost poslance Svobodné demokratické strany (FDP) odhalila, že od roku 2017 bylo do zemí původu navráceno jen deset islámských radikálů.

Bylo také odhaleno, že bývalý osobní strážce proslulého teroristického vůdce Usámy bin Ládina v současné době žil v Berlíně, kde pobíral dávky od německých daňových poplatníků.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Angela Merkelová Foto: fort-russ.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Bavorský vůdce: Obejdeme Merkelovou a deportujeme vlastními silami neúspěšné žadatele o azyl

  • Bavorsko se uz dlouho snazi osamostatnit se jako spolkova a nejbohatsi zeme v Nemecku. Zatim se pouze tak nazyva jako Svobodny stat Bavorsko. Pak by mohlo delat svou vlastni politiku. Ma k samostatnosti ted dve prekazky – nutnost respektovat zakony Nemecka i EU. A tak to spise zustane u zboznych prani bavorskych politiku, kteri tak animuji volice pro sve dalsi voleni.
    Pro CR to znamena a ukazuje zcela jasne, ze prislusnost k nejakemu spolecenstvi, drive k RVHP a Varsavske smlouve, ted k EU a NATO znamena ztratu suverenity a nemoznost branit se diktatu spolecenstvi, ktery nemuzeme prakticky jako jednotlivec ovlivnit. Viz stala hrozba kvot, neochota EU zabranit migraci z Afriky na jejim uzemi. slunickarstvi v pristupu ke zlocinum uprchliku, vydani obyvatelstva na pospas nebezpeci od migrantskych nasilniku a neodhalenych dzihadistu.
    Nase prislusnost k NATO znamena stale vyssi naklady na zbrojeni, stavet stale nove kontingenty jednotek a posilat je na hranice Ruska, kde hlavne kolem Kaliningradu pripravuji provokace k zahajeni 3. svetove valky. Budeme tak prislusnosti k NATO vtazeni skrze USA do teto valky a zniceni jako vsechny NATO zeme v Evrope.
    Kdo koho kde ohrozuje? Rusko dava na zbrojeni 15 x mene jak USA a NATO, ma 21 zakladen mimo sve uzemi. Jenom USA jich maji 800-900 a mnozstvi spojencu, kteri jsou ve skutecnosti poslusni lokajove USA. Do NATO nabiraji stale nove zeme ze sousedstvi Ruska, aby mohly smycku kolem neho dale utahovat. K cemu nam to spojenectvi bude, az zacnou letat rakety? Proto: Ven z NATo a EU!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*