Bavorský model už jsme měli v roce 1939. A skončilo to koncentráky a miliony mrtvých

Bavorský model už jsme měli v roce 1939. A skončilo to koncentráky a miliony mrtvých

Bezprecedentní státní segregace a zvůle v rámci hry na covid vůči nepodvoleným (neočkovaným) jakkoliv třeba jinak zdravým občanům nabírá na obrátkách. Oznámení politruků o „bavorském“ modelu přišlo symbolicky 17. listopadu.

Takový bavorský model jsme tady už měli mezi lety 1939 a 1945. Všechno předznamenala mnichovská zrada tehdejších spojenců Velké Británie a Francie 29. září 1938 v bavorském Mnichově.

Pamětníci, pozůstalí a lidé na krchovech by mohli vyprávět, jak jsme si žili v přechozí „říši“, která měla za cíl sjednocení Evropy pod německou kuratelou (jak čistě náhodná paralela s EU).Nyní se nikoliv nepodobně jako za německého nacismu proti Židům obrací státní zvůle ve všem obrací proti nepodvoleným neočkovaným občanům. O jejich další segregaci pak politruci informovali symbolicky na údajný Den boje za svobodu a demokracii. Jinak taky na den německého teroru proti vysokoškolákům a zavírání vysokých škol 17. listopadu 1939, který byl obratně zakryt oním novějším 17. listopadem a řízeným předáním moci orwellovsky známým jako Sametová revoluce,

Sám ministr zdravotnictví Vojtěch a další vládní představitelé proti nim zcela otevřeně rozeštvávají očkovanou část populace („epidemie neočkovaných“, „neočkované nebudeme ošetřovat“… atd.), což je nebetyčné chucpe. To vše podpořeno nechutnou provakcinační vládní propagandou za potlesku pologramotných mainstreamových médií a jejich hlásných trub.

Teď se obrací a poštvávají proti neočkovaným, proti komu se spiknou příště? Třeba proti vám? Proti vaší rodině?

Eskalovaný chaos, buzerace a z hlediska zdravotního zcela kontraproduktivní nesmyslná nařízení jsou prostředkem k absolutnímu zmatení lidí, aby byla našimi politruky snáze postupně salámovou metodou zavedena totalita, která je béfelem nařizována shora (z globálu). Nemysleme si, že naši političtí představitelé jsou něco víc než směšné figurky nepodobné

Myslím, že i nesvéprávnému člověku, který má hlavu nejen na to, aby mu nenavlhly mandle, musí už být jasné, že nejde vůbec o zdraví a bezpečí občanů, ale o nastoupivší totalitu, o otečkování experimentální vakcínou všech – i těch, kteří to z hlediska ohrožení a zdravotního stavu vůbec nepotřebují jako jsou děti či zcela zdraví jedinci.

Důvod? Na ten se ptejte ve Strakovce, na Hradě, v Aspen Institutu. Jinak to všechno samozřejmě za pár let tvrdě pocítíme na vlastní kůži.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Bavorský model už jsme měli v roce 1939. A skončilo to koncentráky a miliony mrtvých

 • Prosím berte v úvahu,že Aeronet.cz provádí cenzůru komentářů a dal se na stranů podpory globalistů a celý tento pomáhající lidem slušný komentář smazal !!!! Zde prezentovaný lék Pavlem je proti Covid 19 ověřený statisíci vyléčenými pacienty v Jižní Americe i na celém světě..Jeho cena je nesmírně levná a účinnost je takřka 100%.. Upozorňuji,že oxid chloričitý se již desítky let používá do pitné vody v nížšší koncentraci,tudíž ho pijeme všichni!!!!! Všechno toto je tvrdě a záměrně zamlčováno a cenzůrovano současným režimem,kterému nevadí,že umírají zbytečně lidé!!! Byznys a prachy je pro tyto globalisty a Pharma vládce přednější, než smrt vlastních lidí!!! Příprava je v Češtině zde:
  https://nastub.cz/w/hExaFM6bsTXtrxfPYtdrmj

 • Babiš na začátku řekl: je to válka!! Ale koho? Politiků proti občanům. A že do toho zapletli zdravotnictví, policii, hygienu, justici, firmy, korupci a neinformované obyvatelstvo pro svoje zisky a zničení toho posledního co zůstalo po Klausově privatizaci je rozvoj civilizačního pokroku který nikam k prosperitě a zdraví již nevede. Jsme trávení vodou, stravou, vzduchem, spotřebním zbožím, propagandou ap. a k tomu neidentifikovaným sérem se začerněným papírem. Politická garnitura bez odpovědnosti a neodborností se sama odepsala a míří ke kolapsu všeho, nač její pohled a smysli pohlédnou v pokrytectví a všemožných hádkách které vytvářejí jak mezi sebou, tak mezi občany.

 • Současná vláda má s tou budoucí jedno společné: Nejméně škod nadělá, když nic nedělá. Babišova vláda nás přes sliby zavřela do koncentráku jménem ČR. Ta budoucí nás zase odřízne od celého Světa a udělá z nás poslušné pejsky USA.
  Podívejte se, jak „vládnou“ Piráti v Praze. Je jasné, že pokud to Zeman nezarazí, Piráti rozvrtají vše, co jim přijde pod ruku.
  Babišova vláda by měla skončit i když ještě nová není. Dělat opatření v době kulminace virové vlny, to je stejné, jako když pes vyštěkává odcházející návštěvu a myslí si, že jí vyhnal.
  Fialova vláda by si naopak měla dát na čas, než začne něco dělat. Pak by se situace zlepšila.
  Bojím se toho, že politici budou „pracovat“ do roztrhání našeho těla.

 • Kdyby vakcína fungovala, nebyl by důvod k obavám u očkovaných. Ale nefunguje, proto budou omezováni všichni. Jsou jen dvě cesty, jak z toho ven. Ta první, kterou razí naše vláda je, že dojdeme až ke státnímu bankrotu a nebude za co vakcíny nakupovat. Ta druhá, že se tomu postavíme jako Chorvatsko a zachráníme veřejné finance. U vakcíny najde o předcházení nemoci, ale čistě o kšeft.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*