Banksteři – světové zlo

Banksteři – světové zlo

Možná vás trápí, jak se vyvíjí svět, ničí mezilidské vztahy, proč neustále umírají lidé ve válkách, proč se situace stále nelepší, kdo za to může, kdo to řídí?

Možná že se časem dopátráte k této jediné příčině. Pokud bude existovat úrok = lichva, tvorba a správa státních měn v privátních rukou, tak se žití národů a na celém světě nepohne k lepšímu. Všechno ostatní jsou jen následky tohoto sociopatického řízení světa. Mechanizmus tisku peněz, půjčky a úroky a celý privátní a bankovní systém je neviditelným řetězem na nohou občanů tohoto světa. Řešení je jednoduché, jakýkoliv úrok je lichvou, jakákoliv lichva je nezákonná. Peníze nejsou komoditou, jsou pouze prostředkem směny!

bilderberg-bankers

 

„Lichváři tvrdí, že jsou užiteční. Protože, kde by jinak člověk dostal peníze?“ To je lež! Lichváři sami vytvářejí takové podmínky, že peněz je katastrofálně málo.

Reálných peněz se na transakcích podílí vždy méně, než je dluhů s úroky. Lehce to vyjadřuje prostý vzorec: peněz je méně než penež s úroky peníze < peníze + úrok. Na to, abyste vrátili peníze s úroky, musíte buď někoho zruinovat (tomu říkáme konkurence), anebo si zase vzít úvěr. Přitom se nové úroky vrství na ty staré, a dluhy se začínají rozvíjet nikoliv lineárně, nýbrž geometricky. Chcete-li to věděcky: Exponenciálně.

Každý, kdo si myslí, že exponenciální růst může v našem konečném světě trvat věčně, je buď blázen nebo ekonom – Artur Boulding

Úrok vyvolává hluboké změny v samotné společnosti, není-li peněz dostatek, pro všechny, je třeba se o ně rvát. Trhat kusy těl svých bližních, podvádět, vtírat se, vytáčet se, odstrkovat, Jinými slovy: Vítězit v konkurenčním boji.

Jeden můj známý ekonom říká, že když vidí v knihkupectví tituly: Jak hrát a vyhrávat na burze. Marketing Bankovnictví. Stačí aby zavřel oči a názvy se mění na: Jak oloupit bližního, Jak zákazníkovi natlačit šmejdy, a pod.

A tomu se musí smát. Úrok vyvolává inflaci tím, že iniciuje mechanizmus tisku peněz nezajíštěných zbožím. Každý nový rubl nebo dolar, který lichváři vyrobí ze vzduchu, uždíbne z poctivě vytištěných peněz malý dílek jejich hodnoty.

Stále dokola jsme přesvědčování, že bez lichářů, bank a jejich úroků nelze existovat. Že lichvářské hospodářství je jediný možný, civilitzovaný způsob.

Ale ve skutečnosti se civilizace většinu své existence obešla bez úroku. Za starých Sumerů, Babyloňanů, Řeků či Římanů se lichváři těšili plné svobodě. Požadováním vysokých úroků si lichváři zotročovali celé oblasti i státy. Armády otroků se neskládaly jen ze zajatců, ale i z dlužníků. Už tehdy nejrozumnější hlavy poukazovaly na nebezpečnost lichvy.

Lichva zcela zákonitě zasluhuje nenávist proto, že činí peníze předmětem vlastnictví – Aristoteles

Zde odkaz na celé video:

Není náhodou, že jednou z priorit výtězné strany Syriza v Řecku, je boj proti svázání dluhovými pouty. Ze samotné logiky struktury systému je jasné, že vršek pyramidy padne pouze tehdy, pokud se spodní vrstvy odhodlají přestat otročit a sloužit systému. Také vidíme, že i naše vláda je 25 let plně v jejich područí, nikdo neprosazuje vyrovnané rozpočty, nikdo neřeší nesplatitelnost vládního dluhu, nikdo neřeší uvolněnou politiku privátních bank, nikdo neřeší zotročenost občanů dluhem. Naopak, na občany na kolenou posílají exekutorská komanda!!!!!!!

Jejich heslem je rozděluj a panuj. Dělejme přesný opak, spojujme se a odmítejme jejich nadvládu. My je nepotřebujeme, čas letí. Lepší je krátkou dobu tvrdě proti systému zabojovat, než otročit do konce života.

 

Převzato z http://www.exilovenoviny.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Banksteři – světové zlo

  • S článkom by som aj súhlasila. Je to však iba výpočet toho, čo poniektorí už dávno vieme. Článok začína „možná vás trápi, jak se vyvíjí svět …“ Trápi, trápi ale ďaleko viac, aspoň mňa trápi, že neviem čo s tým a ako to zmeniť Zjavne ale nevedia ani iní. Problém je teda už dávno identifikovaný treba nájsť spôsob riešenia ako odstrániť to, čo trápi väčšinu ľudí na tejto planéte. Veď, keď si predstavíme, že miliardy jedincov sú ovládané a tyranizované skupinkou bezcharakterných a bezcitných zločincov a to už po celé stáročia. Nájsť riešenie ako zmeniť ten prehnitý systém je ako boj s veternými mlynmi. Nič sa nezmení, ale my sa môžeme utešovať predstavou, že ešte možno chvíľku budeme môcť slobodne vypisovať po diskusných fórach. Už ale mnohé z nich začínajú uzatvárať, nechcú iné názory. Zabúdajú, že ľudí sa podarí vždy umlčať iba na chvíľu.
    Ako sám vojak v poli toho moc neumôžem v boji proti tým západným nehodnotám ale robím čo môžem. Nesprávam sa ako obľúbený a marketingovými hnusmi zaslepený spotrebiteľ, zo mňa teda moc radosti nemajú. Ale ak má niekto nápad, ako ten valiaci sa hnus úspešne zmeniť, bez váhania sa pripojím.

  • Dobrý večer, souhlasím s obsahem tohoto výborného článku. Hlavně s jeho koncovým odstavcem. Čas je neúprosný a jestli mají mít budoucnost i generace co příjdou po nás je potřeba nyní něco objetovat. Bývali jsme hrdý národ né zhrbený!!!!!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*