Babiš dráždí hada bosou nohou. Tanec na tenkém ledě

Babiš dráždí hada bosou nohou. Tanec na tenkém ledě

Premiér Babiš se koncem minulého týdne na summitu zemí EU připojil jménem ČR k souhlasu se závěrem britské vlády, podle které je za vražedný útok na ruského exšpiona Skripala odpovědné Rusko.

Podle premiérky Mayové pošlapali Rusové mezinárodní právo a vražedná útok je ukázkou „stále agresivnějšího ruského chování“ a je novou nebezpečnou fází v jeho „nepřátelské aktivitě proti Evropě“(není Rusko také v Evropě?) a našim hodnotám a zájmům.

Halucinogenní Mayová zmítaná chaotickým brexitem právě kvůli rozporům ve „vzájemných hodnotách zájmech“, problémy s migranty a teroristickými útoky s mnoha mrtvými, považuje najednou jednotu států EU v nejšílenější kauze „Skripal bez důkazů“ za povinnou a naléhavě škemrá o pomoc.

Výsledkem její hysterie je zbrklé vyhošťování ruských diplomatů v šestnácti státech EU za účelem vyprovokování Rusa.

Těm, kteří se touží zapsat do historie další zničující válkou je každá „kachna“ dobrá.

Když není nic po ruce, je i vysloužilý agent dobrý.K solidárnímu gestu papalášů EU se agilně přidal i Andrej Babiš.

Přesto, že nemá ani půl roku po volbách sestavenou vládu, vrhnul se aktivně a rád do vysoké hry světových velmocí.

„Český dvorek“ je pro Babiše už příliš těsný a nudný.

Premiér v demisi by se měl urychleně věnovat plnění slibů voličům; stabilizovat domácí politickou scénu a zajistit občanům především spravedlnost, řádné vybírání daní a důvěryhodnou obranu vlasti.

Je s podivem, že státy EU nebyly tak agilní v kauze vraždy ruského diplomata tureckým teroristou (v přímém přenosu) na vernisáži v Ankaře.

Tato brutální provokace měla ruského medvěda vylákat z brlohu. Putin kauzu nekomentoval a zachoval ledový klid. Ale nezapoměl.

Vyhostili snad země EU zmítané terorismem ve jménu vzájemných vztahů a hodnot diplomaty marocké, tuniské, pákistánské, afghánské?

Za stovky mrtvých jen za poslední dva roky?

Celá kauza Skripala budí dojem odvrátit za každou cenu pozornost od neřešených problémů s migrací a rostoucím terorismem v Evropě.

Psychopaty, kteří se chtěli zapsat do historie jako velcí vůdci jsme tu už měli.

Byli zodpovědní za nejhroznější válku a genocidu v dějinách lidstva a už jsou zase v akci.

Jestli chce být pan Babiš součástí intrik k vyvolávání válečného konfliktu za každou cenu, pak by si měl uvědomit, že k tomu vždycky byli zapotřebí i užiteční idioti.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Babiš dráždí hada bosou nohou. Tanec na tenkém ledě

 • Politik jako Babis nesmi zklamat duveru volicu. To Babis ale ted udelal a stal se neverohodnym. Nadeje obcanu ‚Babis a ANO‘ se rozplyva v nedohlednu.
  Politika je lavirovani, ale ne v zasadnich vecech, kdy se soudi a odsuzuje bez dukazu. Hrozne si vazim Slovaku a Rakusanu, kteri sankce odmitli, dokud nebudou predlozeny dukazy.
  Neni divu, USA a NATO rozpoutaly na svete agresivnimi valkami nesmirne utrpeni, zdevastovani zemi s miliony mrtvych. Vetsina agresi je ospravdlnovana lzemi a false flag operacemi utocnika s cilem, verejnost pripravit na zbabely uder na malou zemi, zdevastovat ji a ponechat v chaosu. Ve skutecnosti to byly vsechno zeme, ktere sich chtely zachovat suverenitu a nezavislost a nechtely se podrobit USA a jejich planu zavest NWO (Novy svetovy poradek pod vladou USA).
  Stojime pred 3. svet. valkou v Evrope, kdy se uz roky z Ruska vyrabi nepritel a netvor schopny vseho. Ten, kdo tento obraz rusofobie neustale cilenymi akcemi vyrabi ma na svedomi:
  – Valku ve Vietnamu na zaklade neexistujiciho konfliktu v Tonkinskem zalivu
  – Valku v Koreji na zaklade lzi
  – Valku v Libyi na zaklade lzi Znicili s NATO nejbohatsi a prosperujici zemi Afriky.
  – Humanitarni bombardovani Srbska na zaklade lzi, ze Srbove masakruji muslimske obyvatelstvo. Vytvoreni Kosova, coz je mafiozni stat uvnitr Srbska.
  – 2 valky v Iraku na zaklade lzi, ze Irak prechovava zbrane hromadneho niceni
  – Valka v Afghanistanu, kde je US Army uz 16 let. a pouziva zemi k destabilizaci regionu a jako dodavatele heroinu.
  – Priprava zniceni Iranu a Sev. Koreje, snaha o invazi Jihoamerickych zemi do Venezuely.
  – Priprava valky s Cinou
  – Priprava valky s Ruskem v Evrope. Otravenim Skripala a solidaritou zemi NATO a EU si USA vyzkousely, ze false flag operace funguji bez postihu a ze nebude nesnadne Rusko obvinit a prisit mu cokoliv, jenom aby ospravedlnili utok na Rusko.
  Rusko ma ovsem jaderne zbrane, ktere jako Cina nebude vahat nasadit. Dusledky si idioti za louzi vubec nejsou schopni predstavit. Maji jenom penize a silene odhodlani je nasadit vsude, aby svuj plan NWO vsude prosadili.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*