Babí léto s příchutí islámu. Takhle zajímavé to v Evropě nebylo od Napoleonova tažení

Babí léto s příchutí islámu. Takhle zajímavé to v Evropě nebylo od Napoleonova tažení

Páně Sobotkův  „imigrační plán“ na dovoz šesti tisíc islámských migrantů je údajně rozložen na dobu tří let.

Premiér zřejmě stále ještě pluje v embryonálním stavu v bezpečném plodovém vaku velké matky EU a oddaluje tak vlastní porod do reálného světa, konkrétně do jara 2017, kdy ho čeká  hrůzný zážitek – přijetí islámských migrantů a hněv lidu země české.

Premiér si může oddychnout a v tichém rozjímání se těšit na Mikuláše a možná poslední křesťanské vánoce.

Protože prokletá kvóta migrantská je už bohatě naplněna. Několik posledních týdnů je konkrétně Praha prošpikována „uprchlíky“. Jednak z utajovaných nočních letů z Maghrebu a těch movitějších z arabských zemí a muslimských „dovolenkářů“ – na skok k nám ze západní Evropy – nebo navždy?

Noční let z Maroka s šestihodinovým zpožděním a s 57 neplánovanými Maročany odbavenými ve zvláštním režimu (bez dokladů?) na palubě  letadla Travel Service, určeného jen pro klienty CK Eximtours, bez omluvy a vysvětlení. Tak mi vylíčila hrůzu  tříhodinového letu do Prahy známá po návratu z dovolené z marocké Saidie.

Kde je asi konec tajemným pasažérům?

Ze sociálních západoevropských dávek je u nás možné velice dobře žít, ilegálně bydlet a pracovat a navazovat kontakty přes ilámské spolky a v mešitách.

Z pražských čtvrtí je pro muslima to nej… centrum města.

K Malostranskému náměstí míří kolony historických kočárů obsazených burkami, míjí Zoubkovy nahé sochy Marií a Josefů (fujtajbl), šlechtické paláce a sakrální stavby a staré vyhlídkové Pragovky jsou nacpané černými balíky s četným potomstvem.

Člověk by si řekl, že si trochu zábavy po tom válečném utrpení zaslouží, kdyby netvořili černý proud na luxusní Pařížské ulici, odkud už vytlačili i koupěchtivé Rusy a Japonce.

Chrámy konzumu Palladium a Kotva se černaly burkami ještě předtím, než byla ohlášena uprchlická krize.

Zájem o pronájem nebo koupi bytu je Araby koncentrovaný pouze do atraktivních částí Prahy, což svědčí o solventní klientele. Ta vytvoří postupně zázemí pro příchozí islámskou ekonomickou a náboženskou základnu, jak se již děje na Západě.

Ti, co čekají v uprchlických táborech a budou Turky vpuštěni do evropského ráje, budou pracovní silou pro arabské podnikatelské aktivity.

 

V Praze je blaze

Ani poslední „významné“ pražské akce neunikly pozornosti arabských „diváků“. Zvědavě přihlíželi homosexuálnímu průvodu rozdováděné smečky akce Prague Pride, korunované účastí primátorky Prahy Krnáčové.

I každoroční Pražský maraton byl minulou sobotu blízkovýchodními turisty řádně dokumentován.

Celkový dojem z toho všeho mohl být potěšující.

Češi jsou hraví mírumilovní beránci a nebude těžké je „převychovat“.

Politici nás straší válkou. Ano, ale tahle bude jiná.

Bude to válka mezi černými a bílými a uniformy nebudou třeba.

Ani si nebudeme moct vybrat nepřítele. Ten už si nás vybral.

Spousta lidí nebude vědět, na kterou stranu se přidat, protože bílí dostanou pěkně na prdel.

Jestli o tom pochybujete, zavolejte televizní cikánské kartářce Jolandě.

Vsaďte se že vám vyvěští, že s bílým gadžou to „bude velký špatný“.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Babí léto s příchutí islámu. Takhle zajímavé to v Evropě nebylo od Napoleonova tažení

  • Prý tu nejsou a nemáme se bát. Co je to za lživé sdělení. Kolik je zde legálních a hlavně nelegálních mešit. Museli bychom být slepí a hlavně mentálně postižení, abychom neviděli co se v naší republice už děje a jak tato nepřátelská kultura proti nám vystupuje drze a panovačně. Proč si to necháváme líbit a ještě někteří naši právníci, kteří z nich mají peníze jsou ochotni se pro ně zaprodat. A co paní Šabatová neví co se v Evropě děje ? Je mi z těch našich lidí špatně, když jsou ochotni pro peníz takhle sloužit a jít proti vlastnímu lidu.

  • · Edit

    V Ústí nad Labem lze například videt čím dál tím více zahalených bytostí. Můžů si nevšimnete, neboť splývají s cikány, kterých je tu mnoho. Nikdy tu nebyly ty chodící pytle, to bylo vždy doménou Teplic. Otázka je, kde se berou? Myslím si, že projekt kvóty běží pěkně v tichosti. Rozvážejí je po republice a rozprostírají tajně. Podobný postřeh udělalo více lidí.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*