Autor Daniel Estulin: USA hrozí Rusku termonukleární válkou

Autor Daniel Estulin: USA hrozí Rusku termonukleární válkou

Spojené státy a jejich evropští spojenci se snaží svrhnout ruskou vládu a eskalovat konfrontaci s Moskvou až do „bodu termonukleární války,“ tvrdí autor v Madridu.

Americký prezident Barack Obama připravuje změnu režimu a sesazení ruského prezidenta Vladimíra Putina, uvedl Daniel Estulin, autor knihy Opravdový příběh o Bilderbegu (The True Story of the Bilderberg).

USA a Velká Británie mají „reaktivovat politiku hrozící taktickou jadernou válkou proti Rusku a Číně a přímět tyto země, aby se podrobily rozpadajícímu se transatlantickému finančnímu impériu,“ řekl Estulin v telefonickém rozhovoru pro Press TV.

daniel estulin

„Tyto země se ale těmto plánům nepodrobí, jak jasně dalo najevo ruské vedení,“ dodal.

Estulin také uvedl, že Spojené státy a Velká Británie již „opakovaně použily vražedné a teroristické činy“ cílené proti nezávislým národům, aby byly národy ochotny „masivně eskalovat konfrontaci s Ruskem až do bodu termonukleární války.“

Vztahy mezi Washingtonem a Moskvou jsou čím dál tím napjatější kvůli pokračující krizi na Ukrajině.

Washington obviňuje Moskvu z vyzbrojování a podpory pro-ruských sil bojujících na Ukrajině. Kreml ale tato obvinění odmítá.

Nejvyšší generál v americké armádě tvrdí, že Spojené státy by měly zvážit poskytnutí smrtících zbraní Ukrajině, jako pomoc v boji proti pro-ruským silám, a to i navzdory nové hrozbě uvalení dalšího kola sankcí proti Rusku.

 

PressTV/ Tomas Daleko

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Autor Daniel Estulin: USA hrozí Rusku termonukleární válkou

  • Kdo chce válku je vcelku jasné, ale když k tomu dojde, tak zničí celou planetu. Tak k čemu jim to bude? Budou žít v podzemí, na jiné planetě, nebo kde teda ? Páč to by byl i jejich konec…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*