Austrálie: Muslimský vůdce tvrdí, že nepokoje jsou pro muslimy „příležitostí“ zmocnit se globálního vedení a zavést zákon šaría

Austrálie: Muslimský vůdce tvrdí, že nepokoje jsou pro muslimy „příležitostí“ zmocnit se globálního vedení a zavést zákon šaría

Kontroverzní muslimský kazatel předpovídá, že islám nahradí Spojené státy jako světovou dominantní geopolitickou sílu.

Ismail al-Wahwah, australský duchovní vůdce islámské skupiny Hizb ut-Tahrir prohlásil, že nepokoje v USA sestřelí tuto globální supervelmoc.„Kdo to převezme, když Amerika padne?“Řekl v poselství ve videu.

„Někdo může říkat Evropa, někdo může říkat Čína, někdo něco o Rusku, ale pro mě je poselství takové, že ten, kdo má více hodnot, skutečných hodnot, a to jsme my, muslimové.

„Byl bych pokrytcem, kdybych řekl, že nejsem šťastný za to, co se dnes v Americe děje.“

Al-Wahwah popsal násilné masové demonstrace v USA jako příležitost pro muslimy, kterou musí zneužít – po údajné vraždě černošského Georga Floyda v Minneapolis bílým policistou.

„Je na čase využít této příležitosti, vstát a vrátit se a znovu převzít vedení,“ řekl al-Wahwah.

„My, jako muslimové, bychom měli využít této příležitosti, abychom znovu převzali vedení. Vím, že to není snadný úkol.“

„Vím, že nás to bude stát hodně, ale vím na 100 procent, že jsme toho schopni, dokážeme to.“

Hizb ut-Tahrir je globální islámská politická strana, aktivní v 50 zemích, která chce, aby byl islám zaveden jako politický systém.

Jejím cílem je nahradit světové vlády kalifátem založeným na zásadě zákona šaría.

Islamistická skupina „navrhuje ústavu kalifátského státu“, plán na to, jak bude vládnout jejich kalifát a obhajuje zabíjení bývalých muslimů, známých jako „odpadlíci“.

I přes svou fundamentalistickou islámskou ideologii, která podporuje otroctví a dovoluje vládnout pouze muslimským mužům, Hizb ut-Tahrir tvrdí, že je stranou občanských práv, a je přesvědčena, že nepokoje proti brutalitě policie urychlily pád USA.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Austrálie: Muslimský vůdce tvrdí, že nepokoje jsou pro muslimy „příležitostí“ zmocnit se globálního vedení a zavést zákon šaría

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*