Ať žijí ruští a čínští špióni…

Ať žijí ruští a čínští špióni…

Váhal jsem, zda zareagovat na tu trdlovinu s ruskými a čínskými špióny, kteří se do nás podle Jakoba Jandy zabořili tak jako nikdo. Já chápu, že Jakub Janda spojuje evropské hodnoty tvrdým pornem, ale tento příměr mne fakt pobavil.

Je vtipná invence našich tajných služeb, které požadují tvrdé zásahy proti Rusku, s nímž nás váže velmi kvalitní Smlouva o přátelství, spolupráci a vzájemné pomoci, podepsaná Václavem Havlem a Borisem Jelcinem. Jen ať si ji baba Langšádlová najde a ať si ji najdou i pirátští rusofobové. Inu porušujeme ji ve všem, od faktu, že jsme upustili od pravidelných konzultací, až po fakt, že nepečujeme o památníky těch, kteří nás v roce 1945 osvobodili.Nově naše tajné služby objevily nebezpečí Číny a zvláště hedvábné stezky. No, to bych chtěl vidět, jak by pochodily v Německu, kdy Angela jezdí do Číny dvakrát do roka a má program učinit z Číny významnějšího obchodního partnera, než jsou USA, protože těm se zkrátka už moc věřit nedá.

Skupina rusofobických poslanců trpasliččích odumírajících pravicových stran a nového probruselského, protiruského a protičínského hnutí Pirátů chce vytvořit jakousi vyšetřovací komisi, aby dál vyšetřila snad to, co BIS ještě nevyšetřila. Je jasné, že Langšádlová by rozhodně měla být její předsedkyní. To, že chce proti Rusku zahájit atomovou válku bez ohledu na důsledky, svědčí o její průraznosti. Ale já bych přece jenom byl pro to, aby ještě chvíli lidstvo přežilo, i když si to Langšádlová a určitě Bartoš nepřejí…

Každá tajná služba žije svým vlastním životem. CIA zlikvidovala fyzicky mnoho hlav států, které se USA nelíbily, podporovala mnoho převratů, kterým by Langšádlová a naši liberální Piráti tleskali ze všech sil, ale dnes už je skromná. Dnes chce jen odstranit svého prezidenta. Zatím neuspěla, ale dosud jsou vážná podezření, že kdysi zlikvidovala J. F. Kenedyho, a možná se jim to podaří i nyní.

Jako metoda byla přijata teze o pronikání Ruska do voleb v USA na všech stupních. Pobavil mne ministr obrany USA Matis, který pronesl, že opět nyní Rusko zasahovalo do jejich voleb.

To ovšem už je rafinovannost. Jak se následně ukázalo, Trump kromě udržení Senátu výrazně prohrál, ztratil 40 mandátů ve Sněmovně a šest guvernérů. To jako Rusové podporovali demokraty?

Souhlasím s protiruským liberálem čili fašistou Ondřejem Kundrou a stejně tak s poslancem Markem Bendou, že zpráva bezpečnostních služeb ukazuje na Zemana.

A já bych to posílil. Tajné služby prostě chtějí Zemana tak či onak zlikvidovat, jak se o to snaží CIA v USA u Trumpa. Následně by zřejmě chtěli připravit i odstranění Babiše a připravit nástup dnešní opozice.

Protože mezi námi tři z pěti oněch maličských stran sítem voleb už neprojdou. Jediná cesta by byla cesta nějakého malého puče…

Je dobré o věcech přemýšlet a otevírat je.

Nevím, jaký je rozpočet tajných služeb a kolik mateřských školek by se z něho postavilo. I kdyby jich bylo jenom pár, bylo by to pro tuto zemi plodnější, a hlavně bezpečnější.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Ať žijí ruští a čínští špióni…

  • Tak založíme obdobu Výboru pro neamerickou činnost (1938-1975) a aby se peníze pro tento výbor zdůvodnily, budeme pronásledovat každého, kdo nepapouškuje nesmysly.
    Kam až nás ta ubohost politiků dožene? Paradox je, že po založení takové instituce řvou nejvíce ti, kteří v roce 1989 řvali „Pluralita“, „Konec vlády jedné strany“ ….

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*