Ať se děje co se děje s bruselským politbyrem i pražským panoptikem vzhůru do beznaděje!!

Ať se děje co se děje s bruselským politbyrem i pražským panoptikem vzhůru do beznaděje!!

Ani signály amerických „trumpot“,Brexitu, rakouských prezidentských voleb, popularity V.Orbána, M.LePen, G.Wilderse atd.atd. nemohou změnit myšlení bruselského politbyra a jeho poskoků a Sobotka už i mluví jako M.Jakeš a V.Biľak..

Jsme svědky, někde už probíhajících, změn v přístupu občanů k politickému establishmentu, což je nepochybně zpráva pozitivní. Ruku v ruce s tímto faktem máme možnost si také uvědomit, že přístup, myšlení, ani praktická politika mnohých tuzemských a evropských politiků se, ani pod tíhou jasných signálů o postojích občanů, nemění. Jsou zcela zahleděni a zaposlouchaní do vlastních lží a frázovitých řečí, naprosto si neuvědomují realitu, ve které se společnost západní civilizace nachází. Absolutně uvěřili virtuální realitě, kterou mnoho let tvořili spolu s poplatnými médii, často vlastněnými oligarchy a korporacemi fungujícími s politickým establishmentem jako jeden bezchybně fungující organismus. Jedni tvoří zákony a právní normy šité na míru druhým, poskytují daňové úlevy a všemožné dotace. Druzí pak živí politické aparáty a nejrůznější nadace, tedy nejen tu Clintonových, a v neposlední řadě i „neziskové a nevládní“ organizace, pomocí kterých pak ovlivňují veřejnost a poskytují „svým“ politikům zdání podpory veřejnosti. U veřejnosti je těmito „masážními“ agenturami, zmanipulovanými průzkumy veřejného mínění a dokola se opakujícími tvrzeními vyvoláván dojem většinové shody na všech nesmyslech jdoucích proti zájmům svobodné občanské společnosti.

Dokonalý stroj se ovšem začíná zadrhávat, a na vině jsou ty zpropadené volby a referenda. Nějakou dobu si novodobí „demokraté“ dokázali dokonce poradit i s výsledky referend, která nedopadla podle jejich představ. Jednoduše se nařídilo opakování, nepřihlíželo se k vox populi a po určité masáži, zastrašování a plašení veřejnosti se prostě hlasovalo znovu. Nemělo by nás to překvapovat, v sázce je hodně a obě výše popsané skupiny hrají stejnou hru. Pro pány politiky jde o velmi slušné příjmy a všemožné bonusy, „popularitu“, místo na obrazovkách, pocit naprosté jedinečnosti a vyvolenosti, a to vše s nulovým „rizikem podnikání“. Pro korporace a „živitele“ tohoto systému, jde samozřejmě o obrovské příjmy, taktéž bez rizik, bude-li pro ně politiky vytvářeno prostředí tak, jako doposud. Jak si tyto skupiny poradí s fenoménem probouzení se „mlčící většiny“ je otázkou. Očekávat sebereflexi, dlouhé roky kolaborujících politiků, by bylo naivní. Jejich reakce na rozhodnutí občanů, na Brexit, rakouské prezidentské volby, narůstající podporu G.Wilderse, M.LePen, V.Orbána a nejnověji i výsledky amerických i bulharských prezidentských voleb je charakteristická. Ani na chvíli nepřipustili možnost bezpodmínečného respektování vůle občanů. Jejich myšlenky se ubírají směrem, jak co nejvíce zkomplikovat lidová hlasování, jak devalvovat rozhodnutí, která se jim nehodí, jak ohlupovat veřejnost, že to hlupáci zvolili to či ono, jak vyhrožovat veřejnosti, jak organizovat demonstrace a nepokoje, nedějí-li se věci podle nich….

J.C.Juncker mluví, jako smyslů zbavený, o nutnosti naučit D.Trumpa co je to Evropa a jak to tady funguje. Straší, že zvolení D.Trumpa je hrozbou pro vztahy USA a Evropy. Jak je možné, že tento šílenec naprosto beztrestně pronáší tyto nesmysly a není zbaven možnosti prezentovat je jako představitel Evropy ? Bez uzardění mluví své smyšlenky jménem občanů, ve kterých zvolení D.Trumpa vyvolalo naopak jisté naděje na možnou rehabilitaci jejich vztahu k USA, bude-li naplňován jeho zahraničněpolitický plán.

Na domácí politické scéně se předhánějí různé politické mrtvoly v soutěži o nejhloupější vyjádření nejen k D.Trumpovi. A tak máme možnost poslouchat bláboly kdejakého protagonisty multikulturně-bruselské jednotné fronty, „nezávislí“ novináři a komentátoři jsou šokování ( ze svobodného rozhodnutí občanů !!! ) , Strana zelených v čele s její předsedkyní Conchitou Stropnickým ( plné znění stojí za přečtení – zde ) očekává pomalu konec světa a burcuje lid proti imaginárnímu světu bílého muže. B. Sobotka, jako naprostý diletant, žvaní i po zvolení D.Trumpa prezidentem (ano já vím volí až volitelé) o jeho populismu a vymezuje se vůči němu. To jen dokazuje jeho kvalifikaci zdatného lokálního vymetače stranických sekretariátů, intrikána a pokrytce, který kromě předžvýkaných bruselských frází není schopen absolutně žádné vlastní myšlenky, natož náznaku sebevědomého, vlastního politického názoru. Jeho přístup k výkonu funkce i lidské kvality nejlépe charakterizuje šaškárna, kterou nás poslední dny zahrnuje přes média, aniž by tato byla schopna smysluplně komentovat naprostou nesmyslnost a naivní účelovost jeho kroků. Výměna dvou ministrů, ke kterým jsme z jeho úst neslyšeli po celou dobu žádné výhrady, ba právě naopak, kabinet přece fungoval bezvadně, jako reakce na prohrané volby a katastrofální preference ? To je přece výsměch. Nic na tom nemění ani osoba naprosto zbytečného, ovšem o to sebevědomějšího, ministra J.Diensbiera. Trapné a kvapné, zvaní si všech ministrů, tedy i těch, které nemůže ( !!!? ) odvolat, ke „skládání účtů“ je jen divadlem a v konečném důsledku povede jen k dalšímu propadu ČSSD…ovšem bohužel ve prospěch ANO.

Je to stále stejný způsob manipulací a „vedení boje“. V tomto případě se jedná o odvedení pozornosti od sebe samého. Jde o vyvolání dojmu silného vůdce, který napraví šlendrián a neúspěch ve volbách. V jiných aktuálních událostech, jakými jsou např.záměrně vyvolávané nepokoje v USA, vyvolávání nesmyslné nenávisti a strachu z Ruska či pokračující likvidace středního stavu u nás, jde o hledání nepřítele. Ze stejného důvodu, jako je tomu v případu šaškárny B.Sobotky, jde o odvedení pozornosti od opravdu vážných skutečností. Je nepodstatné pod jakou ideologií či názvy svých zastřešujících organizací a stran se jedinci, nenávidějící lidskou svobodu, skryjí. Je nepodstatné zda to, jen v historii nedávné, bývala nacistická, fašistická nebo komunistická hnutí, či zda podobných triků užívají dnes multikulturalisté, spolu s navázanými ekoteroristy, „homosexualisty“ a jinými „avantgardami“ současného světa. Důležité je vidět stále se opakující schémata:

– Nejdříve se vytvoří „vědecká platforma“, která dodá jakýmkoliv následným činům jednotlivých šílenců ospravedlnění boje proti zpátečníkům a zaostalým hlupákům bránícím pokroku.

– Následně se permanentně zahlcují média zprávami o neodvratném konci společnosti (v případě ekoteroristů dokonce konci světa)

– V další fázi se najde sjednocující prvek, kterým je určení viníka za daný stav. Jednou jsou to Židé, jednou „pámbíčkáři“, kulaci, soukromníci, obchodníci, prostě keťasi atd….nově Rusové, Trump a jeho voliči, Zeman a jeho voliči a znovu se opakující soukromníci, obchodníci, prostě keťasi (viz zdůvodňování EET a jiných restrikcí)

– Následně se začne s postupnou likvidací určených skupin a jelikož jde o skupiny minoritní a většinové populaci se dokola opakuje, že je vlastně trvale okrádaly nebo jsou ohrožením, nikdo neprotestuje. Vždyť se přece nejedná o ně samotné…bohužel jen zatím, což si samozřejmě v daný okamžik majorita neuvědomuje. A navíc tolik učených, z obrazovek moudře hovořících, hlav stále vysvětluje nutnost všech těch opatření. Tolik grafů a tabulek a krásných slov o míru, pravdě a lásce….to musí být přece pravda, že ano.

Ale jsme skutečně takovými idioty, že pro nás není alarmující kolikrát nám byly předkládány evidentní lži, jako důkazy těch největších svinstev, jen za poslední roky ? „Jednoznačným důkazům“ ospravedlňujícím bombardování Srbska, napadení Iráku, Libye, Sýrie dnes už přece nevěří a nedovolili by si na nich dnes trvat ani ti, kteří nám je předkládali. Informace televizních stanic, včetně ČT, jsou často více než manipulativní (ukázka lži ČT z Ukrajiny a ukázka toho, čeho se ani předlistopadová ČST nedopouštěla , jakože nejsem nostalgikem těch časů ).

Jsem si jist, že jsou to typově stále stejní lidé, kteří sami sebe vidí jako vyvolené hybatele dějin, předurčené k vedení mas, ovšem za předpokladu, že bude bezvýhradně akceptováno jejich privilegované postavení. Je jim jedno ve jménu jaké ideologie, co budou hlásat, ostatně jakékoliv svinstvo se dá zabalit do vzletných slov a vymyslet „vědeckou platformu“ ( viz výše ). Dokázali se poučit a přestali používat rázné a agresivní fráze, dnes jsou plni lásky, míru, humanity, lidských práv a pravdy. Ale nenechme se mást, pod rouchem beránčím jsou to pořád jen vlci prahnoucí po naší svobodě….a řešením nepochybně není sejít se všichni pod křídly jedné firmy a jednoho vůdce. Politického i ekonomického v jedné osobě, přisátého ovšem prostřednictvím státního dotačního a zakázky zadávajícího penězovodu k dobře zdaněným zaměstnaneckým peněženkám. Ty ostatní, soukromě podnikajících, totiž možná během pár let úspěšně, jako nežádoucí, zlikviduje…a v dokonalé symbióze pak bude fungovat korporátně-bankovní státní ráj na zemi. S jednotným politickým i firemním vedením, s jednotnou propagandou i jedinou možnou pravdou.

Ostatně fungování předstupně „Ministerstva jediné pravdy“ nám už od 1.ledna 2017 předvede v praxi charakteristický představitel nové doby a nových hodnot. Nejpopulárnější český gay-pornoherec Jakub Janda, který bude posuzovat závadnost či nezávadnost našich textů a podávat podněty k nápravám, případně blokacím. To jsme to, milí přátelé, dopracovali ….

Hezký den

P.S. Dnes se zdá neuvěřitelné, že dříve ČT točila i takové dokumenty (zde kratší úryvek z dokumentu). Mám pocit, že za 18 let ušla Česká televize i společnost pořádný kus cesty, bohužel ne směrem ke svobodě a nezávislosti…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Ať se děje co se děje s bruselským politbyrem i pražským panoptikem vzhůru do beznaděje!!

  • Kde zůstal obyčejný selský rozum ? Proč dobrovolně se vzdáváme svoji suverenity a proč přihlížíme jak se řítíme na dno. Téměř vše rozkradeno, uzavřeny téměř nevypověditelné smlouvy např. na vodu. To co dříve fungovalo jako zdravotnictví a školství tak spěje ke své tragedii ? Je to záměr a komu to slouží ? A co přihlouplí evropští vůdci, kterým naši politici podléhají a nejsou schopni se blbostem vzepřít ? V současné době jsou jedinými nebojácnými a logicky myslícími ku prospěchu naši vlasti prezident Zeman a Tomio Okamura.

  • · Edit

    Vypadá to, že se sankční seznamy rodí v hlavách evropské věrchušky jako houby po dešti…Po Rusku to budou, díky výsledkům voleb a referend, Anglie, Maďarsko, Trumpovy USA, nově Bulharsko. V dohledné době se po volbách přidá Rakousko, Nizozemsko, Francie a Itálie…. Tak to vypadá, že v tom zase zůstane Německo samo, akorát, že hlavní stan a Reichstag budou mít tentokrát v Bruselu. Voni ten socialismus zkusili přes Lenina a přes Rusy, nevyšlo to. Pak to zkusili bez Rusa po „národně-socialisticku“ a zase to nevyšlo. A teď to tam koukám zase vedou soudruzi, co to zkouší o stošest. Tak snad je tentokrát zvládnou samotní Němci dříve, než zase vyhlásí totální válku všem…Pomalu už začínám rozumět tomu, proč si teď vozí ty rezervní elitní vojáky….a pak, že to nedává smysl 🙂

    http://www.hlavnespravy.sk/eu-hrozi-britanii-trestom-za-pripadne-zblizovanie-sa-s-trumpom/858626

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rusko-neni-nepritel-Sankce-jsou-nase-vec-Prave-zvoleny-prezident-Bulharska-promluvil-A-uz-padla-vlada-462717

  • V krajských a senátních volbách to bruselským analolezcům nedošlo. Je třeba dát lekci zejména Sobotkovi v příštích volbách. Volme takové strany, které budou hájit zájmy ČR nad zájmy Byrokratické unie nebo kohokoliv zvenčí. Evropská unie se začala rozpadat a větší vazby na tento nesmysl nám budou spíše škodit. Připravme se na formální rozpad EU (faktický už začal). Byrokrati v EU jsou stejně slepí, jako byli komunisté v roce 1989, kteří nevylézali z ÚV KSČ, aby na jejich židli nesedl někdo jiný. Jsou mimo realitu a dopadnou jako Jakeš a spol. Dejme od těch byrokratů včas ruce pryč.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*