Assange varuje: „Téměř všechny teroristické útoky jsou vytvořeny FBI“

Assange varuje: „Téměř všechny teroristické útoky jsou vytvořeny FBI“

Zakladatel WikiLeaks Julian Assange uvažuje o poslední smrtelné masové střelbě v Las Vegas a poukázal na to, že FBI má nechutnou historii v cílení na duševně nemocné a emočně nestabilní jedince.                 

„Téměř všechny teroristické činy jsou vytvořeny FBI jako součást jejich obchodního modelu,“ napsal Assange.

Pravděpodobně jeden z nejrespektovanějších novinářů na světě, kterého chtějí členové federální vlády označit za špiona, připojil své připomínky k příběhu deníku Business Insider napsaném Caroline Simoneovou s názvem „FBI vyrábí případy terorismu ve větším měřítku, než kdy předtím.“ Simone napsala odezvu na článek New York Times, který naznačil, že 67% případů teroristických trestných činů se týkalo důkazů poskytnutých tajnými agenty FBI.

Sami Osmakac je jedním z takových chudých a emočně nestabilních jedinců, který je také zmíněn v tweetu Assange, jehož FBI vylíčila jako jednoho z jejich polapených teroristů.„Jak FBI vytvořila teroristu.“ To je podtitul nového článku v deníku Intercept od Trevora Aaronsona, novináře, který vyšetřuje použití informátorů FBI v záchranných operacích. Článek pojednává o Samim Osmakacu, mentálně postiženém, finančně nestabilním mladém muži, který byl terčem propracovaného orchestrovaného zátahu FBI v roce 2012. Operace se týkala placeného informátora, který dal Osmakacovi práci, když byl na dně, aby si dovolil inertní vládní zbraně. FBI zajistila, že zbraně, které se objevily v tzv. mučednickém videu Osmakasa, byly natočeny předtím, než plánoval doručit to, co považoval za automobilovou bombu do baru v Tampě na Floridě. Jeho rodina věří, že Osmakac by nikdy nebyl schopen takového spiknutí bez FBI.“                 

Eric Lichtblau z New York Times napsal:

FBI výrazně zvýšila využívání léček v případech terorismu, zaměstnáváním agentů a informátorů, aby je představila jako džihádisty, výrobce bomb, dealery zbraní nebo podezřelé z podpory Islámského státu.  

Bohužel, seznam osob, které FBI chytila do pasti, některé obviněné, také zahrnuje desítky osob, které jsou buď duševně nemocné, nebo citově nestabilní.

„Oni vyrábějí případy terorismu,“ řekl Michael German, bývalý tajný agent FBI, který zkoumá zákon o bezpečnosti na Brennanském středisku spravedlnosti v New Yorku. V mnoha nedávných případech, uvedl, „tito lidé jsou pět kroků od toho být nebezpeční pro Spojené státy.“    

Kritici jako Michael German by měli vědět, že pracoval pro FBI jako tajný agent. German je obvinil, že pokud by byli ponecháni, tito takzvaní teroristé, tak by nikomu neublížili. Nicméně, FBI s tím nesouhlasí. FBI tvrdí, že pokud budou čekat a neudělají nic, tito jednotlivci s teroristickým sklonem budou jednat podle svých plánů a impulzů.

 

(Thefreethoughtproject/ svobodnenoviny.eu Jullaian Assange Foto: Wikipedia)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Assange varuje: „Téměř všechny teroristické útoky jsou vytvořeny FBI“

  • · Edit

    Podle Pjakina je FBI nastrojem Globalniho prediktora pro uskutecneni jeho cilu rizeni. K tomu tedy nechava GB zabijet nevinne lidi v atentatech. Aby zlo skoncilo, musi se tedy nejdrive zariznout ten Globalni Prediktor! FBI organizuje vsude atentaty, ale o vysetrovani a potrestani zlocinu treba Clintonovych se nestara. Asi jsou oni take chraneni GP, protoze podporuji jeho cile.
    Je to hruzai, kdyz nekdo utajovany jako GP ridi osud sveta jeho smerovani vrazdami nevinnych lidi!!! GP ma velike styky a giganticke prostredky k tomu. Je to ve skutecnosti zlo, ktere musi skoncit, protoze nas vsechny ohrozuje. K cemu mame vlady a parlamenty, kdyz je prostrednictvim NWO vsechny ovlada a ridi?
    Jsme manipulovani cenzurovanymi medii. Kim chce vyjednavat, ale nikde se o tom nepise. USA bombarduji more v jeho vysostne hranici Severni Koreje a nikdo o te provokaci nepise, jenom o preletu! Neustale provokace, ktere maji Kima vyprovokovat k reakci, aby byla Korea znicena!!!!! Totez planuji s Iranem a Cinou.
    Jsme ve sparech zla, ktere s nami manipuluje, odstranuje lidi a politiky, ktere mu nepasuji do jeho rizeni, ovlivnuje vsude volby. Tajne sluzby mu slouzi a pracuji proti nam, kteri je z dani platime. Nasi politici jsou jeho pomocniky, nechrani nas!! Volte jenom strany, ktere tomuto zlu chteji celit, chteji vystoupit z EU a NATO, vysetrit nejenom Capi hnizdo, ale i OKD kauzu a politiky volat k odpovednosti! Nejenom zametat kauzy, ktere momentalnimu mocipanovi z CSSD vadi a ostatni kauzy co maji znicit ANO a Babise nacasuji pred volbami, aby jim nejvice uskodili. Kauzu Capi hnizdo a jeji vysetrovani jsou dilem tajnych sluzeb i ze zahranici, ktere nedovoli, aby lokajske struktury v nasi politice byly nahrazeny nekym, kdo bude pracovat pro nas, obcany a nasi zem!!! Totez se budou snazit o prezidentskych volbach, ktere nas cekaji! Zmena bude mozna jenom skrze radikalni prestavbu politicke sceny. Ne jako v Nemecku, to se ted bude zmitat na polovocni ceste ke zmene, kde slaba vlada nebude moci zmeny prosadit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*