Assange: Kampaň Clintonové je plná „znepokojující“ protiruské hysterie

Assange: Kampaň Clintonové je plná „znepokojující“ protiruské hysterie

V rozhovoru s Fox News, který se vysílal ve čtvrtek večer, Assange uvedl, že Clintonová se opírá o podporu národní bezpečnosti.

Kampaň americké prezidentské kandidátky Hillary Clintonové je plná protiruské hysterie a demokraté se snaží podkopat kampaň jejich soupeře, republikánského kandidáta Donalda Trumpa, řekl v rozhovoru zakladatel Wikileaks Julian Assange.

„Obvinění Clintonové, že každý je ruský agent, je opravdu znepokojující. Hillary Clintonová, demokratka, se chytila ideologie Mccarthismusmu a hysterie proti Rusku a používá ji k démonizaci kampaně Trumpa,“ uvedl Assange s tím, že americký republikánský kandidát a jeho členové kampaně rozhodně nejsou ruští agenti.

Internetové stránky informátora Assange zveřejnily v červenci téměř 20.000 odcizených e-mailů, které prý dokázaly, že členové Demokratického národního výboru (DNC) projednávaly způsoby, jako odříznout Bernie Sanderse ze soutěže o nominaci vládnoucí strany.

O měsíc později, tým Clintonové obvinil Trumpa z údajné spolupráce s ruskými hackery, kteří byli podezřelí z nabourání se do serverů DNC. Trump tato obvinění odmítl.

V rozhovoru vysílaném stanicí Fox News na počátku tohoto týdne, Assange se zavázal, že zveřejní nové „významné“ dokumenty týkající se kampaně Clintonové, před prezidentskými volbami, které se konají v listopadu ve Spojených státech.

 

(SPU/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: AP)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Assange: Kampaň Clintonové je plná „znepokojující“ protiruské hysterie

  • Jak může být tato hysterická žena u které to zřejmě není jediná diagnoza prezidentkou, ale v tom americkém chaosu a honbě za penězi a rozevřenými nůžkami mezi bohatci a chudáky je vše možné. A toto stvoření má mít moc nad atomovými zbraněmi a armádou – no potěš Pán Bůh.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*