Assange: Clintonová a ISIS jsou financováni stejnými penězi, Trumpovi nebude dovoleno vyhrát

Assange: Clintonová a ISIS jsou financováni stejnými penězi, Trumpovi nebude dovoleno vyhrát

Ve druhém spisu z John Pilger Special, který byl odvysílán výhradně kanálem RT, díky Dartmouth Films, Julian Assange obvinil Hillary Clintonovou z klamání Američanů o skutečném rozsahu podpory Islámského státu od spojenců Washingtonu ze Středního východu.  

V e-mailu z roku 2014 uveřejněném minulý měsíc serverem WikiLeaks, Hillary Clintonová, která rok předtím sloužila jako ministryně zahraničí, naléhá na Johna Podestu, pozdějšího poradce Baracka Obamy, aby „tlačil“ na Katar a Saúdskou Arábii, „kteří poskytují tajnou finanční a logistickou podporu Islámskému státu a dalším radikálním sunnitským skupinám.“

„Myslím, že je to nejvýznamnější e-mail z celé kolekce,“ uvedl Assange, jehož werver vydal tři tranše e-mailů souvisejících s Clintonovou v průběhu minulého roku, uvedl Pilger v exkluzivním rozhovoru, díky Dartmouth Films.

„Všichni seriózní analytici vědí, a dokonce s tím i americká vláda souhlasila, že některé saúdské figury podporují a financují Islámský stát, ale vždy byl použit úskok, že to jsou nějací „darebáčtí“ princové, kteří používají své peníze z prodeje ropy ke všemu, co se jím líbí, ale že s tím ve skutečnosti vláda nesouhlasí. Ale dle uniklého e-mailu je zřejmé, že je jsou to vlády Saúdské Arábie a Kataru, které Islámský stát financují.“

Assange a Pilger, kteří se účastnili 25minutového rozhovoru na ekvádorské ambasádě v Londýně, na které se informátor ukrývá od roku 2012, hovořili o střetu zájmů mezi oficiální korespondencí Clintonové, ke které došlo v Obamově prvním funkčním období, neziskovkami jejího manžela, jakož i úředníky na Středním východě, jejichž touha bojovat proti terorismu není upřímná.

John Pilger: Saúdové, Kataři, Maročané,  Bahrajnové, zejména první dva, dávají všechny ty peníze nadaci Clintonové (Clinton Foundation), zatímco Hillary Clintonová je ministryně, a ministerstvo zahraničí schvaluje masivní prodej zbraní, zejména Saúdské Arábii.

Julian Assange: Pod Hillary Clintonovou- a její e-maily odhalují o tomto tématu značnou diskuzi- největší dohoda o zbraních, která kdy byla na světě provedena, byla se Saúdskou Arábií: více než 80 miliard dolarů. Během jejího působení byl celkový vývoz zbraní z USA se zdvojnásobila.

John Pilger: Samozřejmě, že důsledkem toho je, že tato notoricky známá džihádistická skupina, tzv. ISIL nebo ISIS, je vytvořena z velké části z peněž od lidí, kteří dávají své peníze na Clinton Foundation?

Julian Assange: Ano.

Pilger se také zeptal Assange na stále častější obvinění ze strany tábora Clintonové a západních médií, že server WikiLeaks se snaží ovlivnit americké prezidentské volby ve prospěch Donalda Trumpa- neboli na ruský příkaz.

Ale Assange zavrhnut vyhlídky na Trumpa, který zaostává v průzkumech veřejného mínění a uvedl, že jeho vítězství je nepravděpodobné- a ne nutně kvůli jeho postavení u voličů.

„Má analýza je, že Trumpovi nebude dovoleno vyhrát. Proč to říkám? Vzhledem k tomu, že neměl na straně žádnou část establishmentu. Trump nemá jediného člena establishmentu, možná s výjimkou Evangelicals, pokud je můžete nazval establishmentem,“ uvedl Assange. „Banky, inteligence, zbrojní firmy, zahraniční kapitál, atd. Všichni jsou jednotně pro Hillary Clintonovou. A stejně tak sdělovací prostředky, vlastníci médií a samotní novináři.“

 

(Infowars/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Assange: Clintonová a ISIS jsou financováni stejnými penězi, Trumpovi nebude dovoleno vyhrát

  • · Edit

    Přes všechny prognózy a protěžování Hillary, věřím, že nakonec prezidentem USA bude Trump! Věřím v obyčejné lidi, ti rozhodnou 😉 milenapolakova.blog.idnes.cz/c/565315/zlo-odchazi-pravda-vitezi-vivat-donald-trump.html

  • Clintonová je vybrána a schválena tajnými spolky, boháči Sorosem , Rotchildem a pod. Bilderbergem a to říká vše. V takovém množství států a obyvatelstva není možná řádná kontrola a tak si myslím ,že už je rozhodnuto pro madam, ale ráda bych se mýlila, neboť starý nemocný a hysterický člověk jako je Hillary by neměl vládnout ani jako předem vybraná loutka..

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*