Armádní velitel: Oficiální příběh o syrském chemickém útoku je velký podvod

Armádní velitel: Oficiální příběh o syrském chemickém útoku je velký podvod

Plukovník Lawrence Wilkerson tvrdí, že oficiální příběh o chemickém útoku v Sýrii je velký podvod, který byl navržen tak, aby ukryl pravdu o tom, co se doopravdy stalo před zraky veřejnosti.

Bývalý náčelník štábu  Colin Powell tvrdí, že syrský prezident Bašár Asad není vinen z chemického útoku na své vlastní občany – a Trump to ví!

Deník Intel Today napsal:

Minulý čvrtek, americký ministr zahraničí Rex Tillerson prohlásil, že americká zpravodajská komunita usoudila s „vysokou mírou důvěry“, že syrské vládní síly použily toxickou chemickou bombu proti nevinným civilistům ve městě Chán Šajchún v syrské provincii idlib.

Nicméně, nyní je zcela zřejmé, že „celá řada zpravodajských zdrojů učinila protichůdná prohlášení s tím, že převaha důkazů naznačuje, že byli na vině rebelové přidružení k Al-Kájdě, a to buď záměrným uvolněním chemické látky za účelem provokace, nebo vlastněním kontejnerů s jedovatým plynem, které se protrhly během běžného náletu.“

Podle dobře informovaných zdrojů plukovníka Lawrence Wilkersona, vysvětlení předložené Ruskem je nejpravděpodobnější scénář. Wilkerson také potvrdil, že informace o tomto Islámským státem provozovaném skladu byly poskytnuty před útokem Spojeným státům i ruské armádě.

„Ve skutečnosti, většina mých zdrojů mi říkají – včetně členů týmu, které monitorují chemické zbraně, včetně lidí v Sýrii, včetně lidí z americké zpravodajské komunity – že to, co se s největší pravděpodobností stalo (a tato informace byla předána Ruskem Spojeným státům na základě nekonfliktní dohody), je to, že oni zasáhli sklad, na který měli v úmyslu zaútočit a informovali o tom obě strany, jak Rusko, tak USA. To je seriózní letectvo, samozřejmě. A tento sklad měl mít zásoby Islámského státu a asi opravdu měl. A některé z těchto zásob byly prekurzory pro chemické látky. Konvenční bomby sklad zasáhly a vítr tyto látky rozptýlil a zabil několik lidí.“

Bývalý důstojník CIA Philip Giraldi

Giraldi řekl deníku Webcast:

„Slyším to od mých zdrojů na zemi na Středním východě, od lidí, kteří jsou dobře obeznámeni s rozvědkou, která je k dispozici, ti říkají, že oficiální příběh, který jsme všichni slyšeli o syrské vládě nebo o Rusech o použití chemických zbraní na nevinné civilisty je podvod.“

„Rozvědka do velké míry potvrzuje úvahu, kterou poskytli Rusové. A ta je, že oni zasáhli sklad, ve kterém rebelové – nyní to jsou rebelové, kteří jsou samozřejmě napojeni na Al-Kájdu – skladovali své chemikálie, které v podstatě způsobily explozi, která měla na svědomí oběti. Informace jsou velmi jasné.“

Bývalý plukovník DIA Pat Lang:

„Americká média a mnozí američtí političtí představitelé, republikáni i demokraté, by se měli stydět, když jásají nad ilegálním neoprávněným rozkazem Donalda Trumpa zahájit útok proti zapadlé syrské letecké základně. Americká veřejnost polyká hlubokou a nebezpečnou lež díky masivní propagandistické kampani, která, aniž by měla špetku empirických důkazů, trvá na tom, že syrské letectvo Bašára Asada použilo chemickou zbraň pro specifické účely zabít civilisty. To se nestalo. Neexistuje žádná informace podporující tvrzení Trumpovy administrativy.
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Armádní velitel: Oficiální příběh o syrském chemickém útoku je velký podvod

  • USA je fasisticka, rasisticka a xenofobni zeme, vyuzivajici svuj armadni potencial vsude, aby znicila sve oponenty, kteri se nechteji podridit. K tomu prichazi jeste lziva politika plna podvodu na zaklade falsovanych dokumentu tajnych sluzeb, utoku pod false flag, vydavanych za prave a pravdive. USA se nezaleknou ani likvidace svych obcanu – 1500 namorniku v Pearl Harbor (USA o utoku vedely predem), 3000 lidi ve WTC (kde USA spolupracovaly s teroristy, aby mohly pak zahajit agresi v Iraku) a dalsich obeti odklizujicich trosky plne asbestu, aniz by o tom delniky a hasice informovaly a chranily je. K tomu prijdou neustale utoky na civilisty a deti pri bombardovani pozic IS a ISILu, ktere USA financuji a vyzbrojuji aby uvedly arabske zeme v chaos. Toto vse je potvzenim chovani fasistickeho statu, pohrdajiciho lidskymi obetmi a lidskym utrpenim, nejenom cizich narodu, ale i Americanu. Dlouholetou propagandou ma americka verejnost naprosto vymyte mozky, neschopne rozpoznat realitu a rozlisit pravdu od lzi a propagandy. Tento stav USA exportovaly do celeho sveta a jejich ‚spojenci‘, jsou drzeni pod kontrolou hrozbou nasili a trestu. K nim patri i cela EU a vlady statu, media, urady. policie. Lidstvu zbyva jedina nadeje – ze Rusko s Cinou a Iranem nebudou v tomto boji o zavedeni NWO porazeni a svet pak pujde mirovou cestou vzajemne spoluprace na principu Win Win, namisto dnesniho okradani a parazitovani vsech zemi v podruci USA a na uvalovani sankci a hrozeb na vsechny, kteri se jim nechteji podridit. USA maji asi 800 zakladen po svete, kterymi usiluji o zavedeni NWO. Je nejvyssi cas, usilovat o zmenu sil od unipolarniho k multipolarnimu svetu, jinak bude cely svet jako USA dnes ovladan zlocinci, schopnymi vseho.

  • Už od 11. září a pádů dvojčat s námi naši zámořští „bratři“ hrají nepravdivou a falešnou hru plnou desinformací, útoky pod falešnou vlajkou a plánem ovládnutí světa, snížení počtu obyvatel a snížení inteligence zbytku obyvatelstva, aby se dobře ovládali a ještě i jejich očipování. Neustále zbrojení a vyvolávání strachu a ohrožení tak světového míru to je to co jim jde skvěle. Opět mnozí tak jako u Obamy nalítli při volbě prezidenta, tak i nyní mnozí nalítli a sežrali jim to i s navijákem. Hillary se už nehodila tak byl zvolen kovboj, který své kolty již vytasil a ještě se říká jak jeho útlocitná Ivanka plakala nad fotografiemi a přiměla otce k bombardování, ale pravda je, že teď Ivanka a její sionostický manžel řídí bílý dům Drzý kovboj se svým sebevědomím však nezklamal vše bylo připravené divadlo jinak by nebyl zvolen. A evropští politici jako poslušní psíci drží hubu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*