Arabský podzim a díkuvzdání v ČR: multikulti provokace Člověka v tísni za naše peníze

Arabský podzim a díkuvzdání v ČR: multikulti provokace Člověka v tísni za naše peníze

Ziskovka Člověk v tísni evidentně neví, co s penězi (nejen) daňových poplatníků. Ideologickou masírkou provokuje arabským „podzimem“ a „díkůvzdáním“ na bilboardech. Zviditelnění ok. PR kontraproduktivní. Nebo jde o hatefree účel?

Ideologicky a politicky správným směrem poplatná ziskovka Člověk v tísni, která operuje s více než miliardovým rozpočtem ročně, evidentně neví kam s penězi, jež odsává jako parazit (nejen) českým daňovým poplatníkům.

Snad aby se soudruzi v čele s předsedou Šimonem Pánkem (Havlovým černým koněm na budoucího prezidentem EUsocialisticko-hujerského Česka) zalíbili EUsocu nebo USA, snad aby provokovali ve stylu Hatefree (psal jsem Teprve Hatefree tě naučí pořádně nenávidět) onu většinu „xenofóbních“ a „rasistických“ Čechů, jež ve volbách dala hlasy Slovákovi, českému Japonci a rastafari Afričanovi, který ještě včera tahal kačera s vlaječkou EU, přišli Pánkovci s PR nápadem na „poděkování“ Čechům v Arabštině.A ziskovka je tajemná jak hrad v Karpatech…

„V kampani jsme opravdu jeden z partnerů. Zatím můžeme potvrdit jen tolik, že se jedná o pozitivní kampaň a její účel zatím prozrazovat nechceme,“ uvedl mluvčí Člověka v tísni Tomáš Urban. Víc podle něj nezisková organizace odhalí až v příštích dnech a týdnech. „Věříme, že bude česká veřejnost příjemně překvapena.“ (iDnes)

Myslím, že nemluvím jen za sebe, když řeknu, že se třeseme nedočkavostí. Drahá polovička nakoupila chlebíčky a kaviár, já objednal drahá vína (všechno ze západu a z USA, kdyby náhodou měli pánové Janda nebo Pánek pochyby o tom, že snad konzumujeme proviant ze zaprděného východu).

A vůbec, jsem rád, že užiteční svazáci a úderníci ziskovkářského typu, nejsou schopni překonat auru své nadřazenosti a (doufám), že nikdy jim nedojde, že v devíti z deseti případů začnou tlačit příliš na pilu a zkrátka to přepísknou… a onen podřadný, zaprděný, čecháčkovský plebs na ně kálí a myslí si (a volí) své…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Arabský podzim a díkuvzdání v ČR: multikulti provokace Člověka v tísni za naše peníze

  • To co dělá člověk v plísni, že nám na odiv dává bilboardy s arabským písmem asi znamená občané pomalu si zvykejte bude hůře. Myslím, že první vlaštovkou testu byl nějaký arab, který arabštinou počmáral naší sochu na Karlově mostě. On vlastně poničil naší kulturní památku a to v té době ještě patolízalové a řitní alpinysté Bruselu se snažili tuto skutečnost okecávat ve prospěch Araba. Nyní je to opět drzý test a je to na roveň schvalování bombardování v Jugoslávii, kdy kamarád Pánka prohlásil, že jde o humanitární bombardování. My zde nechceme žádné nepřizpůsobivé etnikum a nebudeme se před nimi klanět, neboť oni jsou jakmile jich je více velmi panovační a nebezpeční. Asi pan Soros, nebo jiný dobrodinec královsky financuje tyto státu nepřátelské neziskovky a tak je vymalováno. Strůjci globalizace díky těmto vlastizrádcům národa jsou spokojeni, neboť je protlačován jejich plán s migranty. .

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*