Arabské Emiráty muslimské imigranty nepřijímají a nechápou, proč má Evropa pro zločince a vrahy otevřenou náruč!

Arabské Emiráty muslimské imigranty nepřijímají a nechápou, proč má Evropa pro zločince a vrahy otevřenou náruč!

Na mých cestách Evropa-Asie, jsem pár týdnů pobyla v Arabských Emirátech. Co mě velmi zaujalo, je přístup tohoto státu k muslimským imigrantům. Samotné Arabské Emiráty jsou složeny ze sedmi emirátů, které jsem postupně navštívila, abych si vytvořila vlastní názor, přímo na základě mých vlastních osobních zkušeností.

Začala bych tím, že v celých Arabských Emirátech platí velmi tvrdá pravidla, zákony a systém trestního práva, který je nekompromisní. V případě, že spácháte např. jako cizinec trestný čin, následuje trest a dle závažnosti i následné vyhoštění ze země a nulová šance se kdykoli vrátit. Toto je hlavním důvodem proč jsou Arabské Emiráty jednou z nejbezpečnějších zemí na světě, kde je téměř nulová kriminalita. Jaký paradox v kontextu s tolerantní a veškerému zločinu otevřenou a nápomocnou Evropou.

Takže z toho jasně vyplývá, že když se chce, všechno jde a záleží jen na politické vůli a toleranci evropanů, kolik teroristických útoků, vražd, znásilnění a dalších zločinů ze strany muslimských imigrantů ještě dopustí, než jim dojde, že je Evropa záměrně muslimskými imigranty ze Středního a Blízkého východu, které do Evropy plánovaně a systematicky tahá politická mafie, likvidována.

Musím konstatovat, že jsem se v Arabských Emirátech oblékala tak, jak jsem zvyklá z Evropy. Samozřejmě provokovat na plážích titěrnými bikinami jsem si už s ohledem na respekt k zákonům výjimečně odpustila, ale jinak je zde tolerance vůči turistům velká a panuje zde pohodová atmosféra. V největším nákupním centru světa The Dubai Mall mě v prodejně se spodním prádlem obsluhovala muslimská prodavačka zahalena od hlavy až po paty a trpělivě se mi věnovala celé dvě hodiny, než jsem si vybrala.Vyprávěla mi o svém životě v Dubaji, o své rodině a doporučila mi destinace, které bych neměla vynechat a nebránila se ani diskusi s politickými tématy, což mě zajímalo velmi. Byl mezi námi propastný kulturní rozdíl, který ovšem svým přístupem ke mě a naprosto totožným názorem na muslimské imigranty úplně vymazala. Vše je vždy a pouze o lidech, nikoli o pro lidstvo likvidačním globálním systému. Ovšem stále budu trvat na svém přesvědčení, vyplývajícího z mých osobních zkušeností, že muslimská kultura je naprosto neslučitelná s naši evropskou, a že si ji mají muslimové dodržovat a praktikovat pouze ve svých zemích.

Veřejná podpora homosexuálů v Emirátech není žádná, i když jsem jich několik v prodejnách s parfémy a luxusní kosmetikou, jako zákaznice, zažila v profesích vizážistů a poradenství. Z mé strany naprostá spokojenost, protože mě osobně homosexuálové vůbec nevadí do momentu, než začnou fanaticky svou orientaci vnucovat, jakožto menšina většině způsobem nechutně okázalým a naprosto nevhodným.

Na rozdíl od Evropy, Emiráty podporují a finančně motivují svou mladou generaci.

Podpora státu mladých muslimských snoubenců se pohybuje mezi 60 – 80 tisíci dirhamů, což je průměrně kolem půl milionu korun. Stát se snaží nemalými finančními podporami novomanželů o to, aby do manželství vstupovali původní občané Emirátů primárně spolu, tedy aby se „nemíchali“ s mimo muslimskými partnery. Pochopitelně si může každý partnera vybrat dle svého rozhodnutí, nicméně státu jde primárně o to, aby se páry nemíchaly a sezdávali se hlavně ti “praví emiráťané“. Další velký paradox, když si uvědomíme, jak se snaží EU všemi možnými prostředky právě o míchání ras. A jakých ras a s jakou genetickou výbavou, víme všichni… .

Opět propastný rozdíl mezi Evropou, kde vedou díky sytému EU prim gayové, pedofilové a úchylové všeho druhu, místo podpory heterosexuálních párů a tradičních modelů rodiny.

Co se mi osobně na Emirátech líbí je absolutní otevřenost světu, ve smyslu “chceš-li pracovat, máš možnost a je jedno z jaké části světa jsi“. Seznámila jsem se s lidmi napříč celým světem, kteří zde pracují, aby své výplaty následně posílali svým rodinám například do Pakistánu, Egypta, na Sri lanku atd. . Příjmy těchto lidí ovšem nejsou nijak závratné, bavíme-li se o běžných profesích, nikoli těch top manažerských.

V průměru si například pokojská v hotelu vydělá cca 1000 dirhamů, což je zhruba 6000 korun. Toto zjištění mě upřímně šokovalo, ale když jsem si s těmito lidmi povídala o jejich životě, řekli mi, že jsou takto spokojeni, že mají bydlení a stravu zdarma a že jejich příjem v Emirátech mnohonásobně převyšuje průměrný výdělek v jejich zemi. To je přesně to, co na cestování miluju – vnímáte realitu přesně takovou, jaká je. Nikoli tu, která je nám mainstreamem denně vnucována.

Evropa je zakuklená v nějaké “bublině“ pod silným vlivem všech sociálních sítí a medií, které vytvářejí každý den příběhy o tom, co by lidé měli nebo co naopak nesmí, a jaká je politika aktuálně dle nových evropských „korektních norem“.

Ale toto vše jsou jen lži, celý svět je jen jedna velká lež, pokud realitu nemáte možnost poznat sami za sebe v prostředí, které vás zajímá.

Lidé jsou globálně stavěni proti sobě. Rasy, náboženství a politická přesvědčení jsou silnými nástroji globalistů, jak národy uměle a záměrně štvát proti sobě, aby vzniknul prostor pro chaos a „objektivní“ důvody, jak si vynutit pod záminkou „lepší bezpečnosti“ oficiální dohled nad našimi, již tak globalisty řízenými životy. Tento systém nelze obejít, pokud se miliardy lidí nechávají řídit pár stovkami psychopatů.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Komentář “Arabské Emiráty muslimské imigranty nepřijímají a nechápou, proč má Evropa pro zločince a vrahy otevřenou náruč!

  • to jiste, asi jste tam nikdy nebyl. Konkretne v Dubai nesmi zustat NIKDO kdo tam nema praci, kdyz ji ztrati musi do 24h vycestovat, takova je pravda, oni je tam nechteji za zadnou cenu. Mluvila jsem s jednim ridicem taxi. RIkal, ze nejdriv byl poslicek, hotel zkrachoval a on mel stesti, ze mu byvaly zamestnavatel nasel taxi. Tak neplacejte kraviny…hoax je to, co tvrdite vy

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*