Antizemanovský hyenizmus už překračuje všechny meze!

Antizemanovský hyenizmus už překračuje všechny meze!

V poslední době se objevilo tolik hnusných článků ohledně prezidentova zdraví, napřed, že by měl jít do invalidního důchodu, včera už dokonce, že „učurává“…, zkrátka naši „obránci demokracie“ jdou přes mrtvoly!

Každý má právo se Zemanem souhlasit nebo ostře nesouhlasit v tom, jak vystupuje na veřejnosti, co říká, jak to říká, koho si zve či naopak nezve na Hrad…, ale snižovat se k hanobení ne jen prezidenta, ale jedno jakého politika, ohledně jeho zdravotních problémů, to mi připadá jako nehorázné hulvátství, zvlášť proto, že sám jsem od narození těžce zdravotně postižený.

Kardiochirurg Pirk: Zeman na práci prezidenta nemá. Patří do invalidního důchodu

Takto elitní lékař by měl vědět, že i lidé, kteří by podle našich předpisů měli nárok na invalidní důchod nejvyššího, tedy 3. Stupně, mohou dobře vykonávat i vrcholnou politickou funkci. Asi nejznámějším takovým příkladem je bývalý americký prezident Franklin Delano Roosevelt, který po celou dobu svého prezidentování byl velmi vážně tělesně postižený, mohl se pohybovat jen o berlích či na vozíku. A pokud vím, zemřel uprostřed svého prezidentského období krátce před koncem 2. Světové války. Ale neslyšel jsem, že by na něj někdo házel tolik odporné špíny pro jeho zdravotní postižení, resp. Zdravotní stav, jako na našeho současného prezidenta Zemana.

Z vozíku vyhrál světovou válku

Dle mého se lidé, již jsou schopni používat k dehonestaci politika, s nímž nesouhlasí, takto špinavé a sprosté metody, shazují a zesměšňují jedině sami sebe:„Ten chlap je ožralý. Vezou ho vozíkem“. Novináři se smějí Zemanovi za návštěvu Číny

Dovedete si představit, že by někdo něco podobného napsal třeba před volbami 1944 o F. D. Rooseveltovi? Já tedy ne.

Zeman si učurává a prosakuje. Zdrcující lékařský posudek prezidenta

Pro srovnání odkaz na článek o skutečné charakteristice tzv. hraniční poruchy osobnosti, kterou pan Sláma přisuzuje Miloši Zemanovi. Obrázek nechť si udělá každý sám:

Když emoce nelze zvládnout aneb život s hraniční poruchou osobnosti

Spíš by se různí ti „hlasatelé dobra, porozumění, solidarity, pravdy a lásky…“, kteří Zemana nemají příliš rádi, měli pozastavit nad tím, proč např. levicové strany, ať už ČSSD, KSČM či Zelení…, dávají na volitelná místa kandidátek tak málo zdravotně postižených, když třeba za britské Labouristy byl svého času ministrem vnitra slepec. Sice musel odejít kvůli jistému skandálu, ale rozhodně ne kvůli svému zrakovému postižení.

Británie má po skandálu nového ministra vnitra

Solidarita není o projevech a frázích, o pohoršování se nad vtipy o postižených, gayích či blondýnkách, útočení na zdůrazňování krásy u žen jako na „sexizmus“…, ale solidarita má být o činech a o jití ostatním příkladem, tj., kolik postižených, gayů, či třeba nevzhledných žen příslušné strany „pustí nahoru“. Proto mám raději lidi, kteří si z mého postižení či bisexuality třeba občas udělají srandu, ale když je potřeba, tak mi pomohou, než pokrytce, kteří se pohoršují nad politicky nekorektními vtipy, ale když mají pomoct „slepejšovi“, tak radši dělají, že ho nevidí. V tomhle jsou dál i v podstatně konzervativnějším Srbsku.

Homofobní Srbsko skládá test tolerance, vládu povede lesba

Tak věřím, že ať už budou občané v jakýchkoli volbách volit kohokoli, tak si budou více všímat činů, férovosti/neférovosti v metodách politického soupeření a toho, zda se dotyční politici skutečně chovají podle hodnot, které navenek hlásají, či zda „káží vodu a pijí víno.

P.S. Už se Zemanovi naprosto nedivím, když svého času prohlásil, že by bylo nedůstojné jmenovat vládu na vozíku. Tehdy za to na něm nenechali nit suchou, ale jeho odpůrci svými hojnými panflety o jeho zdravotním stavu jednoznačně ukázaly, že Zeman měl v podstatě pravdu, protože naši „pravdoláskaři“ skutečně nemají příliš pochopení pro zdravotní problémy u lidí majících odlišné politické názory. Poznal jsem to i na sobě, když jsem se politicky přestal s jistými lidmi, zjm. neomarxistického zaměření, názorově shodovat, tak, slepota neslepota, najednou mě „přestali vidět“, byť jsem jim nijak osobně neublížil.

Nejvíc trápení jsem si v tomto zažil s některými členy spolku Idealiste.cz, ale nejsou v tom zdaleka sami.

Proto mě tento Zemanův výrok ani v nejmenším neuráží, zkrátka jen řekl narovinu, že značná část naší společnosti ještě natolik nedozrála, aby dokázala „skousnout“ vysokého politika s vážnější zdravotní indispozicí či hendikepem, ať už slepce či vozíčkáře. Stačí se podívat na volební kandidátky, kolik takových lidí tam najdete.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Antizemanovský hyenizmus už překračuje všechny meze!

  • Hyeny začaly útočit na prezidenta a to jak již známé firmy spolu s elitou pražské kavárny a knížecím koktou, který nevyplodí žádnou logickou myšlenku. Asi na to rodově nemá. Zeman v a d í a proto je nutné ho jakýmkoliv způsobem dehonestovat a dát tak možnost nějakému jinému adeptovi třeba bývalému černému bookmakerovi, který si žil v minulém režimu kupodivu dobře a nyní je z něho multimilionář a ještě mu chybí něco co si nemůže koupit a to je prezidentské křeslo. Další věc, kterou si nemůže koupit je zdravý selský rozum, který nemá.. Jeho projevy jsou založené na slávě jeho ega. A ostatní adepti jsou ještě slabší. Ten kdo se hrne tak se hrne za slávou , ale ne, že by vlastenecky pomohl tomuto národu, protože to vždy bolí, neboť komando hyen ve svém fanatizmu nezná mezí. Není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem , vždy bude někdo vadit, ale nenávistné akce, které jsou podporovány ze zahraničí a horda rádobyumělců, kteří se chtějí zviditelnit, společně s komentátory jako např. Moravec a většina vycvičených asertivních komentátorů ČT odvádí dobrou antizemanovskou práci, která je více než trapná.

  • Děsím se dne, kdy budou mít Zemana rádi lidé jako je Sobotka nebo Sluníčkáři. To by byla kapitulace a podlézání USA prostřednictvím Bruselu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*