Anti-islámský leden 2015

Anti-islámský leden 2015

I když se toho v roce 2014 stalo z pohledu islamoklasta poměrně hodně, možná se to ani nevyrovná tomu, co se odehrálo za jediný měsíc roku 2015. A o to lepší je fakt, že se vlna odporu proti islámu v Česku zvedá natolik, že cenzura médií, chování redakce České televize a všechna překrucovaná fakta pomalu přichází do podvědomí i lidem mimo facebookovou stránku Islám v České republice nechceme. 

Souhrn roku 2014 jsem sepsal 5.1. Přečíst si to můžete zde. Během ledna 2015 bylo islámem zavražděno přes 3200 lidí. V Německu za dva týdny došlo ke dvěma islámským vraždám ze cti. A Švédsko během tohoto měsíce přijalo odhadem 8 000 uprchlíků z islámských zemí. Naopak ze země prchly stovky Židů kvůli náboženské nenávisti ze strany muslimů.

Výzva IvČRN k dialogu s politiky trvá. I přes to, že došlo k odložení jednání o zvýšení práv ombudsmanky, trvá nebezpečí, že bude schváleno. Pište poslancům a senátorům, objednejte se u nich. Na začátku roku IvČRN upozornilo na to, že tento rok může být v boji s islámem rozhodující. Tehdy ani netušilo, co všechno se stane hned první měsíc.

islam

Židé prchají z Evropy. Kvůli náboženské nenávisti a šikaně, zejména ze strany muslimů, v mnoha zemích ubývá Židů. Jedná se například o Francii či Švédsko. Více informací o kauze zde. Na situaci již dříve upozornil ve svém blogu Martin Konvička (zde).

Na Nový rok se převážně muslimským gangům v Paříži podařilo zapálit 1067 automobilů (zdroj). Je to již několikátý ročník tohoto „festivalu“ ohňů. Muslimové tím vyjadřují své pochopení pro kulturu, ve které se slaví silvestr a příchod nového roku.

Tomio Okamura se „nevybíravě“ vyjádřil na adresu islámu. To „neměl dělat“. Média ho prohlásila za extremistu a populistu. To se tak dělá, když má někdo názor souhlasící s obyvatelstvem, tedy minimálně s jeho drtivou většinou. Vzhledem k tomu, že Tomio Okamura spolupracuje s IvČRN na novele zákona o církvích, je potřeba říci, že ačkoli vypadají některá prohlášení politika kostrbatě, jsou pravdivá a upřímná. Prohlášení IvČRN jako vyjádření podpory Okamurovi zde.

Islamofob dne 5.1.2015. Vítěz: Mohamed Abbas. To napsal Bůh, hájí kamenování a bičování v islámském právu šária. A to v rozhovoru iDnes.cz, který měl v prvé řadě co nejvíce pošpinit Tomia Okamuru. Opakování je matkou moudrosti, článek iDnes.cz zde. Je to po jeho slovech o moudrém právu šária a ženách, co mají poloviční mozek, třetí „prohřešek proti mírumilovnému islámu“. Za pravdu se platí a tak mnoho muslimů začalo najednou o tom, že je Abbas jejich reprezentant, veřejně pochybovat.

Emco a halal certifikace. Osobně vyzývám k bojkotu všeho, co přijalo halal certifikaci. IvČRN doporučuje totéž. Emco čelilo na svém facebooku kritice a začalo mazat některé příspěvky. IDnes.cz využívá situace, píše o kyberšikaně ze strany IvČRN a příznivců hnutí. Později Emco vyjádřilo jakési „díky“ za připomínky a začalo se prý „připomínkami zabývat“.

Vraždění ve Francii tu rozvádět nebudu. Jediné, co sem dám, je můj článek, který zkráceně a jednoduše vysvětluje, proč je útok naprosto v souladu s islámskou ideologií. Jediné, co jsem k tomu jednou asi cynicky dodal, že facebook IvČRN nabral za jediný den zhruba desetinásobek fanoušků oproti průměrným dnům. Každý islámský teror je totiž reklamou pro odboj proti němu. Osobně dodávám toto: Je smutné, že lidé musí prozřít, až když se stane něco strašného.

Dodatek k útokům ve Francii. I když byl útok masivně medializován a nešlo informace o něm přehlédnout, čeští muslimové a sluníčkáři šli v klidu splnit akci „kebabem proti debilitě…“. Dali si Döner kebaby, fotili se u toho a v některých případech přidávali vtípky na adresu Židů na svých facebookových profilech. O myšlenkových pochodech účastníků akce jsem psal zde.

Přednáška Pavlíny Bitarové byla úspěšná. Sešlo se tolik lidí, že se ani na všechny zájemce v Českých Budějovicích nedostalo. Vzhledem ke kapacitě 200 lidí, byla přislíbena repríza přednášky. Záznam přednášky můžete shlédnout zde.

Po útocích ve Francii, mediální masáži o tom, jak byl neislámský, došlo k útoku jiné islámské organizace – Boko Haram, která vypálila velké město a vyvraždila minimálně 2000 lidí. Nigérie ale Francii nejspíše nezajímá. A ani média, která se o dvou tisícovkách mrtvých zmínila opravdu minimálně.

Sportovní fanoušci začali hromadně bojovat proti islámu transparenty při zápasech. Transparentem proti islámu se vyjádřili fanoušci například hokejového Třince. Úplně první byli zřejmě fanoušci fotbalových Teplic.

IvČRN na facebooku – dosah příspěvků přesáhl jeden milion. Díky výzvám ke sdílení a zvýšenému počtu aktivních fanoušků stránky, dosáhly příspěvky facebookového profilu hnutí Islám v České republice nechceme jednoho milionu. Milion profilů tak na své zdi vidělo nějaký příspěvek této stránky, a to za týden.

V sobotu 10.1. protestovali Francouzi za svobodu slova, na památku obětí vystřílené redakce a vyvražděného košér obchodu a proti teroru. Tato bublina praskla v neděli. Politici pochodovali podle přímého přenosu v čele milionového pochodu za svobodu slova. Nejen, že v prvních řadách stáli diktátoři, kteří novináře vězní a bičují ve svých zemích (zdroj), politici dokonce ani nepochodovali v čele žádného pochodu. Udělali si svůj vlastní a trval jen několik minut. Zde je český zdroj, zde je zdroj německý.

Halík dokonal své dlouhodobé náznaky obrany islámu. Charlie Hebdo si o útok prý přímo řeklo, takový humor je prý nepřijatelný. Svoboda slova je podle pana Halíka asi raději nic neříkat, nesmát se. Tento muž u všech rozumných lidí ztratil i poslední zbytky respektu a nyní čelí kritice ze všech stran. Upřímně, kdo ho nekritizuje, nemá respekt u mě.

Stránka Islám, v České republice nechceme byla kolem 13.1. nejrychleji rostoucí českou komunitou na facebooku (13 000 za týden). Byl to logický důsledek zla, které islám v té době páchal.

Po dosažení 100 000 příznivců hnutí na facebooku došlo i k první manifestaci na Hradčanském náměstí v Praze. Sešly se nakonec více než dvě tisícovky lidí. Mnoho z nich však dorazilo až po začátku demonstrace, média tak mohla bez výčitek snížit počet účastníků až na pouhých 400. O boji protestu s médii zde. Text projevu Martina Konvičky zde. V den demonstrace dosáhla facebooková stránka IvČRN 110 000 fanoušků.

Média prolomila cenzuru a mlčenlivost k aktivistům IvČRN. Martin Konvička a Pavlína Bitarová poskytli rozhovory.

Pavlína Bitarová pro AHA
Rozhovor Martina Konvičky pro iDnes.cz
Rozhovor Martina Konvičky pro Právo
Rozhovor Martina Konvičky pro Parlamentní listy
Nechutný komunisticky vzhlížející rozhovor Konvičky v Hyde Parku
A dokonce „Máte slovo“ na téma uprchlíci, kde stál Martin Kovnička u stolku

Parlamentní listy rozebraly rozhovor Konvičky v Hyde Parku. Reagovali i kolegové blogeři. Například Lea Vojteková. Neskutečně skandální způsob, jakým byl rozhovor veden, byl korunován také zablokováním emailu RRTV, údajně kvůli nechtěným emailům. Prý bylo mnoho nevyžádaných stížností. Stěžovat si na Českou televizi za takový rozhovor podle Rady pro rozhlasové a televizní vysílání asi není žádané.

V pořadu Máte slovo muslimové tvrdí, že „radikální islám neexistoval, a vznikl v 20. století, dokonce že za něj může Západní civilizace.“ Touto lží zpochybnili existenci svého vlastního proroka, který po vyhnání z Mekky vládl terorem stejně, jako dnešní Islámský stát. A to ve dvacátém století nebylo ani náhodou.

Proti Konvičkovi hovořil v Právu jeho kolega. Způsoby jeho vyjadřování označil za odporné. K jeho názorům se však nevyjádřil. Jihočeská univerzita však prokázala profesionalitu a demokracii – za názory se nebude o propuštění vědce ani přemýšlet. Konvičkova reakce na kolegova slova zde.

Miloš Zeman při projevu příležitosti 70. výročí osvobození Osvětimi vyjádřil svojí obavu nad novým „superholocaustem“. Podle některých, zvláště podle sluníčkářskými médii oblíbeného Halíka, jsou taková slova nepřípustná či přehnaná.

Češi se nebojí! Centrum současného umění DOX vystavil obrázky časopisu Charlie Hebdo i s překlady textů. Tady se svoboda slova rušit nebude.

Romský aktivista vyzývá k boji proti radikálnímu islámu. Dosvědčuje tak fakt, že mezi Romy existuje mnoho těch, kteří již v oblasti prozřeli. Za to dávám těmto moudrým lidem palec nahoru.

Včera proběhl pochod proti islamizaci. Počet účastníků média odhadla na 500. Mezi účastníky se hovoří o čísle přes 1500 lidí. Po shlédnutí fotografií osobně docházím k číslu 1200-1500. Na protestu se hovořilo i o plánu „vybudovat islámské centrum v pražské Tróji“ z devadesátých let. To, že na demonstraci mluvil Žid a poloviční Japonec, zřejmě pořád aktivistům nestačí. Dle mnohých vyjádření byli téměř všichni účastníci krajně pravicoví.

Islamoklast Kubásek. Když kliknete, uvidíte třeba i velmi povedené video člena pochodu, které dokazuje, že 500 je velmi, velmi snížený odhad. Islám v České republice nechceme!

 

Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://kubasek.blog.idnes.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Komentář “Anti-islámský leden 2015

  • darebmiki.1234 (signed in using yahoo)
    Drtiva vetsina Muslimu se distancuje od jakychkoli teroristickych akci a Muslimove v Nigerii jsou odsuzuji Boko Haram stejne jako vy: http://muslimsagainstterror.com/muslims-of-nigeria-denounce-and-condemn-boko-haram/
    Koran 5:32 „Kdokoli zabije nevinneho, je to jakoby zabil cele lidstvo..“
    —————————————————
    Ano a tohle je přesně ta muslimská rétorika. Kdo zabije nevinného.Jenže u muslimů jseš vinen i za to,že nejsi muslim. Nebo že řekneš něco na toho jejich zvrácenýho-psychopatickýho mohameda. To je přesně to zvrácené myšlení a zvrácená rétorika muslimů. My prosím tě,řekni,že to nevidíš? Jak nepřímo schvalují vraždy a násilí. Když přitom používají tu jejich takiju. Už to chápeš? U nich jseš vinen vším… co je proti nim….

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*