Ano, Rusko je hrozbou (ale pro unipolární světový řád)

Ano, Rusko je hrozbou (ale pro unipolární světový řád)

V rozhovoru před Atlantickou radou ve Washingtonu dne 5. června, druhý v tlachání nesmyslů, triků a dalších rozmanitostí, viceprezident Mike Pence odhalil své představy o ruských schopnostech:   

„Od úsilí Ruska o překreslení mezinárodních hranic silou, po pokusy Íránu destabilizovat Střední východ a globální hrozby terorismu, který může zasáhnout kdykoliv a kdekoliv, se zdá, že svět je dnes nebezpečnější než předtím od pádu komunismu před čtvrtstoletím.“

Evidentně, Pence se nedokázal ani zmínit o skutečném problému, o Pentagonu a vojensko-průmyslovém komplexu a jejich úsilí v průběhu posledního čtvrtstoletí a více, překreslit hranice, iniciovat změny režimu a zničit země na Středním východě předtím, než svalil všechnu vinu na Rusko.

Leonid Slutský, předseda Výboru pro zahraniční věci ruské státní dumy uvedl, že Penceovy poznámky „shrnují desítky a stovky protiruských projevů“, které jsme slýchaly ve Spojených státech od té doby, co byl Trump zvolen za prezidenta.

Konstantin Kosačov, šéf Výboru pro mezinárodní záležitosti federace uvedl, že Penceovy poznámky byly „vrcholem absurdity“ a dodal, že Rusko a Írán jsou nebezpeční pouze pro „unipolární světový řád pod vládou USA.“Mohli bychom panu Pencovi ukázat stovky projevů od Putina, Lavrova a Zacharové, kteří nabízejí spolupráci a ukazují ochotu pracovat společně, on o to samozřejmě zájem nemá, společně s legii falešných byrokratů, vládních úředníků a podřízenými mediálními agenturami.

Pence má pytel plný neopodstatněných prohlášení, které chce sdělit světu. Jakýkoli druh spolupráce s Ruskem, a zvláště s Íránem, nesmí být prozkoumána vládními hady, kteří ještě nikdy neudělal nic proto, aby sdělili prostou pravdu, celou pravdu o všech záležitostech jak zahraničních, tak domácích.

Mohli bychom také poukázat na jednání Ruska (stále hlasitější než slova), která podporují jejich projevy o spolupráci a ochotu pracovat na míru a bojovat proti terorismu, ale to by vyžadovalo přesvědčení, že má Washington spolu se svými partnery jakýkoli zájem o mír. Ale oni bohužel nemají.

Bezpočet amerických vojenských operací v jiných zemích od roku 1990 až do současnosti ukazuje, že tito monopolisté mají záměr démonizovat jakýkoli národ, které se nepodřídí jejich zálibám a nechce skončit hájit svou národní suverenitu.

Destabilizace, destrukce, invaze a okupace, toto jsou odpovědi Washingtonu na nedodržování jejich snu o globalizaci.

Následující den, Pence poté sdělil své idiotské představy na Národní katolické modlitební snídani, které detailně popsal deník Washington Post, který vše označil nadpisem „Prezident Pence“ zní stále lépe a lépe.

Dana Wilbank ve svém článku pro Washington Post jasně ukázala, o čem sní:

„Kontrast mezi bezohledným prezidentem a jeho zodpovědným náhradníkem, mě nutí přemýšlet, a není to poprvé, jak by bylo lepší, kdyby byl prezidentem Mike Pence. Trump není schopen korigovat kurz a dostat se ze samodestruktivní spirály. Může být předčasné hovořit o obžalobě nebo rezignaci, ale cesta s Trumpem je neudržitelná.“ Republikáni v Kongresu by měli začít přemýšlet o konci a bývalý guvernér Indiany může být jejich nejlepší nadějí – a také pro nás.“

Jistě, proč ne. Může tam hned nastoupit společně se Santa Clausem, zoubkovou vílou a velikonočním zajíčkem.

Pence poté vyzval všechny katolíky, aby „byli i nadále rukama a nohama našeho Spasitele a jednali s láskou a soucitem, přijímajíc důstojnost všech lidí s jakýmkoli pozadím a všemi zkušenostmi.“

Je zřejmé, že přijetí důstojnosti všech lidí nezahrnuje tisíce nevinných, kteří zemřeli v důsledku neustálých válečných konfliktů Washingtonu, ani důstojnosti Rusů, Íránců, Syřanů a jakéhokoli jiného národa lidí, kteří se neklaní politice Washingtonu v destrukci a v jejich vizi unipolárního světa.
Reklama

Místo pro Vaší reklamu
Loading...

Podobné články

Komentář “Ano, Rusko je hrozbou (ale pro unipolární světový řád)

  • Katolik vyzyva katoliky USA k nenavisti, dalsimu vrazdeni a lhani. Jeho paranoidni nenavist k Rusku muze plodit zase jenom nenavist. Kdo zna Evangelium Jezise, vidi jak pervertuje v USA i jeho uceni.
    USA se staly chcipajici , paranoidni a nenavistnou zemi, stale doufajici ve velikost, kterou si sami pohrbivaji kazdy den!
    Tady je vyrok, proc tomu tak je:
    Někdejší vedoucí činitel CIA John Stockwell napsal: „Je funkcí a posláním CIA činit svět nestabilním a učit Američany nenávidět, což jediné umožní našemu establishmentu utrácet peníze na zbrojení.“
    Americkou politiku nedela vlada. Dela ji vojensko-prumyslovy komplex, financovany US-Bankami prostrednictvim tajnych sluzeb a spiclovanim kazdeho na planete. Aby mohl byt pak kdykoliv je to treba zdiskreditovan, vyrizen. Paklize se nepodrobi zlocinnym planum Hegemona, ci jim stojo v ceste. To byl duvod k zalozeni NAS. Trump je stale pripichnut na zdi a pod tlakem neustalych utoku se strany opozice, Repiublikanu a zalob se strany Demokratu. Pence reprezentuje to nejhorsi, s cim se Trump musi potykat.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*