ANO, ODS, KDU a ČSSD opět odmítli veřejně deklarovat svůj postoj k vládní imigrační politice

ANO, ODS, KDU a ČSSD opět odmítli veřejně deklarovat svůj postoj k vládní imigrační politice

ANO, ODS, KDU a ČSSD V Moravskoslezském kraji opět ODMÍTLI CHRÁNIT občany našeho kraje a ZBABĚLE ODMÍTLI VEŘEJNĚ, JASNĚ A NEZPOCHYBNITELNĚ, deklarovat svůj postoj k VLÁDNÍ IMIGRAČNÍ POLITICE.

V době kdy se po Evropě prokazatelně potulují muslimští teroristé, maskovaní jako „uprchlíci“ , kdy se v Evropě objevují DESETITISÍCE samopalů, STOVKY minometů ve skladišti, které by stačilo zásobit menší armádu, tak v této době VLÁDNOUCÍ krajští zastupitelé za ANO, ODS, KDU a velice tichá „opozice“ ČSSD:
-Odmítli referendum v Havířově,
-Odmítli výzvu společnosti RPG- RESIDOMO
– Odmítli vystoupit na mikrofon
– Odmítli usnesení o NEPŘIJÍMÁNÍ „uprchlíků“

Kladu si tedy otázku. Jaké pokyny mají zastupitelé za ANO, ČSSD, KDU a ČSSD když tak USILOVNĚ PODPORUJÍ PŘÍCHOD „UPRCHLÍKŮ“ do našeho kraje a ZBABĚLE se vyhýbají JAKÉKOLIV debatě na toto téma???!!!!

Zastupitelé Moravskoslezského kraje s výjimkou zastupitelů SPD-SPO a jednoho zastupitele KSČ, opět odmítli chránit jak občany Havířova , tak celého Moravskoslezského kraje, před invazí až 6000 vládních imigrantů.

Na každém zastupitelstvu kterého se účastníme ať už na kraji, tak v Havířově narážíme na stejný přístup všech pro-Bruselských politiků, napojených na Evropské peníze.

Prioritou je pro ně nikoliv občan této země a jeho názor, ale jejich vlastní politická kariéra v korupčním systému zastupitelské ne-demokracie.

Chcete se dozvědět více a osobně svým podpisem podpořit buďto referendum proti umisťování nelegálních imigrantů v Havířově a nebo naopak jejich příjímání do Havířova? U petičního stánku SPD TOMIO OKAMURA v Havířově na náměstí Republiky můžete obojí. OKAMUROVCI jsou tam každý pracovní den za přijatelného počasí od 10:00 do 17:00.

 

Mgr. Lubomír Volný
Předseda RK SPD MSK
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

Švýcarský ministr zdravotnictví Alain Berset dal najevo, že kontroverzní využívání certifikačního covidového systému alpským státem…

Komentář “ANO, ODS, KDU a ČSSD opět odmítli veřejně deklarovat svůj postoj k vládní imigrační politice

  • To neni jenom vycuranost a zbabelost pred volbami, to je zlocinne jednani, ktere musi volici po zasluze potrestat. Volte jenom strany, ktere meji v programu vystup z EU (pak budeme moci delat svou vlastni hospodarskou a imigracni politiku) a NATO (nasi vojaci nemaji v zahranicnich dobyvacnych valkach USA nic pohledavat. My ty zlociny jeste financne podporujeme a vojaky vyznamenavame. Zadni hrdinove to nejsou!!!!). Kdyz to neudelate, budete toho tezce litovat! Jeste je dulezite, abyste volili strany prosazujici zavedeni referenda a obcanske iniciativy. Tuto moznost musime mit, abychom zvratili blba a nam nevyhovujici rozhodnuti nasich politiku. Dnes to neni mozne. Mozna je dnes jenom vymena politiku ve volbach jednou za 4 roky a to je prilis dlouha doba na korektury vladnuti!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*