ANO, bude líp – Agrofertu. Jemu další vládní zakázky a nám zavřít hubu

ANO, bude líp – Agrofertu. Jemu další vládní zakázky a nám zavřít hubu

Tato vládnoucí garnitura, která ignoruje vlastní národ a obětuje jej, by si měla uvědomit, že i když se mocní tento národ cenzurou snaží zahnat do hospod, tak tam my je opět vyženeme z ulice či Letné z jejích křesel.

Tím, že se nás současná garnitura a mediokracie snaží vyhnat z „neškodné“ kritiky na internetu a brání nám se „vykecat“ nás ale posílá nejen zpět do těch (nekuřáckých) hospod, ale do ulic. A mohlo by se jí to šeredně nevyplatit. Je logické, že se národ radikalizuje ve chvíli, kdy se jej jeho vláda snaží umlčet. Blogeři jsou umlčováni a jejich blogy dopředu stahovány do soukromých, i kdyby psali o nesmrtelnosti chrousta. Na lidi, kteří poctivě pracují a jejichž daně vlády s kmotry rozkrádají, se vymyslela kuratela měsíčních hlášení DPH, EET a stovky povinných formulářů. Budou mít snad kmotři a jimi uplácení politici tyto hlášenky a EET na úplatky? Těžko. Zrušily se akcie na doručitele a tak je kmotři a politici převedli na své právníky. Nic se nezměnilo, krade se dál.

Tunel tunelů Blanka jede ve zkušebním provozu, Praha platí firmě za jeho „zajištění“, 300 km údajně vyměněných kabelů nikde v žádné sběrně nenaleznete a tak se jich většina (či žádný) zřejmě nevyměnila. A le hlavně že se zaplatily. Pokud se tak stalo, denně jsou ohroženy desetitisíce obyvatel tímto tunelem projíždějících. Ale dvojnásobně předraženou Blanku „musela“ paní Krnáčová otevřít stůj co stůj, aby vytřískala politické body. Ale že Blanka nemá dopravní návaznost a některé lokality Prahy stojí ve špičkách? Za to mohou přece neukázění řidiči. A honem se připravuje „tunel č.2“ v Radlicích, přestože jeho realizace je nesmysl bez předchozího dokončení vnitřního a vnějšího okruhu. Populisticky se stíhá Rittig za halíře z jízdenek. Bude někdo stíhán za koruny z každé obkladačky tunelu Blanka, která „nahradila“ původní nátěr? Prý je to „ekonomické“. Nátěr by se musel obnovovat. Fajn, a kdo získal zakázku na mytí obkladaček v tunelu Blanka?

Když jsem napsal, že trenéra, který je dle medií (a odzdrojoval jsem) údajným teroristou a vrahem, byl jsem dopředu zablokován. Když kolega bloger Roman Košťál napsal, že mezi „uprchlíky“ jsou teroristé IS, na jejichž mobilech policie nalezla videa poprav IS, byl zablokován. Přesto, že tuto informaci zveřejnila i ta nejcenzurovanější česká media. Když jsem napsal blog, ve kterém jsem vyjádřil názor, že je mi jedno, jakou má Andrej Babiš lustraci, pokud bude makat na tom, aby „ANO bylo líp“, poděkoval mi mailem. Když jsem se jej již 5x dotázal, proč mne jeho medium blokuje, neodpověděl. Sluníčkáři tvrdí, že se tato země fašizuje. Opak je pravdou, tuto zemi fašizují mocní. Utahují šrouby, zvyšují cenzuru, zvyšují naše „povinnosti“, zvyšují naše monitorování, odebírají nám naše svobody.

Vše pod záminkou potlačování údajné xenofobie, pod záminkou „boje“ proti terorismu, pod záminkou lepšího vybírání daní, aby bylo co rozkrádat. Alibisticky se musí zveřejňovat smlouvy a tak ministerstvo na nákup jednoho PC či vánočního stromku musí vypsat výběrové řízení. Co na tom, že ta administrativa ten nákup trojnásobně prodraží? Bude zase co rozkrádat a vytvoří se desítky tisíc míst státních drábů, co budou mít jisté platy a premie za skalpy. Drábů, kteří nic nevytvářejí. Drábů, které budeme platit sami proti sobě a tak se rozšíří korupční prostředí. Ministr Chovanec ujišťuje, jak to má pod kontrolou. Byl jsem nedávno na koncertu v Obecním domě. Ani jeden policista, pronesli byste kamion výbušnin či kalašnikovů do sálu. Koukal jsem po balkonech a díiky tomu jsem si koncert moc neužil. Namísto toho mi ministr Chovanec zablokoval přístup na jeho facebook. Asi, abych jej nemohl upozorňavat na bezpečnostní rizika.

Vládo a mediokracie, blokujete nás, umlčujete nás, ale to se vám vymstí. Jdete proti nám. Vyženete nás z ineternetu, ale nevyženete nás do nekuřáíkých hospod. Vyženete nás tak totiž do ulic a to bude váš konec. A ve volbách vám nepomůže ani rušení poplatků, ani rozdávání koblih, ani kdybyste rozdávali čtvrtky humusu s názvem „grilované vodňanské kuře“. Nadešel čas – TÁHNĚTE, nakradli jste si dost!

P.S.: Pane Babiši, jak dlouho mne a mé kolegy budete ještě blokovat na Vámi vlastněném mediu? Co máme čekat? Zrušení profilu, či kontrolu finančáku? Já idiot jsem si myslel, že to myslíte vážně. Ale zřejmě jste se s Bohoušem dohodl. On nepůjde sedět za OKD a Vy dostanete dotace a státní zakázky? Lidi odmítají, aby jim byla „zavírána huba“. Lidi nechtějí EET, měsíční hlášenky DPH, ani zákaz kouření. Lidi nechtějí omezování a upírání svobody názoru. Zešílel jste, pane Babiši, že to nevnímáte, nebo je pro Vás těch pát miliard podstatnějších?

jagr a babis

Pokud nebudete naslouchat tomuto národu, příští volby nevyhrajete, ani kdyby chamelenon Komárek rozdával čtvrtky šťavnatých vodňanských kuřat.

Takže pane Andreji Babiši – ptám se po šeté, jak dlouho mi a dalším budete upírat právo na svobodu slova na Vámi vlastněném mediu? Nas rovinu – vodňanská kuřata pogvažuji za uměle „vyhoněný“ humus, utopence si nakládám sám a radši si dám vepřovou panenku nebo kvalitní hovězí steak. Nechci abyste mne krmil Vašimi produkty. Veřejně Vás vyzývám, abyste dodržel a splnil volební sliby a přestal blokovat kritiky.

 

 

Michal Malý

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “ANO, bude líp – Agrofertu. Jemu další vládní zakázky a nám zavřít hubu

  • Naivni volici a priznivci pana Babise tvrdili,ze pan Babis svou vlastni pili vydelal tolik penez,ze nehrozi,ze by se snad jako ministr financi obohacoval nebo dokonce kradl!!! Ceske naivky pouze opominuly ten smutny fakt,ze kdo ma hodne chce jeste vic! A tak maji to co chteli,at jiz za koblihu,nebo libive heslo jako bude lip. Uz jenom pokusy pana Babise jak Cechum zakazovat koureni,nebo kontrolovat,predevsim male a stredni podnikatele zavedenim EET jsou dukazem toho, jaky je velky zbabelec ve smyslu,ja nic“ja muzikant,,to vse ti druzi! On se vzdy nejaky Jouda z rad politiku najde,ktery jeho prani ve snemovne prednese jako svuj vlastni navrh a pan Babis si umyje ruce jako ja v tom nejedu!Ty jeho babisarny by mu Slovaci v zadnem pripade netrpeli,to mu muze prochazet pouze u mirumilovnych ceskych holubic. Naprosto souhlasim s nazorem autora .ze nastal cas aby jiz tahli.kdyby to bylo dnes,tak je jiz temer pozde!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*