Anne Marie Watersová: Prioritou státu a médií je ochrana islámu před kritikou

Anne Marie Watersová: Prioritou státu a médií je ochrana islámu před kritikou

Když bylo v roce 2017 zavražděno islamistickým teroristou v Manchesteru 22 lidí, předsedkyně vlády Theresa Mayová v Parlamentu reagovala tím, že nám (velmi věcně) řekla, že vrahové následovali „překroucený islám“.  Neposkytla pro to žádný důkaz, protože nemusela, utěšující lež byla dostačující.

Starosta Manchesteru byl na tom ve skutečnosti podobně, když prohlásil, že vražedníci nebyli vůbec muslimové. Andy Burnham z labouristické strany řekl LBC: „Nejhorší, co se může stát, je to, že lidé z toho obviňují celou komunitu, muslimskou komunitu.“



Nejhorší věc? Obviňovat islám je nejhorší věc, která se může stát? Ano, to přesně měl na mysli. Kritika islámu je záměrně zkreslována na útok proti muslimům, a proto by k ní nemělo nikdy docházet, bez ohledu na to, jak je kritika oprávněná.

V roce 2017 došlo ke dvěma dalším závažným útokům, oběma v Londýně, ale oba, podle našich vůdců, neměli nic společného s učením islámu. A to navzdory skutečnosti, že islámské písmo doslova podporuje terorismus. Mohammed to říká jasně: „Stal jsem se vítězem díky terorismu“. (Sahih Bukhari svazek 004, kniha 052, Hadith číslo 220).

Důvod, proč neexistuje veřejná diskuze o učení islámu, je jednoduchý: Taková diskuze by odhalila pravdu o učení islámu.

Nicméně, pokud se odvážíte naznačit, že slova Mohameda mohou inspirovat k činům oddaného muslima, zjistíte, že jste islamofobní fašista plný nenávisti.

Na mostě Westminster Bridge, Khalid Masood zabil 5 lidí a na Londýnském mostě zemřelo 8 lidí poté, co muslimové použili dodávku a několik nožů. Svědci na místě posledního útoku slyšeli výkřik¨“to je pro Alláha,“ ale přesto nikdy nedojde k seriózní diskuzi o islámském písmu.

Důvod, proč neexistuje žádní veřejná diskuze o učení islámu, je jednoduchý: taková diskuze by odhalila pravdu o učení islámu, a k tomu nikdy nedojde. Po těchto útocích byla prioritou státu, médií a policie ochránit islám před kritikou – podobně jako islámský stát pod zákonem šaría. Společná metoda byla také uvést, že teroristé trpí nejasnou „duševní chorobou“, kterou zřejmě plně vyškoleni psychiatři různých policejních sil mohou diagnostikovat téměř okamžitě. Je to pozoruhodné.

Deformace „duševních poruch“ byla použita v důsledku několika muslimských útoků na nevinné lidi v celé Evropě v posledních letech a v Manchesteru na Nový rok byla znovu použita.




Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*