Anglie bude muset postavit přes 100 tisíc domů ročně, aby udržela krok s masovou migrací

Anglie bude muset postavit přes 100 tisíc domů ročně, aby udržela krok s masovou migrací

V důsledku masové migrace bude třeba v Anglii každý rok postavit přes 100 000 domů, zjistila analýza think tanku Migration Watch UK.

Nový domov bude třeba stavět každých pět minut až do počátku roku 2040 v důsledku přistěhovalectví, což představuje 57 procent všech nových domovů, tedy 107 400 domovů ročně, jak vyplývá z analýzy údajů Úřadu pro národní statistiku (OZE), kterou provedla organizace Migration Watch.

Think tank zjistil, že dopad příchodu cizinců do země bude vyžadovat, aby bylo do roku 2043 v zemi postaveno téměř 2,7 milionu domů, což by podle jejich názoru odpovídalo devíti městům o velikosti Glasgow.Ve zprávě se uvádí, že i kdyby migrace klesla na úroveň roku 2013, kdy se přistěhovalo 180 000 až 190 000 lidí, imigrace by stále tvořila téměř polovinu celkového počtu domů do roku 2040, tedy 67 800 ročně.

Panují však obavy, že nevyužitý přistěhovalecký systém premiéra Borise Johnsona by mohl vést k dramatickému nárůstu přistěhovalectví do Velké Británie.

V tiskové zprávě, kterou viděl server Breitbart London, Migration Watch uvedla: „Každoroční příchod nového města ze zámoří nemůže pomoci, ale obrovsky zvyšuje tlak na komunity po celé Británii, aby srovnaly se zemí krajinu – dokonce i „chráněný“ zelený pás –, aby uvolnily místo pro bydlení.“

„Přísnější imigrační kontrola je nezbytná pro řešení bytové krize a pro ochranu našeho drahocenného zeleného prostoru,“ dodal think tank.

Červencová studie z britského Střediska ekologie a hydrologie (UKCEH) zjistila, že v Británii bylo konkretizováno téměř 835 000 akrů půdy.

Satelitní snímky ukázaly, že v letech 1990 až 2015 bylo v zemi díky rozrůstání měst překonáno přibližně 3 376 čtverečních kilometrů.

Ve stejném období se počet obyvatel Británie zvýšil z 57 milionů v roce 1990 na přibližně 65,6 milionů v roce 2016. Obrovský nárůst počtu obyvatel způsobila téměř výhradně masová migrace, přičemž 90 procent populačního růstu v Anglii v letech 2005 až 2014 bylo důsledkem přistěhovalectví.

Předseda Migration Watch Alp Mehmet  komentoval zprávu o bydlení slovy: „Tato čísla jsou ohromující. Zdá se, že něco jako každý druhý domov, který je zapotřebí k uspokojení prudce rostoucí poptávky v Anglii, bude v příštích 25 letech výsledkem imigrace.“

„Bude tomu tak i v případě, že kolosální rozsah příchozích zámořských sítí klesne na úroveň, jakou jsme léta neviděli,“ upozornil.

„Omezení imigrace je nezbytné, abychom zastavili pohlcení zeleného prostoru. Až to přejde, bude to navždy pryč,“ varoval Mehmet.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Anglie bude muset postavit přes 100 tisíc domů ročně, aby udržela krok s masovou migrací

  • A co kdyby ty migranti poslali domů !! Vůbec by nic nemuseli stavět ! Jak prosté ale to by se muselo chtít že !!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*