Angelo Merkelová, je čas skončit a jít do vězení!

Angelo Merkelová, je čas skončit a jít do vězení!

V roce 2015 každá normální bytost varovala před nebezpečím otevření evropských hranic migrantům. Ale Angela Merkelová ignorovala všechna varování a rozhodla se, že bude dělat opak: pozvala milióny neznámých lidí, aby přišli do Evropy.

Velké skupiny migrantů se začaly přesunovat v evropském směru, shromažďovaly se na hranicích a zaplavovaly železniční stanice. Většina z nich nebyli uprchlíci ani ženy s dětmi, ale muži bez doprovodu. Nepřišli ze Sýrie, ale ze zemí jako je Pákistán, Bangladéš a Libye.

Dopady byly zničující a Evropa bude pociťovat zhoubné účinky z rozhodnutí Merkelové v nadcházejících letech. Ale teď se zaměřme na minulost současného Německa.

Tento týden bylo zatčeno šest syrských „uprchlíků“ za plánování velkého teroristického útoku na vánoční trh v Essenu. Byl to již druhý útok během roku na symbol německé kultury.

V prosinci 2016 „vděčný“ uprchlík zabil dvanáct lidí pod koly svého vozu na vánočním trhu v Berlíně.

„Migrantské brigády“ Merkelové se dopustily několika dalších teroristických útoků. Například v Hannoveru, Wurzburgu a Ansbachu. Ale dva mnohem větší útoky, byly díky Bohu, zmařeny.

Velký teroristický útok spáchaný deseti Syřany, který měl za cíl zabít stovky lidí, byl v roce 2016 zmařen v Düsseldorfu. V listopadu tohoto roku byl zatčen další Syřan: chtěl zabít co nejvíce lidí v Schwerinu. Můžeme vidět formující se vzorec Syřanů, kteří splácí německý altruismus vraždami a terorem.Ale teroristické útoky nejsou jediným problémem s migranty, kterému Německo čelí. Existují nové problémy se zločiny migrantů, s případy znásilnění a s migrantskými gangy.    

Nedávno jsme psali o alarmující situaci v Berlíně a Kolíně nad Rýnem. Zločiny migrantů se v těchto místech vymykají kontrole a dokonce i policie (a někdy i starosta) to přiznávají.

V Kolíně nad Rýnem bylo v průběhu roku 2015 sexuálně napadeno nebo znásilněno 1200 žen převážně migranty. Ale to byl jen začátek. Podle Gatestonova Institutu se počet sexuálních zločinů ze strany migrantů za rok zdvojnásobil.

Nejsou to jen čísla, sexuální zločiny migrantů zásadně mění způsob života v Německu. Například, poté, co bylo sexuálně napadeno nebo znásilněno několik běžkyň, národní televize doporučila ženám, aby používaly bezpečné trasy a udržovaly si bezpečný odstup.

A pak je tu problém s migrantskými gangy, které se infiltrovaly do policie, vytvářejí paralelní společnosti a no-go zóny. Příběhy o středovýchodních gangech ovládajících celé městské části, někdy dominují ve zprávách v Německu.

Takže co Angela Merkelová udělala proto, aby vyřešila tento strašný problém, který vytvořila? Jak ochránila Němce?

První věc, která mi přichází na mysli, je, že cenzurovala tisk a vyvíjela tlak na Facebook a Twitter, aby cenzurovaly projevy soukromých občanů nebo zahraničních zpravodajských služeb, které publikují v Německu.

Angela Merkelová nechtěla být konfrontována monstrem, které sama vytvořila, takže místo toho cenzurovala zpráva o těchto strašných činnostech.

Například některé z našich příspěvků na Twitteru byly v Německu cenzurovány a některé Twitterové účty byly dokonce pozastaveny. Někteří němečtí novináři jsou na Facebooku někdy odstaveni za to, že napíšou satirické vtipy.

Mezitím co Merkelová naplnila německé ulice vojáky, betonovými bariérami a silničními bloky, je zaneprázdněna bojem se symptomy jejích neúspěšného migračního experimentu, tak nepochopila, jak neefektivní jsou ve skutečnosti její opatření.

Válka v Sýrii je téměř u konce, Německo by mělo začít deportovat stovky tisíc Syřanů, kteří hledali azyl. To je nejlepší způsob, jak snížit teroristickou hrozbu.

Ale to není vize Angely Merkelové: ona se nechce probudit ze svého multikulturního snu, který se pro lidstvo změnil v noční můru. Merkelová ztratila kontrolu nad realitou, protože je arogantní, věří ve svou neomylnost a nenávidí být konfrontována s jejími chybami. Zní to povědomě pro německého vůdce, že ano?

Nastal čas, aby Angela Merkelová viděla, že pro dobro Německa by měla odejít. Ona „prohrála“ poslední všeobecné volby nejhorším výsledkem od roku 1949 za svou stranu, nedokázala zformoval koalici a nedokázala prosadit zájmy svých voličů.

Ale mohlo by to být ještě horší. Je dobrá šance, že někteří Němci vyhrají probíhající soudní proces. Soudí se s ní za likvidaci svobody tisku a nelegální otevření německých hranic a ohrožení bezpečnosti svých občanů.
Loading...

Podobné články

Komentář “Angelo Merkelová, je čas skončit a jít do vězení!

  • Pokud se někdo rozhodne, že s masou lidí překročí hranice cizího státu, je jedno, zda jede na tanku, nebo jde pěšky beze zbraní. Napadený stát má právo se bránit. Nesmyslné obsazení Evropy Muslimy je sebevražda. Ztratíme vše, co se po staletí budovalo. Vrátíme se mentálně o 1600 let zpět. Pokud se nechce bránit Německo, musíme se bránit sami i za cenu, že vystoupíme z toho euronesmyslu. Nenechme si diktovat byrokraty, že máme hostit někoho, koho jsme nezvali. Vždy platilo, že platí ten, kdo objednává. V tomto případě zvala „hosty“ Merkelová, tak je to jen její věc.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*